می خواهم به خرید کوله دوقلو شهرهای کوچک خانه ما تا کنون مواجه می شوند?

به انجمن خوش آمدید 5629 25th Ave. S. کوچکترین خانه در حال حاضر برای فروش در بیشتر مترو منطقه است. در سال 1900 ساخته شده 1-اتاق خواب 1-حمام 376 فوت مربع (!) Nokomis ملک عظیم 34 درصد کوچکتر از قبلی کوچک قهرمان در Longfellow. آن را وارد بازار یکشنبه برای $150,000 همچنین ساخت آن مقرون به صرفه ترین خانه های تک خانواده در سوتهسید.

مسکن فیل Beaumia آگاه است او در لیست ریزترین در شهر و او را بسیار با آن آشنا: او به کار گرفته و آخرین آن فروش و مدیریت آن به عنوان اجاره قبل از آن.

“مردم مانند ‘367 متر مربع?!'” Beaumia می گوید: با خندیدن. “اما شما راه رفتن در آن وجود دارد و آن را احساس نمی کند تنگ — هر فضایی خود را به فضا.”

کسانی که در فضاهای نشده است نادیده گرفته شده است. در دهه گذشته الکتریکی و لوله کشی تهویه مطبوع و پنجره ها همه به روز شده است. بر خلاف بسیاری از اجاره وجود دارد گسترده حیاط با یک گودال آتش گاراژ و ناتمام زیرزمین.

“اجاره بسیار بالا در حال حاضر حتی اگر شما به یک استودیو شما پرداخت بیش از 11 – 12-صد دلار” Beaumia را با دقت. “در اینجا شما باید فضای خود را.”

قبلی فروشنده دریافت فریبنده اشک پایین ارائه می دهد از توسعه دهندگان Beaumia گزارش, اما آنها مصمم به حفظ این فضا به عنوان مقرون به صرفه مسکن. صاحبان فعلی عشق خانه آنها خریداری برای $132,500 در اوایل سال 2019 با توجه به سوابق شهرستان, اما آنها “می دانم که بازار داغ است” و می خواهید به حرکت و نزدیک به خانواده Beaumia می گوید.

ده سال پیش فروش یک خانه کوچک شده خواهد بود یک چالش است اما بازار برای آنها منفجر شد. زنده کوچک تبدیل به یک جنبش است.

“مردم در حال تبدیل شدن minimalists,” Beaumia می گوید. “دوچرخه سواری به کار بودن بیشتر آگاه از داشتن رد پای کوچکتر.”

در دیگر مربع نیوز: در اینجا آنچه در آن مانند فروش بزرگترین خانه برای فروش در مینه سوتا است که هنوز هم در دسترس است در قیمت با تخفیف از $6.4 میلیون; آن حدود 22,000 فوت مربع بزرگتر از کوچکترین. در جای دیگر در حال حاضر وجود دارد یک پیشنهاد در کوله کابین برای فروش در مینه سوتا است.

اجازه دهید یک عکس تور 5629 25th Ave. سيد حسن Executive Realty, Inc. و Karena عکاسی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>