مجازی می خندد: کمدین علی سلطان کمدی نگه می دارد زنده از یک فاصله امن

اما ترس نمی جوانه پلیس! کل نشان می دهد آنلاین به عنوان بخشی از سلطان را به طور منظم (در حال حاضر) مجازی فاصله Live Open Mic در Instagram.

آن بوده است بسیار دشوار است برای پیدا کردن هر چیزی خنده دار در مورد چند هفته گذشته. علاوه بر رستوران ها و سالن های کنسرت و سینما standup comedy بود و در واقع وارد یک شبه به دلیل coronavirus و اجتماعی فاصله.

“من وحشت زده شد که من که قرار بود به از دست دادن کار می گوید:” سلطان که باعث می شود زندگی خود را به طور انحصاری از کمدی. “سپس من فقط وحشت زده از مشکل بزرگتر و از دست دادن کنسرتهایی شد بی ربط است.”

هنوز هم سلطان حاضر اجازه می دهد تا کمدی را به یک بیمار در روز است. به جای او به کار خود را با استفاده از شبکه ای از کمیک از گوشه دیگر جهان برای پیدا کردن یک راه حل جدید.

“من از یک کشور جهان سوم, بنابراین من به طور طبیعی تطبیقی و مدبر می گوید:” یمن ، “من می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای صحبت با دیگر کمیک و خیط و پیت کردن با مخاطب است.”

بنابراین مجازی فاصله Live Open Mic متولد شد. میزبانی سلطان در خود Instagram (@alisultancomedy) نشان می دهد از ویژگی های کمیک از سراسر کشور به اجرای برنامه برای مخاطبان زنده از خانه های خود. پس از چندین موفق نشان می دهد در طول این هفته های محلی مانند گرگ کلمن و تامی بایر و همچنین کمیک از نیویورک و لا مثل Usama Siddiquee و Atheer یعقوب داشت سلطان متعهد شده است به میزبانی نشان می دهد هر دوشنبه شب از ساعت 8:30 p. m.

“آن را مانند workshopping کمی با طنز به جز وجود دارد افراد دیگر مشاهده و اظهار نظر” سلطان می گوید باز میکروفون. “آن را نمی امینی. این یک چیز جدید با محدودیت ها و برخی از مزایای. اما به طور کلی آن را سرگرم کننده است.”

در علاوه بر این به سلطان نشان می دهد در روزهای دوشنبه, دیگر کمیک را آغاز کرده اند که پس از سرب ایجاد مجازی را نشان می دهد خود را. پنج شنبه ها 7:30 p. m., کمدین الیزابت Ess میزبان ذبح مجازی Open Mic و در 8 بعد از ظهر در سه شنبه, اسپرم, اماتور بلیک ایجاد کرده است این داره! یک کمدی ساعت برای این بیماری همه گیر. در ضمن میدوی میکروفن میکروفن باز کردن با درک Meyers ادامه خواهد داد را به جای هر شب جمعه در 9 p. m. تا زمانی که این گه تحت کنترل است.

همانطور که برای سلطان او نیز شروع به سازماندهی مضمون را نشان می دهد از طریق زوم برای کمک به کسب درآمد برخی از پول خود را برای کمدی و جزئیات را می توان در Instagram.

در حال حاضر, اما, سلطان می گوید که او کمتر نگران مرحله و فقط به انجام بخشی خود را برای دریافت از طریق این فوق العاده کردن وضعیت.

“امینی خواهد بود به حالت عادی بازگشت. آن را فقط یک ماده از زمانی که” او می گوید. “می توانید آن را به ماه یا بیشتر. من مطمئن هستم در مورد آن, اما من با تمرکز بر روی چیز بسیار جدی تر.”

مجازی فاصله Live Open Mic
8:30 p. m. دوشنبه ها
سازمان دیده بان در Instagram live at@alisultancomedy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>