جستجو: تاثیرگذار معلمان به تعادل نیازهای امروز دانش آموزان

نورث پورت بالا, معلم مدرسه چخماق Shoop می گوید: آموزش ثابت تعادل برای سنگ تیز کردن یک رویکرد است که طنین انداز با کودکان و نوجوانان و آماده و انگیزه آنها را برای مسئولیت یادگیری خود و مالکیت خود را به کار و موفقیت است.

در 30 سال تدریس من را دیده اند و دانش آموزان دبیرستان’ باورها تغییر از شکست ناپذیر به شکننده است.

هیچ سوالی وجود دارد که ما “9/11” و “دستگاه های الکترونیکی وابسته به” دانش آموزان نیاز است که بیشتر و بیشتر از معلمان خود را’ زمان و توجه است.

در عین حال این همان دانش آموزان به طور مداوم به من خیره با ظرفیت خود برای رشد و یادگیری است. زمانی که ارائه شده با ترکیب مناسب از تشویق چالش ها و فرصت ها آنها را افزایش پاسخگویی دقیق انتظارات تحصیلی و اجتماعی-عاطفی چالش های است که دانش آموزان دو دهه پیش تصور نیست.

هیچ جا این مشهود تر از طبقه کارگر جامعه که در آن تدریس میکنم. در این سال من کلاس ترکیب هر دو “به طور منظم سطح” و کمبریج AICE دیپلم دانش آموزان است. در دو سال گذشته زمانی که من آموخت همه “به طور منظم سطح” دانش آموزان 90 درصد از آنها به دست آورده سه اعتبارات دانشگاه با عبور خواستار کمبریج AICE کلی کاغذ امتحانات و 75 درصد به دست آورده نمرات بالا در نوشتن بخشی از به چالش کشیدن دولت تست.

این نتایج اتفاق نمی افتد و با استفاده از همان روش های تدریس است که کار می کرد زمانی که من پدر و مادر دانش آموزان در مدرسه بالا است. آن را ثابت تعادل برای سنگ تیز کردن یک رویکرد است که طنین انداز با کودکان و نوجوانان و آماده و انگیزه آنها را برای مسئولیت یادگیری خود و مالکیت خود را به کار و موفقیت است.

آن را ناکافی دبیرستان آموزش و پرورش است که سوخت تمایل من برای الهام بخشی و آموزش به دیگران است. مجبور به خودم آموزش نحوه مطالعه من سوار بر یک سفر یادگیری است که ادامه دارد. درک هنری از کیفیت آموزش را نگه می دارد من درسی و آموزشی شیوه های تازه و همگام با نیازهای دانش آموزان.

من درس استاتیک و مایع در همان زمان — استاتیک به عنوان یک ساختار داده ها-فرایند محور و مایع در شرایط انعطاف پذیر و منحصر به فرد آموزش متمرکز بر رسیدن به هر دانش آموز.

من حرکت دانش آموزان به جلو به گسترده مکالمات با همکلاسی های مختلف و به چالش کشیدن خود و دیگران ، توسط شاهد عشق من از یادگیری دانش آموزان من درک است که آنها بیش از حد خواهد شد نیاز به آموزش اضافی برای رسیدن به پتانسیل درآمد و رضایت از زندگی آنها میل — و سزاوار است.

ما دانش آموزان هستند و بازتابی از جامعه ما با تمام شگفتی های آن و گلایه. که باعث می شود آموزش و پرورش کار سخت اما همچنین فوق العاده رضایت بخش در روز هنگامی که دانش آموزان غلبه بر مسائل دشوار و شروع به اکسل.

فلوریدا مواجه است کمبود شدید معلمان کلاس درس. ما نیاز به پدر و مادر و اعضای جامعه و سیاست گذاران برای درک اهمیت جذب و حفظ کیفیت مربیان و آموزش آنها بسیار موثر معلمان امروز دانش آموزان است.

با معنی حمایت از معلمان فرصتی برای ادامه کار مهم ما در شکل دادن آینده ملت ما.

سنگ چخماق Shoop که می آموزد که زبان انگلیسی و کمبریج AICE کلی مقاله در نورث پورت دبیرستان شد 2020 معلم سال در مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de