می خواهم به خرید این شایستگی 100-year-old خانه کوچک در Longfellow?

ساخته شده در سال 1920 1-اتاق خواب 1-حمام 567 فوت مربع عیار در 3504 35 Ave. ذکر شده است برای $175,000. بر خلاف این 530-مربع-پاورقی — بازار مسکن را کوله گزینه تا زمانی که آن را به تازگی دریافت مشروط ارائه — به روز شده Longfellow ملک نیست دلال بالا.

“همه فضاهای واقعا کار می گوید:” تایلر شوید از فاکس خانه های محلی ملک شرکت متعلق به HGTV ستاره براد و هدر فاکس. “با بزرگتر, خانه, همیشه وجود دارد یک اتاق است که شما شکل و یا شما نمی دانید که چه باید بکنید با. این خانه ندارد این مسئله است.”

در میان آن نقاط فروش: اصلی افرا طبقه, بازسازی آشپزخانه و حمام و فضا برای گسترش در زیرزمین (هر چند که می خواهم خیانت آن tininess). مراسم آشتی ترتیب دادند به طور پیش فرض حصار حیاط کاملا گسترده به اندازه کافی به طوری که یک خریدار بالقوه می تواند اضافه کردن لوازم جانبی و واحد مسکونی و زعفران اشاره می کند.

شوید می داند خانه خوب: دوستان خوب خود متعلق به آن در دهه گذشته.

“زمانی که او خریداری شده است که خانه من نیمه فکر می کردم او دیوانه بود چون واقعا هیچ بازار برای یک خانه بود که در آن زمان” شوید می گوید. “بدیهی است که این بازار برای کسانی که خانه رفته از طریق سقف — بیشتر مردم علاقه مند هستند در زندگی که مینیمالیستی, شیوه زندگی است.”

او انتظار دارد که گذشته بود به فروش می رسد برای $111,000 در سال 2010 به حرکت “بسیار به سرعت.”

در دیگر مربع نیوز: در اینجا آنچه در آن مانند فروش بزرگترین خانه برای فروش در مینه سوتا است که هنوز هم در دسترس است در قیمت با تخفیف از $6.4 میلیون; آن حدود 22,000 فوت مربع بزرگتر از کوچکترین. در جای دیگر در حال حاضر وجود دارد یک پیشنهاد در کوله کابین برای فروش در مینه سوتا است.

اجازه دهید یک عکس تور 3504 35 Ave. حسن نیت ارائه میدهد از فاکس خانه و دیلن پادگان از فشار رسانه ای:

مرحله بندی توسط مگان برتون از فاکس خانه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>