می خواهم به خرید لیندسی واندن طلایی دره خانه ؟

سپس یک پیشنهاد در 1620 Waterford, Ct., طلایی دره خانه که متعلق به پرتال تخصصی اولی آیکون لیندسی واندن. ساخته شده در سال 2001 4-اتاق خواب 3.5-حمام 4,129 فوت مربع ملک وارد بازار این هفته برای $924,900.

“این ویلای زیبا واقع در مطلوب و آرام پنهان دریاچه محله ارائه می دهد مناسب در سطح یک زندگی است و فقط 5 دقیقه از مرکز شهر مینیاپولیس و پایان غرب” لیست می خواند.

میان آن و دیگر نقاط فروش: “لذیذ” آشپزخانه سقف طاقی شکل قوی ویندوز, دو شومینه و سه-گاراژ ماشین. جالب وجود دارد یک نقاشی از یک زرافه ورزشی جلف کلاه نشسته بر استاد حمام وان; پیاده روی کردن زیرزمین ویژگی های یک مرطوب نوار و حداقل در حال حاضر قاب کشباف واندن هم تیمی های سابق.

واندن و همسرش, بن گرو خریداری برای $835,000 در سال 2018 با توجه به سوابق شهرستان. چرا آنها در حال حرکت است ؟ ما رسیده به عامل لیست برای پیدا کردن اما نمی بلافاصله شنوند.

واندن, 37, یک ستاره برای Gophers طلایی از سال 2000 تا 2004 سال او منجر Gophs به چهار نهایی قبل از انتخاب شدن 4 به طور کلی در WNBA پیش نویس توسط کانکتیکات خورشید. (اینجا را کلیک کنید برای دوباره ما سال 2003 از ویژگی های در مورد چگونه واندن زنده بسکتبال زنان در تو از M.) در سال 2010 هاچینسون-متولد baller به دست آورد زادگاه او سیاهگوش تیم او می خواهم برنده چهار قهرمانی با سراسر ’10s.

واندن جنگ قفسه سینه از شخصی تمجید شامل چهار All-Star انتخاب و دو مدال طلای المپیک (2012 لندن, 2016 ریو دو ژانیرو). او استخدام شد به عنوان سر مربی از Gophers زنان تیم بسکتبال در سال 2018 او سال گذشته به عنوان یک بازیکن حرفه ای. اجازه ندهید که معاملات املاک و مستغلات نگرانی شما: واندن جوهر تمدید قرارداد با U M در ماه گذشته که شما نگه داشتن خود را در اطراف از طریق 2024.

اجازه دهید یک عکس تور واندن خانه حسن نیت ارائه میدهد Edina Realty را Jay, بکن بکن گروه. یا خودتان ببینید! وجود دارد یک خانه باز از 1:30 تا 3:30 بعد از ظهر این جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>