می خواهم به خرید این یاد St. Paul عمارت با یک پناهگاه بمب راه هوایی و راز اتاق ؟

“من احساس می کنم مانند آن را خانه خود من در واقع” او می خندد. “من دوقلو یکسان از مالک.”

سنت پل 7 هدر Pl. حال با ذکر Duddingston گروه شرکت املاک و مستغلات از دوقلوها دن و دیوید Duddingston. دیوید و شوهر, وکیل کلیتون Halunen زندگی کرده اند برای 16 سال در افسانه Tudor احیای خانه که آمار بازار در هفته گذشته برای $1.95 میلیون نفر است.

که برچسب قیمت اقدام به خرید مقدار زیادی از تاریخ است. شناخته شده به عنوان Goodkind خانه 9-اتاق خواب 6.5-حمام 9,460 فوت مربع قله تپه عمارت محلی معروف بودن نیمی از خانه همسایه 5 هدر Pl. کاملا جداگانه single-family اموال متصل است توسط چه اعتقاد بر این بود که شهرهای دوقلو’ اولین پل هوایی.

“این یک کمی گیج کننده این نوع از ارائه به عنوان یک خانه بزرگ” Dan می گوید و اشاره کرد که گذرگاه بود جداره کردن در ’20s. “آن را مانند همسایه خود خواهد شد راه رفتن در سراسر راه هوایی خود را به اتاق پانسمان.”

خانه تکمیل شد و در سال 1910 توسط برادران ویلیام و بنیامین Goodkind که خانواده کمک پایونیر فروشگاه خرده فروشی مفهوم در مرکز شهر سنت پل. معماری محلی شرکت نی & بنیادی که رزومه شامل نزدیک دانشگاه باشگاه و همچنین شهر نیویورک بزرگ ایستگاه مرکزی ساخته شده از سنگ آهک و گچ شاهکار (رجوع کنید به آن را تحت ساخت و ساز در اینجا و تازه تکمیل شده در اینجا).

معماری رد پای زیر که دلربا کاتسوولد سقف تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است هر چند خانه را به صاحبان فعلی به طور گسترده بازسازی و به روز, لوازم آرایشی و تهویه مطبوع/سیستم های الکتریکی. میان لذت بخش دوره اطلاعات بیشتر: انواع زنگ ها و دکمه های تماس که هنوز هم عملکرد به علاوه اصلی دیوار iceboxes; 3-اتاق خواب 1 حمام بندگان چهارم استوار فوق ،

چند ترفند ساخته شده اند بیش از گذشته 110 سال است. وجود دارد ’50-عصر زیرزمین پناهگاه بمب به عنوان مثال که در آن دست نخورده جعبه آب و به طور کلی آسیاب پودر مواد غذایی هنوز هم نشستن. یک کلنگ زدن و بعد از انفجار دستورالعمل مفید واقع شده با درب.

“این نیمه راست از منطقه گرگ و میش” Dan می گوید. “این شگفت انگیز است به مردم این واقعا اولین چیزی که شما می خواهید برای دیدن.”

در یک نقطه و یک ترفند قفسه کتاب که باز می شود به یک راز حمام/سونا منطقه Scooby دوو-سبک اضافه شده است. داخلی دیگر نکات برجسته شامل یک سالن انبار شراب و پنج شومینه.

به روز رسانی به .82 هکتار بسیاری شامل یک درجه صنعتی و گلخانه ای و یک “رفت و آمد مکرر مانند” استخر شنا. که دومی قابلیت نصب شد 12 سال پیش تحت نظارت های مختلف تاریخی جوامع حصول اطمینان از موادی است که مورد احترام این خانه را میراث می تواند مورد استفاده قرار گیرد. “آن انجام شد در هزینه های بزرگ, اجازه دهید فقط آن را قرار داده است که راه” دن می گوید.

دیوید و Halunen خریداری شده 7 هدر Pl. برای $1.25 میلیون دلار در سال 2004 با توجه به سوابق شهرستان. آنها ذکر شده آن را برای فروش یک تعداد انگشت شماری از بار پس از سال 2011 است.

“این واقعا مثل زندگی در یک قطعه از St. Paul تاریخ آن برگزار شد در این راستا” دن می گوید. “مردم به درایو تمام وقت در تورهای. آن را به یک مقصد.”

بیایید نگاهی به یک تور عکس حسن نیت ارائه میدهد از Duddingston و کلر ویلیامز ملک برتر. چوب در اطراف تا پایان برای عکس از پناهگاه بمب و اتاق های مخفی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im