سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز در زمان هدف در سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار روی صحنه در چهارشنبه لاس وگاس دموکراتیک بحث تشبیه صحن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بازجویی توانایی های خود را به نوبه خود از رای دهندگان.

ساندرز شروع با تماس با خارج بلومبرگ برای پاسداشت از نیویورک را متوقف و frisk سیاست است که هدفمند جوان مردان سیاه و سفید.

“به منظور به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما در حال رفتن به نیاز به بیشترین میزان مشارکت در تاریخ ایالات متحده گفت:” ساندرز. “آقای بلومبرگ به حال سیاست در شهر نیویورک از توقف و frisk که رفت و پس از آفریقایی-آمریکایی و لاتین با مردم ظالمانه راه است. که راه شما در حال رفتن به رشد میزان مشارکت.”

“برنی نوسانی در بلومبرگ از سمت راست دروازه ایم” روزنامه نگار Krystal توپ.

وارن افزود که بلومبرگ شباهت به ناروا او را ناقص نامزد شده است.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر” گفت: Warren. “یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و “اسب رو’ لزبین, و, نه من و نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ.”

“الیزابت وارن فقط پاره پاره کردن مایک بلومبرگ است احشاء را به آنها نشان داد به او و به ما یادآوری کرد که چرا او یک بار بود یک سناتور: او بی نظیر توانایی را متکبر فاسد, غنی تردید گفت:” ترکان جوان روزنامه نگار اما Vigeland.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de