فرماندار ایالت واشنگتن اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه پس از یک مرد مرده وجود دارد از COVID-19 اولین گزارش مرگ و میر در ایالات متحده است. بیش از 50 نفر در یک مرکز پرستاری بیمار هستند و در حال آزمایش برای ویروس.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee به کارگردانی و سازمان های دولتی به استفاده از “تمام منابع لازم” برای آماده سازی و پاسخ به شیوع کروناویروس. در این بیانیه همچنین اجازه می دهد تا استفاده از واشنگتن گارد ملی در صورت لزوم.

“ما همچنان به کار در جهت یک روز که در آن هیچ کس می میرد از این ویروس” فرماندار قول داد.

مقامات بهداشت در کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن نگران رمان coronavirus, پخش كردن, از طریق, West Coast جوامع به دلیل تعداد فزاینده ای از مردم در حال آلوده شدن با وجود نداشتن بازدید از یک منطقه که در آن وجود دارد شیوع و نه ظاهرا در تماس با هر کسی که تا به حال.

مردی که مرده بود در 50s حال اساسی شرایط بهداشتی و بدون سابقه مسافرت و یا تماس با یک شناخته شده COVID-19 مورد بهداشت مقامات در واشنگتن گفت: در یک کنفرانس خبری. یک سخنگوی EvergreenHealth مرکز پزشکی Kayse دال گفت: فرد فوت شده در این مرکز در سیاتل و حومه کرکلند.

دکتر فرانک Riedo, مدیر پزشکی, کنترل عفونت در, همیشه سبز, محلی گفت: بیمارستان های در حال دیدن مردم شديد علائم کروناویروس اما این احتمال وجود دارد که بیشتر موارد در جامعه است.

“این است که نوک کوه یخ” او گفت:.

این مقامات بهداشتی گزارش دو مورد COVID-19 ویروس متصل به مراقبت طولانی مدت تسهیلات در همان حوالی زندگی, مرکز مراقبت از کرکلند. یک زندگی مراقبت کارگر یک زن در 40s خود را که در وضعیت مطلوب در یک بیمارستان و یک زن در 70s و اقامت در زندگی مراقبت است که در بستری بیماری جدی است. نه تا به حال سفر خارج از کشور.

“علاوه بر این بیش از 50 نفر در ارتباط با مراقبت از زندگی هستند بنا به گزارش بیمار با علائم تنفسی و یا در بیمارستان بستری مبتلا به پنومونی و یا دیگر شرایط تنفسی با علت ناشناخته و در حال آزمایش برای COVID-19,” سیاتل و پادشاه شهرستان خبر داد. “مثبت دیگر موارد انتظار می رود.”

امی رینولدز از واشنگتن وزارت بهداشت گفت: در یک مختصر مصاحبه تلفنی: “ما در برخورد با شرایط اضطراری در حال تحول وضعیت است.”

تعداد فزاینده ای از موارد در کالیفرنیا و واشنگتن و اورگان در حال مخدوش مقامات زیرا مردم آلوده نشده بود به تازگی از سفر خارج از کشور و یا به هر حال شناخته شده تماس نزدیک با یک مسافر و یا یک فرد آلوده.

ایالات متحده حدود 60 مورد تأیید. در سراسر جهان تعداد زیادی از مردم بیمار توسط ویروس ماند جمعه در اطراف 83,000 و وجود بیش از 2800 مرگ و میر بسیاری از آنها در چین است. 60 ساله شهروند آمریکا درگذشت در ووهان در اوایل فوریه.

اکثر عفونت ها در نتیجه علائم خفیف از جمله سرفه و تب هر چند برخی می تواند جدی تر تبدیل شده و منجر به ذات الریه. افراد مسن به خصوص کسانی که با بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی و ریه به ویژه آسیب پذیر است. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده در نظر گرفته شده است ، اما متقاعد شده است که آنها را رشد و سلامت سازمان هستند ramping تا تلاش برای شناسایی کسانی که ممکن است بیمار می شود.

برای رسیدن به سریع تر تست ظرفیت سازمان غذا و دارو صادر شتاب سیاست شنبه فعال کردن آزمایشگاه برای استفاده از آزمون آنها را توسعه دهد. FDA کمیسر Stephen هان گفت: آژانس “به سرعت در پاسخگویی و تطبیق با این پویا و در حال تحول وضعیت است.”

The California Department of Public Health روز جمعه گفت که دولت دریافت خواهد کرد به اندازه کافی کیت از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به آزمون تا 1200 نفر در روز برای COVID-19 ویروس — یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شکایت به مقامات بهداشت فدرال که دولت در حال حاضر خسته اولیه آن 200 کیت های آزمایش.

اورگان قادر بود به سرعت شناسایی یک مورد — کارمند یک مدرسه ابتدایی در لیک اسوگو در نزدیکی پورتلند چرا که آن را قادر به تست یک نمونه به صورت محلی. مدرسه مقامات منطقه گفت: شنبه کارمند شده بود بازدید در بیمارستان توسط چند نفر قبل از او تشخیص داده شد. آن دسته از افراد خواسته شده است به رعایت دو هفته قرنطینه و در حال نظارت.

منطقه عمیق است-تمیز کردن همه مدارس و همه اتوبوس مدرسه با هدف داشتن دانش آموزان در کلاس روز شنبه گفت: سرپرست Lora د لا کروز. اما جنگل تپه های ابتدایی که در آن مرد مشغول به کار بسته است تا روز چهارشنبه مارک دو هفته پس از او گذشته بود در مدرسه.

پیشتر ایالات متحده موارد شامل سه نفر بودند که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان کانون شیوع; 14 نفر که در بازگشت از چین و یا همسران خود را; و 42 آمریکایی مسافران الماس شاهزاده خانم کروز, کشتی, که, پرواز به آمریکا پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس برای quarantining.

دولت ایالات متحده در نگاه ارسال ده ها تن از کالیفرنیا چند تن از آنان آزمایش مثبت برای این ویروس که روی عرشه کشتی کروز به یک دولت متعلق به تسهیلات در, Costa Mesa, California. مقامات محلی اعتراض کرد و گفت آنها نیست از جمله در برنامه ریزی و مایل به دانستن آنچه در پادمان خواهد بود در محل برای جلوگیری از گسترش ویروس. دولت آمریکا گفت: آن را نمی نیاز به استفاده از تسهیلات پس از همه.

در UC Davis مرکز پزشکی در کالیفرنیا حداقل 124 ثبت نام پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی به خانه فرستاده شدند برای “self-قرنطینه” پس از یک Solano County, زن با ویروس بستری شد, ملی, پرستاران ایران یک کشور اتحادیه به نمایندگی از پرستاران ثبت نام شده در روز جمعه گفت.

مورد “برجسته آسیب پذیری کشور را در بیمارستان ها به این ویروس” اتحادیه گفت.

واشنگتن مقامات بهداشتی اعلام کرد دو تن دیگر از جدید کروناویروس موارد جمعه شب از جمله یک دانش آموز دبیرستانی که حضور جکسون در اورت گفت: دکتر کریس Spitters از شهرستان اسنوهومیش بهداشت منطقه.

مورد دیگر در واشنگتن یک زن در در شهرستان کینگ در 50s که به تازگی از سفر به کره جنوبی, مقامات گفت. نه بیمار بود و به طور جدی بیمار است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان راشل La Corte در المپیا; و جیلیان Flaccus در لیک اسوگو اورگان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de