می خواهم به خرید مدیر عامل Krispy Kreme را Lake Minnetonka عمارت?

سپس با در نظر خرید 2825 مپلوود Cr., جنگل عمارت متعلق به Krispy Kreme مدیر عامل مایک Tattersfield. ساخته شده در سال 1940 پنج خوابه پنج حمام, 6,678 فوت مربع خانه آمار بازار در هفته گذشته برای $3.15 میلیون.

به روز شده و لود شده با “شرق ساحل جذابیت” ویژگی های اصلی یک اتاق تمرین سه شومینه, گسترده, دوم, داستان, تفریحی, اتاق عرشه و دسترسی Lake Minnetonka را Wayzata خلیج از طریق آن ورودی حوض واقع در 177 پا از خط ساحلی. متصل 945 فوت مربع گاراژ بزرگتر از آپارتمان خود را. Tattersfield خریداری 1.24-اموال هکتار برای $2.7 میلیون در سال 2012 با توجه به سوابق شهرستان. این یکی از 19 Lake Minnetonka بسته در حال حاضر در دسترس در 3 میلیون دلار به علاوه.

Tattersfield سابق C-suite exec در Caribou Coffee, برداشت کمر در Krispy Kreme در سال 2017. کارولینای شمالی-بر اساس Krispy Kreme و بروکلین مرکز بر اساس کربو هر دو متعلق به مجتمع آلمانی JAB برگزاری شرکت ، که صاحبان متعلق به خانواده خود را تیره و حزب نازی در سال گذشته است. ضربت با چیز تیز دستگیر Krispy Kreme برای $1.35 میلیارد دلار در سال 2016 مصرف شیرینی های زنجیره ای خصوصی زیر 16 سال از سر خاراندن شرکت رهبری به عنوان یک publicly traded company.

شما ممکن است از خود بپرسید: من رعایت Tattersfield آبی-خون و مستغلات است و آن پر شده به سقف با دونات در هر اتاق ؟ به اولین نقطه شما ممکن است! لذت بردن از این عکس تور حسن نیت ارائه میدهد از Coldwell Banker ملک هر چند آن را نمی کند, ویژگی یک شیرینی بی شیرینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>