می خواهم به خرید J. J. Hill دیدنی کالسکه خانه و محل سکونت مشهور از یک نوازنده ؟

پل Robb, یک عضو موسس hitmaking synth-pop اطلاعات گروه جامعه است که فروش 260 قبل از ازدواج Ln., سابق, St. Paul کالسکه خانه از راه آهن سرمایه دار خیلی مهم J. J. Hill شده است که تبدیل به یک دیدنی محل سکونت.

درخواست قیمت برای 3 خوابه, 2.5-حمام 3,930-مربع-پاورقی: $949,000.

“وجود دارد هیچ چیز مانند آن را در شهرهای دوقلو” می گوید: Edina Realty, لیست نمایندگی مریم هاردی. “برای کسی که می خواهد در مجموع یک-از-نوع ملک که بسیار خصوصی آن نقطه ایده آل. آن را فقط به جذاب جای خود.”

در میان آن چشم ظاهر امکانات: یک اسب-انطباق مس درب دیوار از پنجره مشرف به 1,250 فوت مربع حیاط خصوصی (“از آن استفاده شد ورزش برای اسب” هاردی می گوید) اصلی کوره پزخانه و رویه کابینت, کتابخانه و lofted اتاق خواب استاد با woodstove.

ساخته شده در سال 1891 حمل و نقل واقع شده است در یک سنگ فرش جاده ها در سراسر اجلاس خیابان از J. J. Hill آن به دست آورد توسط Minnesota Historical Society در سال 1978. به طور معمول حمل و خانه های ساخته شده در پشت اصلی اما تپه خانه bluffy قطعه زمین نمی تواند تسهیل که مدیر سایت کریگ جانسون یک بار گفت: پایونیر پرس. تپه ای به نام ساختار خود را “شهر انبارهای” جانسون می گوید.

“James J. Hill بسیار مقرون به صرفه همکار” هاردی می گوید. “وجود دارد درب چوب و آجر از اصلی خود را در مرکز شهر خانه است که او مورد استفاده در حمل و نقل ، او اصلی بازیافت.”

کالسکه خانه تبدیل شده بود “بی سرپرست” توسط ’70s هاردی می گوید هنگامی که آن را تقسیم به چهار آپارتمانهای. یک معمار خریداری شده و rehabbed واحد است که در حال حاضر برای فروش در آنجا زندگی می کنند تا زمانی که راب مدال دیگر آن را برای $845,000 در سال 2015 با توجه به سوابق شهرستان.

راب که به ثمر رساند یک ضربه بزرگ با اطلاعات جامعه 1988 لئونارد نیموی-نمونه آهنگ “چه چیزی در ذهن شما (Pure Energy),” برد یک موفقیت حرفه ای آهنگسازی موسیقی برای تلویزیون را نشان می دهد (به ویژه South Park), فیلم و تبلیغات.

آن را در حال حاضر عجیب و غریب برای… در واقع همه چیز از جمله فروش املاک و مستغلات.

“ما در حال ادامه برای نشان دادن خواص, اما ما را افراطی احتیاطی — به نوبه خود تمام چراغ ها در, باز کردن تمام درها, ما مردم بپرسید اگر آنها بیمار” هاردی می گوید و اضافه کرد که اجتماعی فاصله شیوه نیز مشاهده شده است.

بیایید نگاهی به 100 درصد امن عکس تور Robb جای حسن نیت ارائه میدهد از Virtuance و Edina Realty:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>