رای گیری از طریق پست رای گیری در مسیر به ساراسوتا کانتی رای دهندگان

در مجموع 96,761 برگه های رای در حال برنامه ریزی برای رفتن در روز پنج شنبه اولیه پستی به ساراسوتا کانتی رای دهندگان

ساراسوتا — ساراسوتا کانتی سرپرست از انتخابات ران ترنر در روز پنج شنبه آغاز شد پستی رای-با-پست الکترونیکی رای گیری برای Aug. 18 اولیه انتخابات به stateside رای دهندگان.

در مجموع 96,761 برگه های رای در حال برنامه ریزی برای رفتن در روز پنج شنبه اولیه پستی ترنر گفت. اضافی 5,475 به بیرون رفتن جمعه و 4,516 برنامه ریزی برای پستی در جولای 14.

بیش از 1800 آراء شده اند از طریق پست به خارج از کشور غیر نظامی و نظامی رای دهندگان. به تاریخ انتخابات اتاق دریافت کرده است بیش از 108,000 درخواست برای رای توسط پست الکترونیکی رای گیری برای Aug. 18 انتخابات یک انتخابات رکورد ساراسوتا کانتی.

شما ممکن است ارسال یک رای-با-ایمیل درخواست آنلاین در SarasotaVotes.com/VotebyMail و یا با تماس با 941-861-8618. درخواست برای رای گیری باید از طریق پست و در داخل کشور باید دریافت شده توسط دفتر انتخابات بعد از 5 p. m. در اوت. 8 اجازه می دهد تا زمان کافی برای رای گیری برای رسیدن به رای دهندگان و بازگشت به انتخابات در زمان محسوب می شود.

هنگامی که شما پر کردن رای خود را, شما ممکن است بازگشت آنها را توسط پست الکترونیکی و یا در فرد اما آنها باید دریافت شده توسط استاد راهنما از انتخابات و نه بعد از 7 p. m. در روز انتخابات. رای دهندگان که بازگشت آراء توسط ایمیل باید بازگشت آنها را به سرعت برای جلوگیری از خدمات پستی به تاخیر می اندازد. رای دهندگان نیز ممکن است خود را رها رای دادند رای به امن رها کردن جعبه واقع در سه انتخابات دفاتر در ساراسوتا ونیز و شمال بندر در طول ساعات کار عادی (8:30 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه) و در تمام رأی گیری سایت در اوایل رای گیری ساعت (چهارشنبه ، 8 – پنج شنبه مرداد 16, 8:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر در روز).

به جز برای خدمات نظامی و غیر نظامی رای دهندگان خارج از کشور زندگی می رای دهندگان که درخواست رای گیری بود از طریق پست به آدرسی غیر از آدرس فایل در فلوریدا ثبت نام رای دهندگان سیستم باید امضا درخواست کتبی به انتخابات ،

امضای رای دهندگان گواهی بر رای-با-ایمیل بازگشت پاکت خواهد بود نسبت به رای دهندگان را امضا بر روی فایل ها در انتخابات اتاق به منظور بررسی رای دهندگان واجد شرایط ترنر گفت. شما می توانید به روز رسانی امضای خود را با ارسال یک فلوریدا ثبت نام رای دهندگان نرم افزار به سرپرست دفتر انتخابات. امضای فایل در زمان انتخابات اتاق دریافت رای دادند و رای گیری خواهد شد امضا مورد استفاده قرار گیرد به منظور بررسی رای دهندگان واجد شرایط بودن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>