Wallenda مخالف جاذبه گدازه

Nik Wallenda و همسرش Erendira تبدیل در دیگر هوایی کلاسیک شنبه شب. تنها در این زمان آنها مجبور به پوشیدن ماسک گاز به دلیل وجود یک آتشفشان در زیر آنها را خروشد با خورنده مه و updrafts که احساس “مانند یک طوفان.”

ملی مخاطبان تنظیم در به ABC “آتشفشان زندگی می کنند! با Nik Wallenda” و تماشا ساراسوتا معروف ترین wirewalker ظهور از منظره فراواقعی در نیکاراگوئه خیس عرق و ستایش عیسی مسیح است.

با یک باتری از هوا و زمین دوربین های ردیابی هر حرکت بالا Masaya volcano کبد به شکل دریاچه از قرمز ماگما از 1800 فوت زیر Wallenda زمان فقط بیش از 31 ناخن جویدن در دقیقه به دنبال 1,800 پا از کابل فولادی به ارائه یک عملکرد بی سابقه.

چشم ها محافظت می شود عینک تنفس فیلتر هوا برای محافظت از ریه های خود, the 40-year-old چندین رکورد جهانی گینس دارنده از بین رفته را به ابرها گازهای مضر و آبکی گرما پیشرفت خود را تحت نظارت در یک تقسیم صفحه نمایش دوربین حرارتی. سیم در زمان 60 فوت شیب در بخش جلویی و مورد نیاز 60 فوت صعود در طرف دیگر. و برای پنجمین بار در هشت سال مخاطبان جهانی نفس آه امداد جمعی که او پاک شده از سیم.

در باز عمل Erendira انجام برازنده یوگا در هوا بالاتر از دهانه (caldera), کشیدن وارونه پا آویزان از او هوایی حلقه یا لیر. او برداشته و او را ماسک به منظور تعلیق وزن خود را با دندان های خود را.

ادعا شده است “freaked” زمانی که گفته پدرش تری Troffer هفته پیش که مزایا را دود شد ترک لغزنده رسوب در تجهیزات Wallenda بود که استواری شنبه شب به عنوان او بود که در طول تلویزیونی در سراسر کشور اولین بار در سال 2012.

دو اینچ ضخامت کابل فولادی و آب و باد و خیس توسط roiling مه از آبشار نیاگارا های نسل هشتم آکروبات در حال حاضر مشهور پانوراما تئاتر زمان 25 دقیقه برای عبور به کانادا از نیویورک و scampered بیش از گذشته چند متری به انتاریو است.

بعد از یک سال چالش بود و گرما و نه آب. کار در اطراف ممنوعیت کوتاه قدی در گراند کانیون پارک ملی که در آن آریزونا در تابستان اوج میانگین 106 درجه Wallenda تبدیل به نزدیکی ملت ناواهو برای فعال کردن طرح B.

او استخدام یک هلیکوپتر به وضع کابل در سراسر 1500-پا عمیق تنگه دیواره توسط یک برشی, butte, هدف پوشش تقریبا همان فاصله خود را به عنوان لبه-به-لبه در مزایا. بیش از نیمی از آن است که 23 دقیقه سفر ناگهانی سخت تند باد مجبور Wallenda به دولا شدن و نماز. “آرام این بادها در نام عیسی مسیح” او التماس به میکروفون. “به من کمک کند به آرامش خداوند است.

Snowstorm raked شیکاگو دو روز قبل از ماه نوامبر 2014 دو wirewalk عینک در شهر بادخیز; توسط showtime درجه حرارت حال تثبیت در اواسط 40 سالگی شایع است. یکی از این گشت و گذار درگیر نوردی 19-درجه شیب بیش از حدود 500 پا از سوی دیگر یک 94-پا blindfolded, عجله ئی که در زمان اندک و 1 دقیقه و 17 ثانیه برای تکمیل.

اما این توهم که همه Wallenda wirewalks معمول هستند به معنای واقعی کلمه سقوط به زمین در ماه فوریه 2017. این زمانی است که در طول تمرینات برای سیرک ساراسوتا Wallenda خطرناک هشت فرد هرم سقوط از هم جدا. پنج نوازندگان از جمله خواهر Lijana و عمه Rietta سقوط کرد که در دورترین از 40 فوت — آمار زمین.

حادثه درو فوری مقایسه به مشابه سال 1962 فاجعه هنگامی که Wallenda افسانه ای جد بزرگ کارل تماشای خود 7-فرد هرم متلاشی طول یک اجرای زنده در دیترویت. کارل پسر در قانون و برادرزاده درگذشت و پسر ماریو صرف بقیه عمر خود را در یک صندلی چرخدار.

کارل می گیرند 200 فوت به مرگ او در سال 1978 در سن 73 طی یک برنامه ریزی نمایشگاه بیش از در خیابان های, San Juan, Puerto Rico.

هیچ کس کشته شد و یا فلج در ساراسوتا حادثه اما Nik Wallenda به طور خلاصه بازنشستگی در نظر گرفته.

در سال 2019 او و Lijana که نیاز ترمیمی صورت عمل جراحی به عنوان یک نتیجه از نشت پیوست بر روی سیم یک بار دیگر و این بار بالاتر از نیویورک در میدان تایمز. آن Nik Wallenda چهارم زنده شبکه خاص است.

Wallenda بلند گفت: “بسیاری از مردم می تواند انجام آنچه که من انجام دهید” و به اعتبار دیگر اعضای خانواده برای بودن “بهتر wirewalkers از من.” کیفی ارزیابی به کنار اما آنچه روشن به نظر می رسد این است که وقتی که می آید به خود را ارتقاء و به محض اراده Wallenda است بی همتا.

اواخر کانادا wirewalker جی کوکران به عنوان مثال تلاش برای 30 سال به امن اجازه به انجام بیش از آبشار نیاگارا. Wallenda برش از طریق نوار قرمز در دو سال است. “Nik” اذعان کوکران “یک فرصت و قبل از او مثل هیچ کدام دیگر در تاریخ است.”

مشهور فرانسوی بند باز Philippe Petit که انجام 45 دقیقه wirewalk بین مرکز تجارت جهانی را به برج های دوقلو در سال 1974 با نه مهار شانه و نه اجازه تلاش ناموفق برای 25 سال برای دریافت مجوز برای عبور از گراند کانیون — در همان محل Wallenda را در سال 2013.

Wallenda تحت قرارداد به ABC برای یک مطلب خاص است. رقابتی اعضای خانواده خواستم به تکرار کارل Wallenda دو headstand عملکرد بالا گرجستان تلولا تنگه در سال 1970 اما هیچ کلمه ای در این پروژه آینده بوده.

شاید تنها چیزی که نگه داشتن Wallenda از تبدیل شدن به یک قربانی از خود موفقیت خلاق است پاسخ به این سوال واضح: چه یک مجری سیرک که فتح یک آتشفشان را برای یک encore?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>