Wadena VFW: آیا نوشیدن نیست در اینجا اگر شما نه می تواند ایستادن برای سرود ملی’

“اگر شما نمی تواند ایستاده برای ما سرود ملی شما نمی نیاز به نشستن در این نوار.”

اگر شما در حال حاضر می دانیم که زمینه برای آن نشانه شما احتمالا در حال حاضر می دانم که چگونه شما احساس می کنید در مورد آن, اما در اینجا یک روکش سریع. بازگشت در سال 2018 یک موج فوتبال ستارگان الهام گرفته شده توسط khezri شروع به گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس. Kaepernick به مطبوعات گفت که این مورد برای نشان دادن غرور و افتخار در یک کشور که در آن سیاه و سفید و قهوه ای مردم به طور معمول مظلوم.

جنبش شروع به ساخت عناوین مردم خواستار آغاز شده Kaepernick unpatriotic و او را متهم به dissing جانبازان, رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در (توسط helpfully نشان می دهد معترضان “شاید” نباید “در کشور”) و واکنش آنقدر شدید است که NFL ایجاد یک قانون جدید که نیاز به بازیکن برای ایستادن اگر آنها در این زمینه در طول سرود.

Kaepernick خارج از لیگ, اما فرم خود را از اعتراض زنده و سالم است. مینه سوتا معلم سال و badass کلی Holstine به تازگی در زمان زانو در کالج ملی قهرمانی فوتبال بازی.

این است که همه به آن می گویند نیست که تعجب آور نیست زمانی که VFW مدیر کودی بویر یک شکایت در مورد ثبت نام در روز سه شنبه. به عنوان گزارش شده توسط Wadena پیشگام مجله زن گفت بویر او در بر داشت آن را بسیار نژادپرست است.

بویر در دسترس نیست برای درخواست مصاحبه اما گفته پیشگام مجله کاربران خود را دوست داشت ثبت نام. اگر هر چیزی که او فکر می کند VFW را “به دست آورد” مشتریان فقط به دلیل آن است.

“ماده در واقع من می خواهم برای دریافت یک بزرگتر,” او گفت:.

این زن همچنین در زمان او شکایت به طور مستقیم به حمایت از این ثبت نام: دانه کمربند آبجو است که دم توسط Schell را آبجوسازی از جدید اولم. برای روشن Schell را تا به حال ساخته شده را علامت. که شد کار از یک شخص ثالث توزیع آبجو و آبجو نشده بود بدست می گویند ، این شرکت گفته بویر آن را می خواستم و هیچ بخشی از آن است.

هر چند نه به این دلیل شما ممکن است فکر.

مدت کوتاهی پس از این داستان منتشر شد Schell معاون رئیس جمهور Kyle مارتی گفت: Pioneer مجله این شرکت را تایید نمی کند از بنر نه به خاطر آن پیام مرکزی آن عبارت. کلمه “نمی توانم” نوع ساخته شده آن را مانند صدا در آن با اشاره به افرادی که به معنای واقعی کلمه از لحاظ جسمی نمی تواند ایستادن برای سرود. او نمی خواهم مردم فکر Schell بود تبعیض آمیز علیه غیر فعال مردمی است.

“این فرصت را برای برداشت بیش از حد بالا است به خصوص امروز در سیاسی آب و هوا.” بویر اصرار نشانه ای باقی بماند اما گفت که او می خواهم پوشش دانه کمربند آرم اگر آن را به یک مسئله تبدیل شد. یک سخنگوی با VFW تایید کرد که هنوز بصورتی پایدار و محکم در جای خود در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

نشانه Facebook بخش نظر در وب سایت های خبری محلی که برداشت داستان انفجار.

“عالی! اجازه دهید کیک در جایی دیگر بروید! God bless America!” یک دیدگاه گفت.

“راه به مردم بگویید که شما نمی ادا سازگار” یکی دیگر از مقابله.

“ما مجبور به ایستادن!! آن را در قانون اساسی!!! ریش ریش شدن است چرا که یک مرد سیاه و سفید [زانو زد] برای اولین بار. حق با او بود و هنوز هم هست” یک سوم اصرار داشت.

یک چهارم پرسید: “آیا سرود ملی به طور مداوم در حال پخش در نوار و یا چیزی؟”

و صادقانه است ؟ ما نمی دانیم.

در کوتاه مدت آن را میکشید اما نمی ظروف سرباز یا مسافر بدون بافت است. Marti ارائه برخی در مصاحبه با شهرستان صفحات.

“این است که در واقع دو بخش داستان” او می گوید. قبل از kerfuffle در Wadena یک وضعیت مشابه ظهور تا حدود دو ماه پیش در دارفور مینه سوتا. همان نشانه, همان مسائل است. مارتی می گوید Schell را به انجام بهترین خود را به کار با “هر دو طرف” و در نهایت مشخص شد که تنها “مسئول” در حرکت بود به حذف خود از استدلال ها در کامپیوتر است.

به این روز مارتی نمی خواهد سهم خود را از احساسات شخصی در مورد این بنر—که آیا آن را وطن پرست ableist نژادپرستانه و یا هر چیز دیگری.

“من قصد ندارم به نشستن در اینجا و نظرات است که ملتهب مردم یا راه” او می گوید.

اما او را umbrage با این تصور که او به نحوی کمتر میهنی از متوسط خرس. خانواده او تا یک تاریخ نظامی. او اتفاق می افتد به یک “16-سال-plus” کهنه و هنوز هم در خدمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de