می خواهم به خرید گریسون کیلر عظیم اجلاس Ave. عمارت?

کیلر کاهش قیمت درخواست 294 اجلاس Ave. به $2.15 میلیون تابستان گذشته قبل از مصرف آن را در بازار اما عمارت تاریخی دوباره جمعه برای $1.95 میلیون نفر است.

ساخته شده در سال 1919 گرجستان احیای املاک و یک بار قرار دارد چوب بارون George F. لیندسی. این روزها آن دارای شش اتاق خواب پنج و نیم حمام و سرویس بهداشتی هشت شومینه و یک سوم داستان آپارتمان سامانه بیش از 10,207 (!) کل فوت مربع. که چشم ظاهر مقدار از فضای زندگی در حال حاضر آگهی تمام خانه های تک خانواری برای فروش در سنت پل.

کیلر, 77 خرید ملک برای $2.15 میلیون در ماه مارس سال 2008 با توجه به سوابق شهرستان فقط ماه قبل از حباب مسکن ظهور. آن بوده است و این بازار پس از 2017.

همان سال کیلر سرنگون شد توسط MPR پدر و مادر, شرکت, آمریکا, رسانه های زیر نمایه اتهامات “جنسی ناخواسته لمس کردن است.” APM به او $275,000 حل و فصل به راه رفتن بی سر و صدا و غیر litigiously. این Anoka, Minnesota-متولد پخش/نوشتن ستاره پشت A Prairie Home Companion شده است و تلاش چیزی از باز گشت تور. سر scratchingly مینیاپولیس-سنت پل مجله تصمیم گرفت با صدای تلپ او در ژانویه آن پوشش یک حرکت بود که در ملاقات با واکنش شدید. همراه با مقاله به نظر نمی رسد به آنلاین وجود دارد. کیلر را نیز به انتظارنشسته بودند تا برخی از منطقه ای زندگی می کنند نشان می دهد از جمله مینیاپولیس خرما در داکوتای باشگاه جاز (Feb. 18-19) و برای برخی از دلیل زن باشگاه (Feb. 29).

ولع مصرف اطلاعات بیشتر در مورد مجلل پد? بنابراین ما اما کیلر را Realtors می گویند که 10 برابر سریع!) هرگز پشت به ما. بنابراین فقط لذت بردن از این عکس تور حسن نیت ارائه میدهد از Coldwell Banker ملک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im