می خواستم مرد زخمی در تیراندازی با گاو دریایی نمایندگان

تیراندازی در اطراف اتفاق افتاد 4:57 بعد از ظهر در نزدیکی فدرال اکسپرس انبار در گاو دریایی شهرستان های گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر گزارش.

گاو دریایی شهرستان — گزارش از یک شخص مشکوک و مشکوک خودرو در جنگل در نزدیکی نزدیکی یک گاو دریایی شهرستان کسب و کار منجر به تیراندازی از یک مرد می خواست در فدرال کیفرخواست توسط مقامات ایالتی و فدرال.

نمایندگان اعزام شدند در 4:57 بعد از ظهر روز پنج شنبه به قلعه محصولات که در آن فرد تلاش برای ورود به مرکز نزدیک فدرال اکسپرس انبار — در سال 1820 47 تراس شرق یک گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر حادثه گزارش.

ورود نمایندگان بررسی تماس در بر داشت یک مرد در حال ظهور از جنگل. نمایندگان فریاد زد دستورات او را به نشان می دهد دست خود را. مظنون نادیده گرفته و آنها را در راه رفتن به دور از نمایندگان در حالی که هرگز تبدیل به دور از آنها.

این مرد پس کشیده اسلحه را از جیب خود و اخراج چند عکس که نمایندگان می تواند بشنود پردان گذشته آنها را.

هر دو نمایندگان آتش زده و مرد چندین بار. نمایندگان مجروح شدند به گفته کلانتر ریک چاه. او خود را آزاد نام اما گفت آنها که قرار است در روال اداری ترک در حالی که تحقیقات داخلی انجام شده است.

مشکوک شد و به یک منطقه بیمارستان در بیماری جدی است و شناسایی در انتظار اطلاع از خانواده است. او تحت عمل جراحی.

ولز گفت: آژانس اطلاعات که خطرناک مشکوک در منطقه بود. او می خواست توسط دفتر تحقیقات فدرال و فلوریدا بخش از اجرای قانون برای در اختیار داشتن سلاح گرم در طول یک قاچاقچی مواد مخدر جرم و توزیع مت.

یک کارمند فدرال اکسپرس به نام گزارش یک مرد تا به حال اقدام به ورود به انبار. پاسخ نمایندگان متوجه یک وسیله نقلیه است که متناسب با شرح می خواستم جانی پنهان زیر نخل fronds.

به عنوان نمایندگان با نزدیک شدن به مرد او شروع به راه رفتن به دور از آنها را با دست خود را در جیب خود. که هنگامی که تیراندازی شروع شد و در یک منطقه از اموال.

“به لطف خدا آنها را به ضرب گلوله ولز گفت:. “وضعیت بسیار عصبی برای نمایندگان. آنها می تواند به راحتی کشته شده اند امروز در اینجا. من بسیار افتخار از آنچه آنها قادر به انجام این کار در اینجا.”

کلانتر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که نمایندگان در ارتباط برقرار کردن با یکدیگر برای اطمینان از آنها “تاکتیکی صدا.” او نمی دانست که چگونه بسیاری از عکس های آنها از کار اخراج مشکوک.

“یکی از نمایندگان احساس دور گذشته آنها را به عنوان او شلیک در آنها ولز گفت: چیزی که نمایندگان چهره خشونت در روز و روز را در وظیفه.

“آن (خشونت) یک مسئله بزرگ در سراسر این کشور که در آن محکوم felons همچنان به سلاح گرم در اختیار خود ولز گفت:. “ما می دانیم که آنها می ترسند از آنها استفاده کنید. شما هیچ وقت نمی دانید که شما در حال رفتن به در تماس با آمده وجود دارد.”

SNN-خبرنگار تلویزیون Alejandro رومرو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im