ویرجینیا نمایندگان مجلس با رد حمله ممنوعیت سلاح

RICHMOND, Va. — ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم فشار به ممنوعیت فروش سلاح های حمله شکست خورده در روز دوشنبه پس از برخی از هموطنان خود را دموکرات ها خودداری کردند در این پیشنهاد است.

سناتور رای به کنار گذاشتن این لایحه برای سال و از دولت جرم, کمیسیون برای بررسی این موضوع یک نتیجه است که کشید به سلامتی از اعضای اتاق بسته بندی شده با تفنگ طرفداران.

چهار وزش دموکرات پیوست و ارز در روز دوشنبه در کمیته, رای, رد قانون آن را ممنوع فروش برخی نیمه سلاح گرم از جمله محبوب AR-15 سبک تفنگ و ممنوع اختیار مجلات است که برگزاری بیش از 12 دور.

این لایحه یک اولویت برای نرتهم که مبارزات انتخاباتی به شدت به صورت گسترده بسته بندی, تفنگ-اقدامات کنترلی. فرماندار سخنگوی آلنا Yarmosky گفت: او را با نتیجه نا امید کرد اما مصمم به ادامه فشار برای اندازه گیری.

“ما خواهد بود در سال آینده,” او گفت:.

دیوید Majure یک تفنگ-حقوق حامی که با حضور در جلسه کمیته گفت: “خوشحالم که مورد روز دوشنبه نتایج اما نه متقاعد لایحه مرده است ،

“من خوشحال هستم در مورد آن, اما من به آنها اعتماد ندارد,” او گفت:.

ویرجینیا فعلی کانون کشور بحث داغ بیش از اسلحه به عنوان یک جدید دموکراتیک اکثریت seseks به تصویب سختگیرانه محدودیت های جدید.

دموکرات زد به شدت در کنترل اسلحه در طول سال گذشته انتخابات مجلس زمانی که آنها بدبختانه کنترل از مجمع عمومی برای اولین بار در بیش از دو دهه.

اما صاحبان اسلحه به خصوص در جوامع روستایی را تحت فشار قرار دادند ، ماه گذشته ده ها هزار اسلحه-فعالان حقوق از سراسر کشور آب گرفتگی در پایتخت و مناطق اطراف آن در, اعتراض برخی از پوشیدن دنده تاکتیکی و حمل نظامی به سبک تفنگ. و شهرستانهای استان بیش از 100 شهرستانها و شهرهای خود را اعلام کرده اند متمم دوم پناهگاه تعهد به مخالفت با هر گونه جدید “خلاف قانون اساسی محدودیت” در اسلحه.

پیشنهاد حمله ممنوعیت سلاح دریافت کرده است که بیشتر مخالف است. صاحبان اسلحه را متهم به فرماندار و دیگران مایل به مصادره معمولا متعلق به اسلحه و لوازم جانبی از مطیع قانون صاحبان اسلحه. نرتهم و متحدان او بارها گفته آنها نمی خواهند به مصادره اسلحه اما استدلال کرد که ممنوعیت جدید برای خرید و فروش سلاح های حمله و با ظرفیت بالا مجله کمک خواهد کرد جلوگیری از قتل عام.

“این لایحه را نجات گفت:” دموکراتیک دلم. مارک لوین که با حمایت این قانون است.

قبلا پیشنهاد به ممنوعیت در اختیار داشتن AR-15-سبک تفنگ و یا نیاز به صاحبان آنها را به ثبت نام با پلیس دولت شده اند scrapped. فرماندار امیدوار بود یک نسخه سیراب به پایین برنده خواهد بود بیش از اندازه کافی دموکراتیک میانه برای عبور.

اما متوسط دموکرات ها در مجلس سنا دولت باید گفت برای هفته آنها ناراحت کننده عبور از قانون است که می تواند بسیاری از زمان صاحبان اسلحه.

حدود 8 میلیون AR-سبک اسلحه فروخته شده اند از آنجایی که آنها به طور عمومی در 1960s. سلاح شناخته شده به عنوان آسان برای استفاده و آسان برای تمیز و آسان برای تغییر با انواع, حوزه, سهام و ریل.

نمایندگان مجلس با رای به جدول این لایحه دوشنبه با کمی بحث در حالی که اشاره کرد این بود که وجود دارد سردرگمی بیش از آنچه که انواع اسلحه را تشکیل می دهند یک حمله سلاح.

“وجود دارد بدیهی است که بسیاری از سوالات در مورد تعاریف در این لایحه است. تعاریف مهم گفت:” دموکرات ایالت Creigh اعمال.

سنا در حال حاضر را رد کرد و سه نفر از فرماندار هشت تفنگ-اقدامات کنترلی. وزش دموکرات ها در حال حاضر رای دادند با جمهوری خواهان برای کشتن یک لایحه که آن را یک جنایت به “بی پروا ترک لود نا امن اسلحه گرم” در راه است که ممکن است جزئی و یک لایحه که نیاز به صاحبان اسلحه به گزارش از دست دادن و یا سرقت از یک تفنگ به پلیس.

قانونگذاران در هر دو مجلس نمایندگان و سنا در حال حاضر پیشرفته دیگر تفنگ-اقدامات کنترلی و باید تصویب نهایی در روزهای آینده. صورتحساب آن شامل محدود کردن handgun خرید به یک بار در ماه; جهانی چک پس زمینه در خرید تفنگ; امکان محلات به ممنوعیت اسلحه در ساختمان های عمومی پارک ها و مناطق دیگر و یک پرچم قرمز لایحه که به مقامات اجازه می دهد به طور موقت اسلحه دور از هر کسی تلقی می شود خطرناک برای خود و یا دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de