رأی-با-ایمیل برگه های رای که در راه خود را در ساراسوتا کانتی

رأی-با-پست الکترونیکی رای گیری برای مارس 17 اولیه ریاست جمهوری فرستاده شدند پنج شنبه. امن رای-با-ایمیل های رای رها کردن جعبه نیز قرار داده شده در داخل ساراسوتا کانتی انتخابات دفاتر و تمام تعیین شده اولیه رای گیری سایت.

ساراسوتا — رای-با-ایمیل آراء به زودی وارد صندوق پستی برای رای دهندگان که درخواست آنها برای مارس 17 ریاست جمهوری اولیه ساراسوتا کانتی سرپرست از انتخابات ران ترنر این هفته اعلام کرد.

حدود 60000 رای گیری برنامه ریزی شده بودند فرستاده می شود و در روز پنج شنبه و پس روزانه پستها از طریق مارس 9 ترنر گفت: در انتشار اخبار. در مجموع 1,024 آراء نیز از طریق پست به شهروندان ایالات متحده در خارج از کشور و نظامی رای دهندگان.

شما می توانید درخواست یک رای-با-پست الکترونیکی رای گیری آنلاین در sarasotavotes.com/votebymail و یا با تماس با 941-861-8618. با این حال درخواست برای رای گیری باید از طریق پست و در داخل کشور باید دریافت شده توسط دفتر انتخابات بعد از 5 p. m. در مارس 7 اجازه می دهد تا زمان کافی برای رای گیری برای رسیدن به رای دهندگان و بازگشت به انتخابات در زمان محسوب می شود.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید همه ما سیاست اخبار

رای دهندگان می تواند به بازگشت رای گیری از طریق پست و یا در فرد است. شما می توانید آنها را رها کردن در هر یک از سه انتخابات دفاتر در ساراسوتا (تراس ساختمان 2001 Adams لین) نورث پورت (Biscayne پلازا 13640 تمیمی دنباله) و ونیز (R. L. اندرسون اجرایی ساختمان 4000 S. تمیمی نوین) در طول ساعات کار عادی (دوشنبه-جمعه 8:30 صبح تا 5 بعد از ظهر) و تا 7 بعد از ظهر در شب انتخابات.

امن رای-با-ایمیل های رای رها کردن جعبه نیز قرار داده شده در داخل ساراسوتا کانتی انتخابات دفاتر و تمام تعیین شده اولیه رای گیری سایت.

برای مارس 17, انتخابات, رای گیری اولیه در دسترس خواهد بود در ساراسوتا مربع مرکز 8201 S. تمیمی دنباله و شمال ساراسوتا کتابخانه 2801 نوتون Blvd. آغاز روز شنبه, مارس 7 از طریق پنج شنبه, مارس 14 از 8:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر روزانه.

به جز برای خدمات نظامی و غیر نظامی رای دهندگان خارج از کشور زندگی می رای دهندگان است که درخواست رای گیری می شود از طریق پست به آدرسی غیر از آدرس فایل در فلوریدا ثبت نام رای دهندگان سیستم باید امضا درخواست کتبی به انتخابات ،

در خارج از کشور رای گیری باید در شهریور و یا امضا و تاریخ انتخابات روز 17 مارس دریافت کرده و در انتخابات دفتر مارس 27.

امضای خود را در رای گیری-با-ایمیل های رای گواهی بر بازگشت پاکت خواهد بود نسبت به رای دهندگان را امضا بر روی فایل ها در انتخابات اتاق به منظور بررسی رای دهندگان واجد شرایط بودن. رای دهندگان ممکن است به روز رسانی امضا خود را با ارسال یک فلوریدا ثبت نام رای دهندگان نرم افزار به سرپرست دفتر انتخابات. امضای فایل در زمان انتخابات اتاق دریافت رای دادند و رای گیری خواهد شد امضا مورد استفاده قرار گیرد به منظور بررسی رای دهندگان واجد شرایط بودن.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط تیموتی فانینگ

آخرین روز برای ثبت نام و یا به روز رسانی خود را از وابستگی حزب به واجد شرایط برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری اولیه Feb. 18.

چون فلوریدا یک بسته اولیه دولت رای دهندگان واجد شرایط برای رای دادن تنها برای نامزدهای ثبت نام خود را حزب در انتخابات مقدماتی. رای دهندگان که در حال ثبت یک جزئی یا بدون وابستگی حزبی نیست مجاز به رای دادن در یک دموکرات یا جمهوری خواه انتخابات در 17 مارس است.

اما آنها می توانند رای بگمارند مسابقات و در رای سوالات مانند تعطیلات پارک و تفریح و سرگرمی منطقه انتخابات و یا قایق داخل کشتی بازرگانی کلید پیوند رفراندوم هم برگزار شد در 17 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de