واشنگتن — آهسته آسیاب مذاکرات در یک COVID-19 امداد لایحه تنظیم شده برای از سرگیری بعد از ظهر دوشنبه اما مسیر رو به جلو وعده به چالش کشیدن و زمان است که در حال حاضر در حال رشد ، جمهوری خواهان در حال griping که مجلس نانسی پلوسی نمی خواهد رها کردن او گسترده می خواهید لیست حتی به عنوان نگرانی های در حال نصب است که کاخ سفید باید بیشتر استواری در مذاکرات است.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و تیم مذاکره کننده و بالا کاپیتول هیل دموکرات ها همچنان دور از هم و مذاکرات پس از شنبه تا زمانی که رزمندگان اعلام کرد: متوسط پیشرفت — هنوز به قرض دادن حرکت است. هر دو طرف با استفاده از تلویزیون ظاهر بیش از آخر هفته به نمایش گذاشتن اختلافات خود را.

جلوتر از روز دوشنبه مذاکرات همه طرف پیش بینی بلند تقلا پیش با وجود گذشت یک 600 دلار در هر هفته مکمل COVID-19 بیکاری بهره مند از آغاز فصل مدرسه و تماس از قانونگذاران’ گرامی اوت زنگ تفریح. چند روز بیشتر از مذاکرات انتظار می رود اگر نه بیشتر.

کاخ سفید به دنبال فرصت هایی را برای تقویت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مانند دور دیگری از 1200 دلار محرک پرداخت و گسترش مکمل بیکاری بهره مند شوند و بخشی از اخراج ban. پلوسی بالا دموکراتیک مذاکره کننده به نظر می رسد قصد توافق و همچنین, اما او را روشن ساخته است او نیاز به پول بزرگ برای دولت و دولت های محلی مزایای بیکاری و کمک های غذایی.

ظاهر با اصل مذاکره کنندگان در روز یکشنبه اخبار, نشان می دهد, برجسته ادامه داد: سیاسی عکس توسط کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع در پلوسی برای تبدیل کردن یک هفته تمدید 600 دلار سود در مذاکرات هفته گذشته است.

مراتع است understaffed در طول مذاکرات و به نظر می رسد به مبارزه با او را در ادامه پلوسی. او بیشتر وقت خود را صرف در CBS’ “چهره ملت” حمله به او را برای مخالفت با یک رویکرد تدریجی است که احیای مزایای بیکاری بلافاصله اما ترک دیگر اقلام مانند مواد غذایی و کمک به دولتها برای بعد قانون. او اصرار دارد در یک بسته کامل است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., است که تا کنون بازی کم-مشخصات نقش. اما او بوده و ثابت در مذاکرات در چهار قبل از COVID-19 پاسخ لوایح و او رو فشار زمان به عنوان یک antsy سنا آرزوی به خروج واشنگتن است. دموکراتیک-کنترل خانه را ترک کرده است برای زنگ تفریح و نمی خواهد بازگشت تا زمانی که یک توافق به رای اما عربستان-برگزار سنا به دام افتاده در پایتخت.

زمینه های توافق در حال حاضر شامل 1200 دلار پرداخت مستقیم و تغییرات به چک حفاظت از برنامه به اجازه به خصوص سخت-آمار کسب و کار برای به دست آوردن یکی دیگر از وام تحت سخاوتمندانه بخشش شرایط است.

اما شرایط و ساختار بیکاری همچنان بزرگ چسبیده نقطه مذاکره کنندگان گفت: یکشنبه و مراتع نکرده امتیازات در هر تقریبا $1 تریلیون پلوسی می خواهد برای دولت های ایالتی و محلی دست و پنجه نرم کردن با بیماری همه گیر مربوط به از دست دادن درآمد.

“ما هنوز راه طولانی برای رفتن” مراتع گفت: “من خوشبین نیست که وجود خواهد داشت یک راه حل در کوتاه مدت است.”

پلوسی گفت که او می خواهم به در نظر گرفتن کاهش 600 دلار سود برای کشور با کاهش نرخ بیکاری. جمهوری خواهان می خواهند برای کاهش سود به تشویق مند به بازگشت به کار و می گویند آن است که سیاست های بد از آن می پردازد و بیکاری بسیاری از مردم پول بیشتری از آنها در شغل قبلی خود را.

“اما در این توافقنامه آن را 600 دلار” پلوسی گفت: ABC ‘این هفته است.” “بله آنها ممکن است anecdotally نمونه هایی داشته باشد اما واقعیت این است که آنها در معرض کسی که 600 دلار به موشکافی آنها نمی موضوع برخی از مردم که در حال گرفتن میلیون ها دلار” از طریق برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک است که نگه داشتن کارکنان خود را افزایش دهد.

یکی دیگر از موانعی است که جمهوری خواهان می خواهند به مدرسه بیشتر کمک به سیستم های که در حال راه اندازی مجدد با مدرسه و یادگیری و حتی به عنوان دکتر دبورا Birx تهمت را بالا coronavirus مشاور هشدار داد که مدارس در مناطق با خوشه در موارد باید تاخیر بازگشایی

“در مناطق که در آن ما باید این گسترده مورد افزایش ما باید برای جلوگیری از این موارد و پس از آن ما می توانیم بحث در مورد با خیال راحت بازگشایی مجدد” Birx گفت: “این هفته است.”

خانه گذشت یک $3.5 تریلیون اندازه گیری است اما جمهوری خواهان کنترل سنا را خواستار یک رویکرد کندتر و گفت: لازم بود به “مکث” قبل از عبور اضافی قانون. پس از آنها اعلام کرد که استراتژی این coronavirus caseloads باید مشخصی و اقتصاد جذب عظیم ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de