نیویورک — coronavirus شیوع شروع به نگاه کنید بیشتر شبیه به یک در سراسر جهان بحران اقتصادی جمعه به عنوان اضطراب در مورد بیماری تخلیه مغازه ها و پارک های تفریحی, لغو, رویدادهای قطع تجارت و سفر و کشیده در حال حاضر افتادن بازارهای مالی و حتی پایین تر.

بیشتر کارفرمایان گفت: کارگران خود را به ماندن در خانه و مقامات قفل شده پایین محله و مدارس بسته. گسترده تلاش ها برای توقف گسترش بیماری تهدید, مشاغل, حقوق و سود.

“این یک مورد که در آن در شرایط اقتصادی این درمان تقریبا بدتر از این بیماری گفت:” یعقوب Kirkegaard ارشد همکار در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد. “هنگامی که شما قرنطینه شهرستانها … شما از دست دادن فعالیت های اقتصادی است که شما نمی خواهید به عقب بر گردیم.’

فهرست کشورهای لمس توسط بیماری با صعود به نزدیک به 60 روز جمعه مکزیک و بلاروس, لیتوانی, نیوزیلند, نیجریه, آذربایجان, ایسلند و هلند گزارش خود را در مورد اول است. بیش از 83,000 مردم در سراسر جهان قرارداد بسته اند این بیماری با مرگ و میر شکوه 2,800.

رئیس سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که خطر ابتلا به این ویروس گسترش در سراسر جهان بود “بسیار بالا” با استناد به “ادامه داد: افزایش در تعداد موارد و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار.”

اقتصادی موج در حال حاضر رسیده در سراسر جهان است.

بازارهای سهام در سراسر جهان سقوط دوباره جمعه است. در وال استریت داو جونز شاخص در زمان حال یکی دیگر از ضربه بسته شدن نزدیک به 360 امتیاز. این شاخص کاهش یافته است بیش از 14 درصد از هفته گذشته این بازار بدترین هفته از سال 2008 در طول بحران مالی جهانی.

اما این تاثیر فقط به عنوان آشکار در hush که حل و فصل در بیش از مکان های که در آن جمعیت کثیری از مردم معمولا کار و بازی و خرید و فروش.

“وجود دارد و تقریبا هیچ کس در اینجا آینده” گفت: Kim Yun-ok که به فروش می رساند دوناتها و جلبک دریایی رول در سئول Gwangjang بازار که در آن جمعیت بودند نازک جمعه به کره جنوبی شمارش 571 موارد جدید — بیش از در چین که در آن ویروس پدید آمده است. “من فقط امیدوار است که وقوع خواهد آمد تحت کنترل به زودی.”

در آسیا توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن اعلام کرد که آنها را خواهد دید و حوادث است که انتظار می رود برای جذب ده ها هزار نفر از مردم از جمله یک سری کنسرت توسط K-pop گروه BTS, خاموش نامیده می شدند. دولت-اجرای بانک صادرات و واردات از کره جنوبی تعطیل مقر آن در سئول پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای ویروس گفتن 800 دیگران به کار از خانه. مقامات ژاپن آماده شاتر تمام مدارس تا اوایل آوریل است.

در ایتالیا که در آن تعداد 650 مورد در حال رشد است, رزرو هتل سقوط کرد و برتر جوزپه کونته مطرح شبح رکود اقتصادی. مغازه داران مثل فلاویو tim moran که به فروش می رسد سوغاتی در ونیز برای سه دهه تعجب اگر آنها می تواند زنده ماندن ،

“ما کلید را به صاحبخانه به زودی,” او گفت:.

دولت سوئیس ممنوع حوادث با بیش از 1000 نفر در حالی که در کلیسای جامع کلن در آلمان حوضه از آب مقدس بودند خالی از ترس از گسترش میکروب ها.

“این وبا و یا طاعون سیاه” گفت: سیمون Venturini, شهر عضو شورا برای توسعه اقتصادی در ونیز ایتالیا که در آن گردشگری در حال حاضر صدمه تاریخی و جاری شدن سیل در سال گذشته غرق شده با اخبار از ویروس موارد است. “آسیب است که نگرانی های ما و حتی بیشتر آسیب به اقتصاد است.”

اقتصاد اروپا در حال حاضر teetering در لبه رکود است. یک اندازه گیری از احساسات کسب و کار در آلمان به شدت کاهش یافت و هفته گذشته است. چین یک بازار صادرات برای تولید کنندگان آلمانی. ضعیف تر تمایلات کسب و کار می تواند منجر شرکت ها برای به تعویق انداختن سرمایه گذاری خود را و برنامه های توسعه.

در ایالات متحده خرده فروشی آنلاین آمازون در روز جمعه گفت که این خواسته همه از آن 800,000 کارکنان برای به تعویق انداختن هر غیر ضروری سفر, هر دو در داخل کشور و در سطح بین المللی. مسئولان سازمان غذا و داروی آمریکا گفت: ایالات متحده آمریکا شرکت داروسازی بود و در برخورد با کمبود یکی از مواد مخدر به دلیل تولید یک عنصر کلیدی بوده است مختل در چین است. آنها را شناسایی شرکت و یا محصول است.

رئیس فدرال رزرو جروم پاول گفت که اقتصاد آمریکا همچنان قوی باقی خواهد ماند اما که سیاستگذاران خواهد “استفاده از ابزار ما” به حمایت از آن در صورت لزوم.

لری Kudlow بالا مشاور اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که فروش در بازارهای مالی ممکن است یک واکنش افراطی به یک بیماری همه گیر که در دراز مدت اقتصادی خرید اینترنتی نامشخص باقی مانده است.

“ما نمی بینیم هر گونه شواهد از عمده زنجیره تامین اختلالات. من در تلاش نیست که می گویند هیچ چیزی اتفاق می افتد. من فکر می کنم وجود خواهد داشت و اثرات اما صادقانه به شما بگویم در حال حاضر من نمی بینم زیاد” Kudlow گفت.

اما درد بود در حال حاضر مصرف نگهداری در مکان هایی مانند بانکوک که در آن تجار در پلاتین بازار مد صحنه flash mob فریاد “کاهش اجاره بها!” و برگزاری نشانه هایی است که گفت: “گردشگران نمی آیند مغازه ها رنج می برند.”

ورود توریست در تایلند در حال پایین 50 درصد در مقایسه با یک سال پیش بر اساس اقتصاد سرمایه یک شرکت مشاوره.

Kanya Yontararak 51 ساله صاحب یک فروشگاه لباس زنان گفت: او فروش را غرق به عنوان کم 1000 بات ($32) برخی ساخت آن را به یک مبارزه برای پرداخت یک وام برای اجاره. او را متوقف رانندگی به کار با استفاده از حمل و نقل عمومی به جای. او همچنین بسته های ناهار به جای خرید یک برش صورتحساب مواد غذایی خود را. وضعیت شدید تر از سیل و بحران های سیاسی او را ذخیره کرده است braved در گذشته است.

“Coronavirus بدترین وضعیت آنها تا کنون دیده اند,” او گفت: از بازرگانان.

اقتصاددانان پیش بینی رشد جهانی را لغزش به 2.4 درصد در سال جاری کمترین پس از رکود بزرگ در سال 2009 و قبل از آن انتظارات و نزدیک به 3 درصد است. برای ایالات متحده تخمین می زند در حال سقوط به پایین به عنوان 1.7 درصد رشد در این سال از 2.3 درصد در سال 2019.

اما اگر این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 می شود جهانی همه گیر اقتصاددانان انتظار دارند که این تاثیر می تواند بسیار بدتر از آن با ایالات متحده و دیگر اقتصاد جهانی در حال سقوط به رکود است.

“اگر ما شروع به دیدن بیشتر موارد در ایالات متحده اگر ما شروع به دیدن مردم نیست سفر در داخل کشور اگر ما شروع به دیدن مردم ماندن خانه از محل کار و فروشگاه, پس از آن من فکر می کنم این آمار در حال رفتن به طور قابل توجهی بدتر” گفت: Gus Faucher یک اقتصاددان در PNC مالی.

برخی را دیدم نشانه در بحران است. بیست نفر دستگیر شدند در ایتالیا برای فروش ماسک آنها متقلبانه ادعا ارائه محافظت کامل از COVID-19. پلیس گفت که آنها به فروش آنها را به عنوان آنجا که 5000 یورو ($5,520) هر.

در سطح جهان بیش از 83,000 مردم کاهش یافته است بیمار مبتلا به کوروناویروس. چین هر چند سخت ترین ضربه دیده است کاهش تعداد عفونت های جدید با 327 بیشتر موارد گزارش شده جمعه آوردن این کشور در مجموع به 78,824. یکی دیگر از 44 نفر وجود دارد و در مجموع 2,788.

کره جنوبی ثبت کرده است 2,337 موارد بسیاری در خارج از چین است. ظهور خوشه در ایتالیا و ایران که تا به حال 34 کشته و 388 موارد منجر به عفونت از مردم در کشورهای دیگر. فرانسه و آلمان نیز دیدن را افزایش می دهد, با ده ها تن از عفونت.

“من فکر می کنم این یک واقعیت است برای بررسی هر دولت در این سیاره” که در شرایط اضطراری مدیر برنامه های مایکل رایان گفت: پس از این سازمان مطرح شده آن هشدار سطح. “بیدار شو آماده است. این ویروس ممکن است در راه خود را.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Deb Riechmann در واشنگتن یوسف Pisani در New York, Matt Sedensky و Preeyapa Khunsong در بانکوک Hyung-jin Kim و تانگ-Kim hyung در سئول کره جنوبی, پرورش klug تعلق گرفت. و ماری یاماگوچی در توکیو, Renata بریتو و Giada Zampano در ونیز ایتالیا, آنجلا چارلتون در پاریس و فرانک Jordans در برلین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im