می خواهم به خرید یک رستوران محلی سرمایه دار خیلی مهم است $1.9 M, مینیاپولیس, محل سکونت?

به انجمن خوش آمدید 100 3rd Ave. S. شماره 1201 مرکز شهر, مینیاپولیس, محل سکونت متعلق به رستوران لسلی تیماج (روانی سوزی بتی خطر است). بخشی از کارلایل توسعه 3-اتاق خواب 2.5-حمام 3,293-مربع-پاورقی آمار بازار در هفته گذشته برای $1.9 میلیون نفر است.

“کوچک سازی اتفاق می افتد” باک به ما می گوید.

ساخته شده در سال 2006 محل سکونت خود است… خیلی. ویژگی های آن شامل یک آشپزخانه لذیذ, master, suite, شومینه, کف به سقف پنجره ها و بالکن, دو بالکن.

“خوش آمدید به این فوق العاده نادر دو واحد طبقه طرح در مهمترین و به دنبال پس از لوکس در مینیاپولیس” می خواند توضیحات ملک از لیست شرکت DRG. “این شرایط نعناع Carlyle اقامت یک از یک نوع فضای بزرگ برای گسترش و استراحت در راحتی از خانه خود را.”

اگر شما می توانید پا ماهانه $2,028 (!) HOA لایحه, شما خوش آمدید برای لذت بردن از کارلایل ‘s roofdeck استخر مرکز تناسب اندام و اتاق باشگاه. باک خریداری شماره 1201 1.8 میلیون دلار در سال 2017, با توجه به سوابق شهرستان.

مثل همه مینه سوتا رستوران هر دو باک شمال شرقی مینیاپولیس موسسات احساس coronavirus بحران. روانی Suzie تعطیل عملیات های هفته گذشته; بهتر خطر را بسته تا مغازه فصلی قبل از این کل جهانی همه گیر چیزی. رستوران <url> که در حال حاضر یک راکت دشوار است که ویران COVID-19 با کارگران درد و رنج بیشتر.

چیزهایی که کمتر وخیم در بازار محلی املاک و مستغلات جهان, به گزارش راس sam peterson با دریاچه Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول.

“بر خلاف قبلی چرخه زمانی که بازارهای غوطه ور از د-مقررات و subprime وام بازار امروز نیست شبیه این بار در همه,” او می گوید. “این واقعا یک مکث ساده و به نقطه است.”

بیایید نگاهی به یک تور عکس از باک محل حسن DRG:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>