ویروس اضطراب باعث بزرگترین 1-روز بازار افت از سال 2011

بازارهای جهانی کاهش یافت, دوباره, دوشنبه, تعمیق یک weeklong تار و مار باعث رشد اضطراب است که coronavirus خواهد انتقام ویران کردن در اقتصاد جهانی است. فراگیر به فروش سهام ایالات متحده بدترین روز افت از سال 2011 است.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط حدود 1200 امتیاز است. S&P 500 در حال حاضر فرو برد 12 درصد از تمام زمان بالا این مجموعه فقط یک هفته پیش. قرار می دهد که این شاخص در آنچه ناظران بازار را “اصلاح” که برخی از تحلیلگران گفته اند که شد دیر در این بازار گاو نر, طولانی ترین در تاریخ است.

سهام در حال حاضر رهبری خود را برای بدترین هفته از اکتبر سال 2008 در طول بحران مالی جهانی.

زیان تمدید یک اسلاید است که از بین برود سود جامد عمده شاخص های ارسال شده در اوایل این سال است. سرمایه گذاران را به 2020 احساس اعتماد به نفس است که فدرال رزرو خواهد نگه داشتن نرخ بهره در سطح پایین و ایالات متحده-چین مطرح شده کمتر از یک تهدید به سود شرکت پس از دو طرف به یک توافق اولیه در ماه ژانویه است. حتی در روزهای اولیه وقوع بازارها در زمان چیز در گشاد گشاد راه رفتن.

اما بیش از دو هفته گذشته یک لیست در حال رشد از شرکت های بزرگ هشدارهای صادر شده است که سود می تواند رنج می برند به عنوان کارخانه خاموش شدن ناگهانی در سراسر چین مختل زنجیره تامین و مصرف کنندگان وجود دارد خودداری از خرید. سفر به و از چین به شدت محدود و سهام خطوط هوایی و هتل ها و کروز اپراتورهای شده در بازارهای سهام. به عنوان ویروس گسترش فراتر از چین بازارهای ترس از مسائل اقتصادی در چین تشدید می تواند در سطح جهانی.

یکی از نشانه های است که بزرگ کاهش قیمت نفت که بینی انتظارات تقاضا را دم به شدت.

“این یک بازار است که رانده می شود به طور کامل با ترس گفت:” ایلین استوکس مدیر نمونه کارها در Loomis Sayles با حرکات بازار زیر کلاسیک ویژگی های ترس تجارت: سهام پایین. کالاها و اوراق قرضه هستند.

قیمت اوراق قرضه افزایش یافت و دوباره پنج شنبه به عنوان فرار سرمایه گذاران به امن سرمایه گذاری است. بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید کاهش یافت و به عنوان کم به عنوان 1.246% یک رکورد کم با توجه به TradeWeb. هنگامی که بازده سقوط آن را نشانه آن است که سرمایه گذاران کمتر احساس اعتماد به نفس در مورد قدرت اقتصاد است.

استوکس گفت: غش کردن او را به یاد واکنش بازار پس از سپتامبر. 11, 2001 حملات تروریستی.

“در نهایت ما قصد داریم برای رسیدن به یک محل که در آن این ترس و این چیزی است که ما استفاده می شود به زندگی می کنند با همان راه ما رو به زندگی با تهدید از زندگی با تروریسم” او گفت:. “اما در حال حاضر مردم نمی دانند چگونه و یا هنگامی که ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد و آنچه مردم را در این وضعیت است که به retrench.”

این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 82,000 مردم در سطح جهان است و نگرانی دولت با گسترش سریع آن فراتر از کانون چین است.

ژاپن نزدیک مدارس در سراسر کشور برای کمک به کنترل گسترش ویروس جدید. عربستان سعودی ممنوع زائران خارجی از ورود به انگلستان برای بازدید از, اسلام, مقدس ترین سایت. ایتالیا تبدیل به مرکز شیوع این بیماری در اروپا با گسترش تهدید مالی و مراکز صنعتی از آن ملت است.

در قلب خود قیمت سهام ظهور و سقوط با سود است که شرکت ها را. و وال استریت انتظارات برای رشد سود در حال لغزش به دور است. اپل و مایکروسافت دو تا از بزرگترین شرکت های جهان در حال حاضر گفت: فروش این سه ماهه را احساس اثرات اقتصادی از ویروس.

گلدمن ساکس در روز پنج شنبه گفت: درآمد شرکت ها در شاخص S&P 500 شاخص ممکن است رشد در همه این سال پس از پیش بینی های قبلی است که آنها را رشد 5.5 درصد. استراتژیست دیوید Kostin همچنین کاهش رشد پیش بینی سود سال آینده.

علاوه بر یک به شدت ضعیف اقتصاد چین در سه ماهه اول این سال او را می بیند کاهش تقاضا برای ایالات متحده صادر کنندگان اختلال در زنجیره تامین و به طور کلی عدم قطعیت خوردن دور در رشد درآمد.

چنین کاهش حتی موثر تر در حال حاضر به دلیل سهام در حال حاضر تجارت در سطوح بالا نسبت به درآمد خود را بالا بردن خطر است. قبل از این ویروس نگرانی منفجر شد سرمایه گذاران شده است هل دادن سهام بالاتر از انتظارات که قوی رشد سود راه اندازی شد به رزومه کاری برای شرکت ها پس از کاهش بیشتر 2019.

S&P 500 به تازگی معامله در آن گران ترین سطح نسبت به آن انتظار می رود سود هر سهم پس از dot-com bubble شد deflating در سال 2002 با توجه به FactSet. اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است.

Goldman Sach را Kostin پیش بینی شاخص S&P 500 می تواند به سقوط از 2900 در کوتاه مدت خواهد بود که نزدیک به 7% کاهش از روز چهارشنبه نزدیک و قبل از بازگشت به 3400 تا پایان سال است.

معامله گران در حال رشد به طور فزاینده ای خاص است که فدرال رزرو خواهد بود مجبور به کاهش نرخ بهره برای محافظت از اقتصاد و به زودی. آنها قیمت گذاری در 96% احتمال قطع در فدرال رزرو در نشست بعدی در ماه مارس است. فقط یک روز قبل از آنها خواستار تنها 33 درصد شانس با توجه به CME Group.

بازار افت شدید در این هفته تا حدودی نشان دهنده افزایش نگرانی در میان بسیاری از اقتصاددانان است که ایالات متحده و اقتصاد جهانی می تواند بزرگتر از ضربه از coronavirus از آنها قبلا فکر می کردم.

قبلا فرض که این تاثیر تا حد زیادی خواهد بود که در چین و به طور موقت مختل ساخت زنجیره تامین شده است پیشی گیرد و نگرانی هایی است که به عنوان ویروس گسترش بیشتر مردم در کشورهای متعدد را در خانه بمانند یا به طور داوطلبانه و یا تحت قرنطینه. تعطیلات می تواند لغو رستوران غذا پرید و کمتر خرید سفر گرفته شده است.

“یک رکود اقتصادی جهانی است که به احتمال زیاد اگر COVID-19 تبدیل به یک بیماری همه گیر و شانس هستند که خونتان بالا و رو به افزایش با عفونت صعودی در ایتالیا و کره جنوبی گفت:” علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

بازار تار و مار خواهد شد و همچنین احتمال تضعیف آمریکایی ها اعتماد به نفس در اقتصاد تحلیلگران می گویند حتی در میان کسانی که سهام خود را. چنین نوسانات می تواند به نگرانی مردم در مورد خود شرکت ها و امنیت شغلی است. علاوه بر این آمریکایی ها که خود سهام کمتر احساس ثروتمند. هر دو از این روند می تواند در ترکیب برای دلسرد کردن هزینه های مصرف کننده و رشد کند.

بازار خلاصه:

S&P 500 با کاهش 137.63 امتیاز یا 4.4% به 2,978.76. داو کاهش یافت 1,190.95 امتیاز یا 4.4% به 25,766.64. نزدک کاهش یافته است 414.29 امتیاز یا 4.6% به 8,566.48. این شاخص راسل 2000 از شرکت های کوچکتر و سهام از دست 54.89 امتیاز یا 3.5% به 1,497.87.

در تجارت کالاهای پنجشنبه معیار نفت خام کاهش یافت $1.64 به حل و فصل در $47.09 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی کاهش یافته است $1.25 به $52.18 در هر بشکه رسید. عمده فروشی بنزین کاهش یافت و 4 سنت افزایش به $1.41 هر گالن است. حرارت روغن 1 درصد کاهش یافته است به $1.49 هر گالن است. گاز 7 سنت کاهش یافت و به $1.75 در هر 1000 فوت مکعب رسید.

طلا با 40 سنت کاهش یافت و به $1,640.00 در هر اونس و نقره و 18 سنت کاهش یافت و به $17.66 در هر اونس و مس 1 درصد کاهش یافت و به $2.57 در هر پوند.

دلار کاهش یافت و به 109.95 ین ژاپن از 110.22 ین در چهار شنبه. یورو تقویت شد و به $1.0987 از $1.0897.

___

AP کسب و کار نویسنده Damian J. Troise و اقتصاد نویسنده کریستوفر Rugaber کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de