می خواهم به خرید مدیر عامل هدف کنوود ؟

که در آن 2125 کنوود Pkwy. — این خانه که متعلق به هدف شرکت های برتر, رئیس, برایان کرنل فقط آمار بازار است. ساخته شده در سال 1913 6-اتاق خواب 5.5-حمام 5,600 فوت مربع ملک درخواست قیمت $1.95 میلیون نفر است.

“کاملا بازسازی شده با high-end شیک پس از اتمام در حالی که جذابیت اصلی و جزئیات” لیست می خواند. “زیبا و روشن فضاهای باز با منظره دریاچه از جزایر.”

نکات برجسته عبارتند از: سفارشی آشپزخانه, کارشناسی ارشد مجموعه زیرزمین نوار مرطوب و گرم 3-گاراژ ماشین شامل یک راهرو تحت پوشش به ورودی. اگر ما به این باور تخته سیاه پشت نوار رهبر مینه سوتا را به صورت محلی مستقر غول خرده فروشی برخوردار پیمانه نیم لیتری بوم جزیره Brewing Co.’s شاهد witbier. هی او درست مثل ما! دریاچه از جزایر است که پایین بلوک; این ادکلن رستوران با آن فوق العاده سیب زمینی سوپ تره فرنگی یک و پنج دقیقه پیاده روی دور.

چرا سی ان ان کسب و کار’ top مدیر عامل شرکت 2019 در حال حرکت است ؟ ما رسیده به عامل اما شنیده ام هرگز دوباره.

کرنل خریداری برای $1.86 میلیون در سال 2016 با توجه به سوابق شهرستان. سالانه خود را جبران دلار است 22.6 میلیون — یا حدود 767 بار به عنوان بسیاری به عنوان ميانه هدف کارمند — بنابراین او باید بدون مشکل مرور در شهرهای دوقلو بازار مسکن است. صحبت از هدف کارگران خود را پرداخت در حال افزایش است اما خود ساعت و مزایای در حال کاهش همانطور که ما در گزارش این هفته است.

اجازه دهید یک عکس تور 2125 کنوود Pkwy., حسن نیت ارائه میدهد از دریاچه Sotheby بین المللی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>