ویروس بازدید 100,000 موارد به عنوان تاثیر اقتصادی آن توپ های برفی

بانکوک — از بیشتر مرزهای جدید کروناویروس آمار یک نقطه عطف جمعه, آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان آن را به عنوان موج خود را عمیق تر به زندگی روزانه میلیون ها نفر آلوده قدرتمند محافظت نشده فقیر و گسترده توده های مردم در میان است.

این ویروس که به کشته شدن بیش از 3400 نفر لبه به ایالات متحده پدید آمده در حداقل چهار کشور جدید و حتی نقض سالن از واتیکان است. آن را مجبور مساجد در ایران و فراتر از آن برای متوقف کردن هفتگی مسلمان نماز مسدود شده و زائران از به زادگاه عیسی در بیت لحم و طرح میتوانست ژاپن قصد دارد برای مشعل المپیک رژه.

به عنوان بازارهای مالی شیرجه دوباره از پیامدهای این ویروس نیز لرزاند معیشت در اقتصاد واقعی است.

“که در حال رفتن برای تغذیه خانواده خود را پرسید:” الیاس al-Arja سر از صاحبان هتل’ اتحادیه در بیت لحم در اسرائیل و کرانه, که در آن گردشگران ممنوع شده است و طبقه کلیسای توقیف شد.

در کاخ سفید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار در لایحه برای مبارزه با کروناویروس و رسمی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود با توجه به برخی از نوع پشتیبانی سخت-آمار صنایع مانند سفر و گردشگری.

در ژنو, U. N. آژانس بهداشت گفت: آن را تا به حال دریافت برنامه های کاربردی برای 40 ویروس ممکن است آزمایش تا به حال 20 واکسن نامزدها در توسعه و گزارش شده که تعداد زیادی از مطالعات بالینی و تجربی داروهای جدید کروناویروس شد.

“ما همه در این با هم. همه ما باید نقش بازی گفت:” Tedros Adhanom Ghebreyesus, رئیس سازمان بهداشت جهانی, اصرار بیشتر همکاری جهانی از دنیای کسب و کار و همبستگی خود را با فقیرترین.

در عین حال حتی به عنوان COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس برتر 90 کشور بیش از نیمی از کسانی که قرارداد این ویروس در حال حاضر بهبود. و آن را عقب نشینی در چین که در آن برای اولین بار پدید آمده و در نزدیکی کره جنوبی.

سوال در مورد اینکه آیا ایران می تواند به کنترل شیوع آن به عنوان تعدادی از عفونت های گزارش شده شروع به پریدن کرد و فراتر از 4,700 روز جمعه با 124 مرگ و میر. ایران راه اندازی ایستگاه های بازرسی برای محدود کردن سفر اصرار مردم برای جلوگیری از استفاده از پول کاغذی بود و آتش نشانان اسپری ضد عفونی کننده در 18 کیلومتری (11 مایل) کشش از تهران معروف ترین خیابان.

“این امر می تواند بزرگ اگر آنها این کار را هر روز” فروشگاه مواد غذایی صاحب رضا Razaienejad گفت: پس از پاشش. “نباید فقط یک چیز یک بار.”

100,000 شکل جهانی عفونت تا حد زیادی نمادین اما کوتوله های دیگر عمده شیوع بیماری در دهه های اخیر مانند سارس MERS و ابولا. این ویروس هنوز هم بسیار کمتر گسترده از سالانه آنفولانزا شیوع آن در نتیجه تا 5 میلیون سالانه موارد شدید در سراسر جهان و از 290,000 به 650,000 مرگ و میر سالانه با توجه به که.

اما وجود دارد هیچ انکار که این بیماری همه گیر اقتصادی تاثیر بود snowballing. جهانی سهام و قیمت نفت به شدت کاهش یافته است دوباره جمعه است.

یک افت شدید در سفر و گسترده تر رکود اقتصادی مرتبط با شیوع تهدید به آمار در حال حاضر جوامع تلاش برای ماه می باشد. در پاسخ به کاهش تقاضا شرکت آلمانی لوفت هانزا اعلام کرد که این امر کاهش ظرفیت آن در هفته های آینده به میزان 50% قبل از شیوع کروناویروس سطوح.

سر از U. N. غذایی سازمان برنامه جهانی غذا هشدار داد از این پتانسیل برای “ویرانی مطلق” به عنوان شیوع اثرات موج دار شدن از طریق آفریقا و خاورمیانه است. هند درهم برای دفع یک بیماری همه گیر است که می تواند پایمال کردن آن تحت بودجه تحت کارکنان سیستم مراقبت های بهداشتی است که تقریبا به اندازه کافی آزمایشگاه یا بیمارستان برای آن 1.3 میلیارد نفر است.

“ما در حال دیدن بیشتر کشورها با درآمد پایین با ضعف سیستم های سلامت و این که بیشتر در مورد” چه کسی رئیس Ghebreyesus گفت.

کارگران یقه سفید می توانید ورود به سیستم بر روی لپ تاپ از خانه اما مراقبت های بهداشتی کارگران پیشخدمت تحویل کارگران تحویلدار, درایور, موزه مسئولین و دیگران را ندارید این گزینه. و مرخصی استعلاجی سیاست و یا پوشش بیمه سلامت هستند متناقض در سراسر جهان قرار دادن میلیون ها نفر از کارگران درآمد در خطر است. در ایالات متحده AFL-CIO کار فدراسیون از دولت خواست به موضوع اضطراری مقررات ترسیم کارفرمایان مسئولیت برای محافظت از کارگران از بیماری های عفونی.

ترس و سرکوب که از طریق چین در حال تغییر به سوی غرب به عنوان کارگران در اروپا و آمریکا اقامت خانه, مقامات شور و نشاط پاکسازی اماکن عمومی و مصرف کنندگان گله به فروشگاه برای خانواده استیپلز.

ملت ملت پس از قرار دادن برخی محدودیت های مسافرتی به جای مسدود کردن بازدید کنندگان از مناطق ضربه مانند چین و کره جنوبی و ایتالیا و ایران. و سازمان ملل متحد’ top آب و هوا تغییر رسمی خود گفت: آژانس نمی خواهد نگه دارید و هر جسمی جلسات در دفتر مرکزی آن در آلمان و یا در جای دیگر تا پایان مارس.

“جهان غرب است که در حال حاضر زیر برخی از چین راهکار” گفت: Chris Beauchamp, یک تحلیلگر بازار در شرکت مالی IG.

خاموش کالیفرنیا ساحل تماشایی از یک گرند شاهزاده کشتی کروز دستور به ماندن در دریا بیش ویروس ترس تکرار آنهایی که هفته پیش در طرف دیگر از جهان که در آن صدها نفر از مردم در الماس شاهزاده کشتی کروز آلوده شدند و حتی در طول یک قرنطینه.

تایلند روز جمعه مسدود جداگانه کشتی کروز از docking, نگران, چرا که آن را به انجام ده ها تن از مسافران از ایتالیا که با 148 ویروس مرگ و میر در است مرکز اروپا بیماری همه گیر.

در ایالات متحده تعداد موارد پیشی 230 پراکنده در سراسر 18 متحده است. دانشگاه واشنگتن جمعه اعلام کرد این امر جلوگیری از برگزاری برگزاری کلاس در آن سه سیاتل-منطقه دانشگاه و آموزش آنلاین دانش آموزان, یک تصمیم موثر بر برخی از 57,000 دانش آموزان است. دولت حداقل 70 تایید COVID-19 موارد بسیاری در منطقه سیاتل است.

COVID-19 یک شبه آنفولانزا بیماری است که برای بسیاری از افراد باعث خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه اما می توانید آمار افراد مسن و یا افراد بیمار بسیار سخت تر است. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی بازدید یک خانه بازنشستگی در پاریس در روز جمعه برای اطمینان بخشیدن به سالمندان و مراقبت های بهداشتی کارگران در مورد فرانسه آمادگی برای مبارزه با این ویروس نیز آلوده کرده است که نزدیک به 600 نفر از شهروندان است.

چین گزارش 143 موارد جدید جمعه و کره جنوبی تا به حال 505 بیشتر موارد از قبل روزانه برگه. اما شماره نگه داشته و در حال رشد در اروپا و مرگ و میر در آمار ایتالیا رسیده 197. صربستان تهدید به استقرار ارتش برای حفظ این ویروس در خلیج و مجارستان با استفاده از ویروس ترس برای سفت کردن درهای خود را در برابر مهاجران.

هلند گزارش داد که اولین ویروس مرگ جمعه در حالی که صربستان اسلواکی پرو و کامرون اعلام کرد خود را برای اولین بار عفونت. حتی واتیکان برخورد کرد و با کوچک شهر-دولت تایید اولین مورد جمعه. واتیکان اصرار دارد که 83 سال سن فرانسیس که بیمار شده است تنها سرد است.

که مقامات هشدار داد در برابر داشتن “امید کاذب” که این ویروس می تواند محو هنگامی که درجه حرارت در تابستان گرمتر می آیند به شمال کشور است.

“هر روز ما کم کردن این بیماری همه گیر است که یک روز دیگر دولت ها می توانند خود را آماده سلامت کارگران تشخیص, تست, درمان و مراقبت از بیماران” که رئیس به خبرنگاران گفت:. “هر روز ما کم کردن این بیماری همه گیر است که یک روز دیگر نزدیک به داشتن واکسن و درمان است که می تواند در جلوگیری از عفونت ها و صرفه جویی در زندگی می کند.”

___

چارلتون گزارش از پاریس. کمک به این گزارش شد جیمی Keaten در ژنو; کیم تانگ-داداش و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی; آیا Batrawy و جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی; نیکول Winfield در رم; کالین بری در میلان ایتالیا; Dusan Stojanovic در بلگراد; Sylvie Corbet در پاریس; ژن جانسون در سیاتل; Olga رودریگز در سان فرانسیسکو و محمد Daraghmeh در بیت لحم کرانه باختری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>