می خواهم به خرید کوچک ترین خانه برای فروش در شهرهای دوقلو?

ساخته شده در سال 1929 4351 5th Ave. S. چک در در تنها 530 متر مربع آن ساخت کوچکترین خانه های موجود در شهرهای دوقلو. در واقع هیچ دیگر خانواده های تک ملک در زیر ذکر شده است 600 متر مربع است. درخواست قیمت برای 1 اتاق خواب 1 حمام lil عیار: $100,000.

“آن است که واقعا زیبا و دلفریب, هر چند آن را در بزرگترین شکل” گزارش Alicia Jirik با Walgrave گروه املاک و مستغلات. “این یک فروش کوتاه مدت و بنابراین متاسفانه فروشنده به یک پچ خشن.”

فروش امتیاز شامل یک ایوان جلو و اصلی به طبقه چوب جنگلی در سراسر. وجود دارد از لحاظ فنی برخی از اتاق به گسترش با کامل ناتمام زیرزمین. خارج از ادم تنومند و بدقواره دو-گاراژ ماشین بافندگی بزرگتر از خانه خود را. فقط در سراسر آزادراه شما رو جامد گزینه های ناهار خوری در احیای این Lowbrow و Apoy.

پس از نشستن بر ارزش رجینا محله زمین است مینی آبی رنگ خانه برای این دنیا ؟

“حق فرد می تواند صنوبر خانه تا آن به نظر می رسد از لحاظ ساختاری خوب” Jirik می گوید. “اگر کسی می خواست به آنها می تواند در رفتن و تلنگر آن و یا ناتوانی آن است. اما شما نیز از افرادی که می خواهم به پاره کردن آن برای یک خانه بزرگتر های زیادی می کند باید یک رد پای بزرگ.”

در دیگر مربع نیوز: در اینجا آنچه در آن مانند فروش بزرگترین خانه برای فروش در مینه سوتا است که هنوز هم در دسترس است در قیمت با تخفیف از $6.4 میلیون نفر است. آن را تقریبا 22,000 فوت مربع بزرگتر از کوچکترین.

اجازه دهید یک عکس تور 4351 5th Ave. سيد حسن Walgrave گروه املاک و مستغلات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>