می خواهم به خرید یک ستاره هاکی عظیم مینه سوتا شمالی دریاچه خانه ؟

دقیقا مانند جیمی Langenbrunner در حال حاضر زندگی در 94096 Warloe ساحل Ln. در Moose Lake. این کلوکت بومی صرف 18 (!) فصل NHL, برنده فنجان با ستاره دالاس (’99) و نیوجرسی شیاطین (’03) به علاوه یک مدال نقره به عنوان رهبر المپیک ایالات متحده مردان تیم هاکی (’10). و در حال حاضر 44 ساله جناح است که تخلیه خود را در شمال مینه سوتا lakeside عمارت که فقط آمار بازار برای $1.7 میلیون.

“یکی-از-یک نوع بسیار نادر اسکله خانواده عقب نشینی — معمار-طراحی سفارشی ساخته شده” می خواند فهرست اموال برای 8-اتاق خواب 8-حمام 8,168 فوت مربع خانه ساخته شده در سال 2006.

نشسته بر 20 هکتار در حدود 45 دقیقه غربی, Duluth, سنگ و چوب و مستغلات دارای چندین رفتن به مرد ثروتمند امکانات: یک نوار کامل (کامل با Langenbrunner یادگاری) اتاق بازی, فیلم, تئاتر, انبار شراب و کتابخانه. خارج وجود دارد ترکیبی پنج-گاراژ ماشین/بدنسازی, زمین تنیس, 200 پا از جزیره دریاچه ساحلی و آنچه به نظر می رسد به یک شبح وار قدیمی انبار. این priciest single-family house در حال حاضر در دسترس در کلوکت و دوقلو بنادر منطقه است.

پیش نویس 35th کلی به ستاره در سال 1993 Langenbrunner در ادامه به بازی 1,109 بازی ساخت و او را یکی از فقط 348 NHL بازیکنان به نظر می رسد در 1,000-به همراه بازی. او می خواهم امیدوار به پایان کار خود را با زادگاه وحشی قبل از بازنشستگی با St. Louis Blues در سال 2013. Langenbrunner در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان بازیکن و توسعه هماهنگ کننده برای بوستون برونز.

“مردم از من خواست در نیوجرسی چرا من نمی اقامت در خارج وجود دارد در تابستان” Langenbrunner گفت کلوکت را کاج مجله روزنامه در سال 2011. “این ساده بود: مینه سوتا است.”

چرا Langenbrunner در حال حرکت است ؟ ما رسیده به فهرست خود عامل اما شنیده ام هرگز دوباره. خانواده خود را به دست آورد و یک خانه در ادن پریری در تابستان گذشته کاج مجله گزارش.

اجازه دهید نگاهی به یک تور از Langenbrunner دریاچه محل حسن ادموندز Co. املاک و مستغلات::

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>