در حال حاضر که من توجه خود را در درخشان ترین راه ممکن است در اینجا اخبار: خیابان اول همکاری با وانت برای “تنظیم خیابان اول-مضمون slip-on.” کفش خالدار با ستاره درست مثل باشگاه دیوارهای خارجی. و شما می توانید البته اثر خفیفی از رنگ آن بنفش است.

ضربات در حال نورد بخشی از “پا لایحه” برنامه با درآمد حاصل از رفتن به طور مستقیم به باشگاه. اگر شما در حال رفتن هم بزنید دیوانه در حال حاضر شما می توانید ساعت را صرف ویرایش و دوباره سفارشی در اینجا هر چند شما احتمالا نباید صرف بیش از حد طولانی طراحی ایده آل خود را در کفش چون آنها نسخه محدود.

با concertgoing هنوز نامحدود وقفه برای انجام-من-واقعا-نیاز-به-بگو-چرا؟, اول خیابان اتحاد پیوست کسب و کارهای دیگر در دنبال کردن جریان درآمد جدید و merch به نظر می رسد یک انتخاب واضح است. به همین دلیل حتی برخی از رسانه های نشریات به فروش مارک merch این روز است. چه جهان!

در اول خيابان اخبار این شرکت با همکاری با دیگر مستقل سالن در سراسر کشور ملی مستقل در محل انجمن. جدید org لابی کنگره برای حمایت و به اشتراک گذاری کسب و کار استراتژی های بقا در میان اعضای آن است. دیگر NIVA اعضای شامل 9:30 باشگاه در سی اولین خیابان در مینیاپولیس شیکاگو مستقل محل برگزاری لیگ جهانی کافه زندگی در فیلادلفیا Pabst گروه تئاتر در میلواکی Red River منطقه فرهنگی در Austin و خروج/در در نشویل.

و اگر شما به دنبال برای حمایت از مردمی که در باشگاه می خواهم برای اولین بار Ave, کمک های مالی هنوز هم می تواند ساخته شده به بودجه مانند شهرهای دوقلو جامعه اعتماد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im