ویروس موارد بالون در S. کره به شیوع شیفت گسترش

سئول کره جنوبی — مدارس بودند توقیف کلیساها گفت: نمازگزاران به دور ماندن و برخی از تجمع جرم ممنوع شد به عنوان مورد یک ویروس جدید دارای عقاید جمعه در کره جنوبی, جدیدترین جلو در گسترش شیوع جهانی.

کشور گفت: دو نفر فوت کرده اند و 204 آلوده شده با این ویروس چهار برابر تعداد موارد آن تا به حال دو روز قبل از آن به عنوان یک بحران محور در چین آغاز شده است به شدت طنين انداز جاهای دیگر.

این ضرب caseload در کره جنوبی نشان داد سهولت که با آن بیماری می تواند گسترش. هر چند اولیه عفونت در ارتباط بودند به چین آنهایی که جدید نیست درگیر مسافرت های بین المللی.

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که چنین خوشه نه به طور مستقیم مربوط به سفر از چین نشان می دهد که ممکن است در حال اجرا برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“پنجره فرصت است که هنوز هم وجود دارد. اما ما پنجره ای از فرصت باریک” saidWHO مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. “ما نیاز به عمل به سرعت قبل از آن را می بندد به طور کامل.”

Tedros خاص ایران کشف 18 مورد و چهار مرگ و میر در دو روز و یک مسافر از ایران انجام شده این ویروس به لبنان و دیگری مسافر از ایران به کانادا.

“این نقاط بسیار مورد — آنها را به عنوان نقطه و یا روند” او گفت:.

کره جنوبی نخست وزیر چانگ Se-kyun آغاز جلسه دولت در بهداشت و درمان اضطراری کرد و گفت: “ما وارد یک فاز اضطراری.”

“تلاش های ما تا به حال به حال شده است با تمرکز بر مسدود کردن این بیماری از ورود به کشور,” او گفت:. “اما ما در حال حاضر تغییر تمرکز بر پیشگیری از بیماری از گسترش بیشتر در جوامع محلی.”

دائگو یک شرقی شهر 2.5 میلیون نفر است که این کشور چهارمین پدید آمده به تمرکز تلاش های دولت برای مهار این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 و چانگ پشتیبانی وعده داده شده به سهولت کمبود تخت بیمارستان, پزشکی پرسنل و تجهیزات. شهردار Kwon Young-jin از Daegu به خواست ساکنان به ماندن در داخل حتی با پوشیدن ماسک در خانه به بنیادی بیشتر عفونت است.

مورد اول در Daegu گزارش شد در روز سه شنبه. توسط جمعه این شهر و مناطق اطراف آن تا به حال 152 از جمله کره جنوبی برای اولین بار دو مرگ و میر ناشی از COVID-19.

در سراسر کشور, شماره گفت: از یک بالن مشکل است. وجود 20 مورد جدید گزارش روز شنبه, 53 روز پنج شنبه و 100 روز جمعه.

دولت مرکزی اعلام کرده است که “مدیریت ویژه منطقه” در اطراف Daegu که روز جمعه نمی محدود کردن جنبش از ساکنان و یا جایگزین مقامات محلی قدرت اما به عنوان به رسمیت شناختن رسمی از مشکل است.

بسیاری از کسانی که در موارد مرتبط شده اند به یک خانه از عبادت یک شعبه از Shincheonji کلیسای عیسی مسیح, که در آن یک زن در دهه 60 با حضور دو خدمات قبل از آزمایش مثبت برای ویروس.

حدود 1000 نفر دیگر که حضور داشتند از خدمات با زن جدا شده اند که در خانه های خود را برای غربالگری و مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال تلاش برای نظارت بر هزاران نفر از دیگر اعضای کلیسا.

همه 74 سایت اداره Shincheonji کلیسا بسته شده اند و نمازگزاران بوده است گفت: به جای تماشای خدمات آنلاین برای یک فرقه که رهبر ادعا می شود یک فرشته از مسیح, اما کسانی که رد شده است توسط بسیاری از خارجی ها به عنوان یک رهبر فرقه. آموزه های خود می چرخند تا حد زیادی در اطراف این کتاب مکاشفه فصل از عهد جدید شناخته شده است بیشتر برای آن آخرالزمانی آنجا.

سلامت و مقامات شهر می گویند زن چشم به عنوان یک پتانسیل فرستنده در کلیسا تا به حال در تماس با برخی از 1,160 مردم هر دو در کلیسا و در یک رستوران و یک بیمارستان که در آن او برای درمان صدمات ناشی از تصادف. که مطرح ترس است که کره جنوبی — که قبل از پنج شنبه تا به حال ثبت شده فقط 31 مورد از این ویروس باید بریس برای بیشتر افزایش.

“من امیدوارم که کره جنوبی انجام خواهد داد همه چیز را برای مهار این بیماری در این مرحله اولیه” Tedros گفت.

معمولا شلوغ خیابان های مرکز شهر از تعجب شد و تقریبا خالی از سکنه جمعه به عنوان مردم با پوشیدن ماسک صورت صف در درمانگاه به دنبال تست. جمعیت تشکیل شده در سوپر مارکت ها که در قفسه ها از رامش و کاری بودند تقریبا لخت. هشت صد منطقه مدارس با توجه به شروع سال تحصیلی جدید در مارس 2, تاخیر خود را به دهانه یک هفته.

“وحشت در راه است” گفت: Daegu ساکن متعجب Mi-yeon. “مردم می ترسند از هر موقعیتی که در آن آنها را به شخص دیگری.”

در جای دیگر در کشور احساس وحشت و نگرانی رشد بیش از حد. در پایتخت سئول عمده در مرکز شهر تظاهرات ممنوع شد و ترس از ویروس led بسیاری برای جلوگیری از مغازه ها و رستوران ها و به جای غذا خوردن در خانه و به منظور ضرورت آنلاین. اتوبوس و مترو پر از ماسک چادری مسافران.

سه مورد در کشور 600,000-عضو نظامی همچنین فنر جداگانه در پایگاه های جمعه آوردن اضافه شده نگرانی است. ملوان در جزیره ججو و یک افسر ارتش در شمال Chungcheong استان هر دو آزمایش مثبت است. هر دو تا به حال ساخته شده اخیر بازدیدکننده داشته است به Daegu, مقامات گفت. یک سوم عفونت گزارش شده در افسر نیروی هوایی است که بر اساس در تعجب بود که به تازگی از سفر به مقر نظامی در مرکزی کره جنوبی وزارت دفاع گفت: باعث قرنطینه از 80 سربازان وجود دارد.

که دکتر سیلوی Briand گفت: هیچ اطلاعات در عین حال که این ویروس خود را در حال تغییر است. اما او نگران است که وجود دارد الگوهای مختلف انتقال در نقاط مختلف جهان آنچه او به نام “یک مرحله متفاوت از این بیماری بسته به جایی که شما نگاه کنید.”

در سطح جهان بیش از 76 ، 000 نفر آلوده شده اند در 27 کشور و بیش از 2,200 فوت کرده اند. حتی به عنوان جدید آلارم بودند صدا در جای دیگر در آسیا در چین که در آن اکثریت قریب به اتفاق موارد رخ داده است و مقامات ابراز خوش بینی بیش از تعدادی از عفونت های جدید است که روند رو به پایین. چین روز جمعه گفت 889 مورد جدید ثبت شد قبل از 24 ساعت و 118 اضافی مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>