صدای عدالت: فلوریدا, نوجوانان, آسانسور صدای او در برابر نابرابری نژادی پلیس خشونت

‘صدای او مسائل,’ مادر می گوید از Tharina Oris, یک نوجوان صحبت کردن در برابر بی عدالتی اجتماعی.

به Tharina Oris یک مادام العمر ساکن دروازه طلایی اقدامات در حال قدرتمند تر از کلمات است.

این 17 سال سن یکی از جوانترین سخنرانان در “ما نمی توانیم نفس بکشیم” رالی که صورت گرفت در 10 ژوئن در مراحل ذغال سنگ County Courthouse. این تجمع خواستار پایان دادن به خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید.

Oris یک نسل اول هائیتی-آمریکایی استدلال ذغال سنگ شهرستان باید پال خواستار قطع بودجه دولت کلانتر و استفاده از این پول برای پرداخت هزینه های سیاست های که ترویج برابری از جمله در آموزش و پرورش است.

“ما امیدواریم. ما می تواند همه چیز را تغییر دهید,” Oris گفت: حدود 600 افرادی که جمع شده بودند که بعد.

مشابه تظاهرات شده اند اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده پس از جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس, کشته در این حادثه که در شهرستان افسران پلیس در اواخر ماه مه.

افسر درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به 9 ساعت در طول بازداشت. یک تماشاچی فیلم ضبط شده از فلوید گفتن چوین او نمی تواند نفس بکشد.

Oris های اخیر فارغ التحصیل از دروازه طلایی دبیرستان صحبت کرد و در کنار NAACP از ذغال سنگ شهرستان جمهور و دیگر رهبران جامعه در دادگاه تظاهرات کردند.

“من نمی توانم نفس بکشم یا نه, اما ما نیاز به در واقع رفتن به جلو و شروع به ساخت حرکات در واقع کمک به جوامع ما هستند که مظلوم,” او گفت:.

اشتراک گذاری داستان خود را در مقابل صدها نفر از مردم چیزی Oris گفت که او آماده برای از طریق تجربه خود را با مدرسه او بحث باشگاه.

“من به عنوان یک زن جوان — آن کمک سوق صدای من و کمک کرد تا بسیاری از زنان مثل من احساس می کنید مثل آنها شنیده می شد و یا به نمایندگی در این تجمع” Oris گفت.

زمان زیادی را در طول چند هفته گذشته شده است صرف سازماندهی رویدادهای گردش اطلاعات به جامعه و تماشای فیلم های مستند به خودش آموزش در نژادی و عدالت اجتماعی Oris گفت.

“این چیزی است که من به معنای به انجام در حال حاضر,” او گفت:. “من فکر نمی کنم این امر می تواند برای من مناسب نمی شود با استفاده از صدای من و نه به هل دادن مثل من در حال حاضر.”

او با حضور در تظاهرات و راهپیمایی در دادگاه در اوایل ماه ژوئن است. او همچنین به سازماندهی یک Juneteenth در جشن Cambier پارک.

این Juneteenth رویداد را به مناسبت پایان برده داری در ایالات متحده و یک یادآوری از مبارزه علیه بی عدالتی است که برای ادامه Oris گفت.

اموزش Oris, مادرش, گفت که او unsurprised Tharina پیوست تظاهرات برگزار شده در هفته های اخیر.

“Tharina همواره بسیار اجتماعی بسیار لجوج بسیار قوی, فکر هوشمند و همیشه مایل به ایجاد یک تفاوت” اموزش Oris گفت. “که Tharina.”

به عنوان یک مادر, ایمنی دخترش همراه اول گفت: اموزش Oris.

“من می خواهم به مطمئن شوید که او شما را به خانه امن” اموزش Oris گفت. “تا آنجا که آنچه که او در حال رفتن وجود دارد برای حمایت دختر من به خاطر او یک صدا و صدای او مهم است.”

Oris گفت که او خواهد بود و دانشگاه مرکزی فلوریدا در پاییز و انتظار دارد که به دو عمده در علوم سیاسی و فلسفه است. او قصد دارد برای تبدیل شدن به یک وکیل برای ادامه فعالیت.

او امیدوار است که جنبش محلی منجر به سر رسیده و خواسته های نژادی و حقوق صاحبان سهام که در ملاقات ذغال سنگ County, Oris گفت.

برای کمک به رسیدن به آن, او متعهد به ادامه حضور در تظاهرات جلسه با شهرستان کمیسیون و برگزاری کسانی که در قدرت پاسخگو, او گفت:.

“این خیلی بزرگتر از مرگ جورج فلوید” Oris گفت. “آن را حتی بزرگتر از پلیس و سیستم قضایی. آن را در مورد چگونه نژادپرستی سرخی به هر موسسه در امریکا و چگونه آن را منفی بر گروه های به حاشیه رانده شده از مردم است.”

این داستان در اصل منتشر شده به naplesnews.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>