پخش ویروس در سراسر جهان: ایتالیا موارد افزایش 50%; فرانسه بسته لوور

پاریس—Coronavirus موارد یافت و در ایتالیا و فرانسه بسته های معروف جهان موزه لوور در روز یکشنبه به عنوان شیوع بیماری مرگبار آغاز شد که در چین فرستاده ترس در حال افزایش در سراسر اروپای غربی و تهدید صنعت گردشگری خود.

ایتالیایی, مقامات اعلام کرد که تعداد افراد آلوده در کشور افزایش یافت 50 درصد به 1,694 در فقط 24 ساعت و پنج فوت کرده آوردن تلفات وجود دارد به 34. فرانسه مطرح شده آن تعداد موارد گزارش شده به 130 افزایش 30 از روز قبل گفت: “در آن دیده می شود دو مرگ.

تعدادی از کشورهای در برخورد با این ویروس صعود گذشته 60 و مرگ و میر در سراسر جهان رسیده حداقل 3000.

جدید در جبهه نبرد باز شود به سرعت بیش از آخر هفته تعمیق حس بحران است که در حال حاضر فرستاده بازارهای مالی کاهش و خالی کردن خیابان ها در بسیاری از شهرستانها و بازنویسی روال میلیون ها نفر از مردم است. بیش از 88,000 در سراسر جهان آلوده شده با ویروس ظاهر در هر قاره اما قطب جنوب است.

استرالیا و تایلند در گزارش اول خود را در مرگ و میر یکشنبه در حالی که جمهوری دومینیکن و جمهوری چک ثبت شده خود را برای اولین بار عفونت.

دولت آمریکا توصیه آمریکایی ها در برابر سفر به شمال ایتالیا مناطق سخت ترین ضربه در میان آنها لومباردی که شامل میلان. عمده خطوط هوایی آمریکا شروع تعلیق پروازها به مقصد میلان.

این محدودیت های مسافرتی علیه ایتالیا و افزایش زنگ در فرانسه می تواند معامله یک ضربه سنگین به کشورهای گردشگری و صنایع. بهار بویژه عید پاک بسیار محبوب برای دانش آموزان به بازدید از فرانسه و ایتالیا.

“ما در حال حاضر ثبت یک رکود از آمریکایی ها از آمدن به ایتالیا در روزهای اخیر” Bernabo Bocca رئیس جمهور ایتالیا, هتل, انجمن در بیانیه ای گفت: روز شنبه. “در حال حاضر ضربه نهایی وارد کرده است.”

گردشگری حساب برای 13 درصد از اقتصاد در ایتالیا با آن در سطح جهانی موزه هنر, سایت های باستان شناسی و گنجینه های معماری. بیش از 5.6 میلیون آمریکایی دیدار ایتالیا هر سال به نمایندگی از 9 درصد از گردشگران خارجی است.

ایران عراق و کره جنوبی در میان مکان های دیگر نیز شاهد تعدادی از عفونت افزایش یابد. موارد در ایالات متحده با صعود به حداقل 74 با اولین مرگ در ایالات متحده گزارش روز شنبه — یک مرد در 50s خود را در ایالت واشنگتن بود که مشکلات اساسی اما تا به حال سفر به هر یک از مناطق آسیب دیده.

وحشت-خرید نیازهای روزانه پدید آمده در ژاپن که در آن حرفه ای تیم بیس بال بازی کرده اند بهار-بازی های آموزشی در ترک استادیوم. جاذبه های گردشگری در سراسر آسیا و اروپا و خاورمیانه بودند ترک کردند. اسلام مقدس ترین سایت بسته شده اند به زائران خارجی. و دولت باید مدارس بسته و ممنوع تالار اجتماعات.

سازمان ملل متحد روز یکشنبه گفت این است که انتشار 15 میلیون دلار از صندوق اضطراری برای کمک به کشورهای شکننده سیستم های بهداشتی حاوی ویروس است.

“ما باید در حال حاضر برای جلوگیری از این ویروس از قرار دادن زندگی بیشتر در معرض خطر” U. N. انسانی رئیس علامت Lowcock گفت. کمک “پتانسیل به نجات زندگی میلیون ها نفر از مردم آسیب پذیر است.”

در فرانسه و اسقف اعظم پاریس گفت: کشیش اهل محله به قرار دادن ربانی نان در نمازگزاران’ دست در دهان خود. مقامات امنیتی فرانسه نیز به مردم توصیه می شود به چشم پوشیدن مرسوم بوسه بر روی گونه بر پستال دیگران است.

موزه لوور خانه “مونا لیزا” و دیگر آثار گرانبها بسته پس از کارگران با ابراز نگرانی از آلوده شدن توسط این جریان از بازدید کنندگان از سراسر جهان است. کارکنان شد و همچنین در مورد موزه کارگران از ایتالیا آمده بودند به موزه لوور به جمع آوری آثار لئوناردو داوینچی است که قرض داده برای یک نمایشگاه.

موزه لوور جهان محبوب ترین موزه های دریافت شده 9.6 میلیون بازدید کننده در سال گذشته تقریبا سه چهارم از آنها از خارج از کشور.

“ما بسیار نگران هستند چرا که ما بازدید کنندگان از همه جا” گفت: آندره Sacristin یک لوور کارمند و نماینده اتحادیه. “خطر بسیار بسیار بسیار بزرگ است.” در حالی که وجود دارد هیچ شناخته شده عفونت در میان موزه 2,300 کارگران “این تنها یک سوال از زمان” او گفت:.

خاموش به دنبال تصمیم دولت روز شنبه به ممنوعیت داخل سالن اجتماعات بیش از 5000 نفر است.

در میان بازدید کنندگان نا امید شد چارلز لیم از سنگاپور. او و همسرش جانت انتخاب پاریس برای جشن اولین سالگرد عروسی و خرید بلیط در پیشبرد برای موزه لوور.

“ما منتظر برای حدود سه ساعت قبل از دادن” او گفت:. “این فوق العاده ناامید کننده است.”

چین که در آن شیوع آغاز شد و دو ماه پیش در روز یکشنبه گزارش داد یک کمی چشم انداز مثبت در موارد جدید طی 24 ساعت به 573 اولین بار در پنج روز است که از این تعداد بیش از 500. آنها باقی می ماند تقریبا به طور کامل محدود به سخت ترین ضربه استان هوبئی و پایتخت آن ووهان.

کره جنوبی گزارش 210 موارد اضافی و دو مرگ و میر بیشتر, بالا بردن آن در مجموع به 3,736 موارد و 20 مرگ و میر. کره جنوبی دومین شماره از عفونت های خارج از چین با بسیاری از موارد در جنوب شرقی شهر Daegu و در نزدیکی مناطق.

کره جنوبی رئیس جمهور با استفاده از یک سخنرانی به مناسبت لشکر 101 سالگرد ضد ژاپنی استقلال قیام به تماس برای وحدت ملی برای غلبه بر بحران.

ایران شمار کشته شدگان صعود به 54 تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد یک شبه بیش از نیمی از, برای 978. این آمار و ارقام جدید نشان دهنده 11 مرگ و میر بیشتر نسبت به گزارش روز شنبه.

در سراسر جهان بسیاری از موارد این ویروس شده اند نسبتا خفیف و برخی از کسانی که آلوده ظاهرا نشان می دهد هیچ نشانه در همه.

___

بری گزارش از میلان. آسوشیتد پرس نویسندگان فاستر klug تعلق گرفت. و ماری یاماگوچی در ژاپن; Hyung-jin Kim در سئول کره جنوبی; ناصر کریمی در تهران; جو مک دونالد در پکن; ضرار خان در اسلام آباد; و ادیت M. Lederer در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>