صدای از امریکا وحشیانه زندان

“زندان حقیقت: داستان سن کوئنتین اخبار”
خرید در بازار Truthdig

در سال 2017, اپرا وینفری بازدید Pelican Bay زندان ایالتی در کالیفرنیا برای “60 دقیقه” و آشکارا empathized با یک زندانی را در مخمصه. آن را خروج از استاندارد وبگاه مصاحبه با یک زندانی که در آن روزنامه نگار عصاره ترسناک اطلاعات بیشتر در مورد جنایات. (Dr. Phil یک بار خواسته یک مرد به جرم قتل مادرش با یک پتک آنچه آن را مانند صدا.)

به عنوان جشن روزنامه نگار و استاد دانشگاه برکلی ویلیام دروموند یادداشت در کتاب جدید خود”, زندان,, حقیقت,” اپرا همدلانه مصاحبه بود نقطه عطف دیگری در رسانه ها تصویر از زندان. آن را نشان داده و تغییر به دور از خشونت و خشونت دشوار-در-جنایت دوران و به سمت اصلاحات در زندان روایت ما در حال حاضر روز است.

Drummond کتاب است که در مورد اخیر rebirth از سن کوئنتین اخبار روزنامه نوشته ویرایش و منتشر شده توسط زندانیان در زندان سن کوئنتین. این روزنامه تحویل چیزی در جهان برای بیش از حد طولانی سرکوب: انسانی داستان از زندانیان گفت: زندانیان. “در داخل تیره رنگ محدوده اتاق خبر در سن کوئنتین,” Drummond می نویسد: “یک دوجین یا بیشتر محکوم کردن روزنامه نگاران نقش مهمی در تغییر روایت در مورد زندانیان و راه ما فکر می کنم در مورد تمام افراد در زندان.”

اینجا کلیک کنید برای خواندن گزیده ای از “زندان حقیقت” در کتاب های گوگل.

 سن کوئنتین اخبار تاسیس شد در 1940s. بسیاری از زندانهای دیگر تاسیس خبرنامه مقالات و مجلات که در اطراف زمان (وجود 250 در سال 1959 با توجه به مقاله ای در کشور) از جمله معروف Angolite یک مجله منتشر شده در آنگولا در زندان لوئیزیانا. اما به عنوان دروموند یادداشت ها در حالی که Angolite “برد قابل توجه سرمقاله آزادی[,] زندان کالیفرنیا انتشارات،” زندانیان در سن کوئنتین تحت عمل سرکوبگرانه سانسور. یک سال 1980 سن کوئنتین اخبار معرض فاسد شرایط زندان از جمله عکس ها از پرنده مدفوع پوشش کافه تریا باعث سرپرست به تعطیل روزنامه را برای چند دهه.

زمانی که سن کوئنتین اخبار شد و دوباره در سال 2008 آن را در درجه اول متمرکز بر نشاط داستان: مهارت های به دست آمده از برنامه های آموزشی و رهایی زندانیان که با موفقیت و سامان دادن به جهان خارج و حوادث مانند پخش صحنه توسط گروه های جامعه با زندانیان. “تعریف” Drummond می نویسد: “سن کوئنتین اخبار عمل تحت یک رژیم خودسانسوری.” اما او به عنوان عاقلانه می افزاید: “این به این معنی نیست که تنها سازمان رسانه ای به انجام این کار است.” برای دروموند این مقاله قدرت است. با گفتن داستان های مثبت از مردان پشت میله های زندان این اجازه می دهد تا آنها را به حرکت به دور از زیان تصاویر از “فوق العاده شکارچیان” که تحت سلطه 50 سال گذشته و به سمت داستان رستگاری که جفت کردن با معاصر زندان جنبش اصلاحات. از همه مهمتر این سن کوئنتین اخبار اتاق خبر است نژادی متنوع در راه است که اکثریت قریب به اتفاق ما اتاق های خبر نیست.

نه تنها دروموند کتاب وقایع تغییر داستان جرم و جنایت و زندان و زندانیان او مفید می افزاید: به یک بد بخت نبود داستان انسان از زندانیان. یک بخش کامل از کتاب اختصاص به گفتن داستان از فرد زندانی است که او با او در زمان مشاوره SQN. او یک قهرمان در Arnulfo گارسیا یکی از اصلی اجرایی سردبیران پس از کاغذ را از سر گرفت در سال 2008.

گارسیا بود سابق معتاد به هروئین و یک قربانی در کالیفرنیا سه اعتصاب قانون خدمت 60 سال به زندگی برای شکستن به خانه. درخواست او برای انتقال به سن کوئنتین در سال 2008 نزدیک به خانواده اش بلکه به خاطر او شنیده زندان تا به حال تعدادی از برنامه های برای زندانیان. در زندان گارسیا کبوتر سر به کسب و کار روزنامه نگاری (حتی اگر در ابتدا او حتی نمی دانند که چگونه به استفاده از یک کامپیوتر). زمان دروموند ملاقات او در سال 2010 او بود که منجر به کاغذ. دروموند در این لحظه در حال از دست دادن ایمان خود را در روزنامه نگاری به عنوان پی در پی روزنامه ها منقبض شده و یا از هم پاشیده. “و سپس” Drummond به یاد می آورد “همراه با این مرد خوش تیپ مرد مکزیکی با خوش بینی بی حد و حصر در مورد محکوم کردن روزنامه نگاران عطف جزر و مد از چهل سال از جرم حبس.”

به عنوان روزنامه نگاران سن کوئنتین اخبار خبرنگاران را به یک چشم انداز تا حد زیادی نهان در هر نقطه در رسانه ها. و دروموند تنش کار می کند. امروز سن کوئنتین اخبار برنده جیمز مدیسون, آزادی اطلاعات, جایزه, یک فعال وب حضور و فوق العاده محبوب پادکست به نام “گوش Hustle” (دریافت بیش از 15 میلیون بار با توجه به Drummond).

دروموند است در یک موقعیت خوب برای ارزیابی ارزش کلمه چاپ شده. او به دنیا آمد و در اوکلند به سیاه و طبقه کارگر پدر و مادر است. دو سال پس از او فارغ التحصیل از دانشگاه کلمبیا مدرسه روزنامه نگاری در سال 1966 او فرود در فرودگاه لس آنجلس تایمز که در آن مسابقه خود را بدان معنی است که او چیزی از یک رمز شکل وجود دارد. اتاق های خبر در ایالات متحده در آن زمان بودند بسیار سفید. بین سال 1956 و 1966 تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار در کار ما روزنامه های شهر (بیش از 1700 سراسر کشور) رفت و از 38 تا 60.

در اواخر دهه 1970 در زمانی که اکثر روزنامه ها آغاز شد به sensationalize جرم دروموند دنبال بی باک داستان که مواجه روابط از جمله prescient یکی در مورد افزایش تنش ها در کالیفرنیا زندان. رسانه ها سوار یک روایت از انحطاط در همان زمان که قانونگذاران در وضع جدید اجباری حداقل جملات برای جرایم مواد مخدر و پیدا کردن راه های جدید را امتحان کنید, نوجوانان و بزرگسالان. دشوار-در-جنایت سیاستمداران از 1980s و ’90s ramped تا جنگ با مواد مخدر و سوار بیشتر مردم از رنگ به کالیفرنیا ،

“این نوع از دراماتیک سیاست تغییر” Drummond می گوید: “نمی تواند جای گرفته اند بدون سازگار و مطیع افکار عمومی. و این جایی است که مصر drumbeat از رسانه های خبری پیام در زمان عوارض خود را.” این همزمان با افزایش جمعیت زندانیان در کالیفرنیا (از 25 ، 000 نفر در سال 1970 به 160,000 در سال 2016).

به تازگی چند روایت تغییر کرد. Drummond اعتبار Netflix سریال “Orange Is the New Black” که عرضه در سال 2013 به عنوان یک نقطه عطف در محبوب روایت از زندان است. مردم شروع به دیدن زندانیان به عنوان انسان و شد بیشتر علاقه مند به شنیدن داستان زندگی خود را فراتر از ساده اطلاعات خود را از جنایات.

اخبار دارای نفوذ زیادی بر افکار عمومی که باعث ایجاد این اخبار تاثیر می گذارد که در آن است که نفوذ ما طول می کشد به عنوان یک جامعه است. همگن رسانه ها چشم انداز بدون جمعیت با زندانیان به وسیلهی ظهور بی فایده و ویرانگر carceral دولت است. برای هر کسی که در رابطه با زندان جنبش اصلاحات بسیار مهم است برای تعامل با رسانه ها تصاویر از زندانیان. و برای آن که “زندان حقیقت” ضروری است و در کتاب. امروز زندانیان نوشتن داستان های خود را و آن را مهم تر از همیشه.

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در لس آنجلس نقد و بررسی کتاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>