وارن به پایان می رسد 2020 پیشنهاد ریاست جمهوری پس از سه شنبه تار و مار

واشنگتن — الیزابت وارن که هیجانی ترقی خواهان با “طرح برای همه چیز” و پیام قوی از پوپولیسم اقتصادی کاهش یافته دموکراتیک ریاست جمهوری در روز پنج شنبه. او خروج آمد روز پس از زمانی پیشتاز نمی تواند برنده یک شنبه دولت و نه حتی خود او.

برای بسیاری از سال گذشته مبارزات انتخاباتی خود را به حال همه نشانگر موفقیت, تنومند, نظرسنجی شماره چشمگیر, جمع آوری کمک های مردمی و وسیع سیاسی زیرساخت است که ویژه کارکنان بر روی زمین در سراسر کشور است. اما هنگامی که رای گیری آغاز شد و در فوریه, او هرگز قابل اعتماد پایه به عنوان حامیان دموکرات coalesced در اطراف او مترقی رقیب ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که تاسیس خود را به عنوان پیشرو میانه در مسابقه.

“من حاضر به اجازه ناامیدی کور من — یا شما به آنچه ما انجام داده ایم,” وارن به او گفت کمپین کارکنان در یک تماس پنج شنبه. “ما نمی توانیم به هدف خود برسیم اما آنچه که ما انجام داده اند با هم — آنچه شما انجام داده اند — ساخته شده تفاوت پایدار. این مقیاس تفاوت ما می خواستیم به, اما این مهم است.”

وارن خروج برگ دموکراتیک زمینه تنها با یک زن نامزد: هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard که جمع آوری کرده است تنها یک نماینده نسبت به نامزدی. که خسته کننده پیچ و تاب برای یک حزب است که یک بار افتخار متنوع ترین انتخابات ریاست جمهوری در زمینه تاریخ و مهار آرا و انرژی از زنان برای بازپس گرفتن کنترل از خانه در درجه اول با کاندیداهای زن در سال 2018 است.

با وجود وارن پایان ناامید کننده او ارائه می دهد پتانسیل یک آرزو تایید به سندرز و بایدن که به طور موثر گذشته نامزدهای دموکرات مسابقه. او در صحبت با مردان در روز چهارشنبه با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را. او نه یک تصمیم و ارزیابی که بهترین حمایت از او را در دستور کار خود با توجه به کسی که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد مکالمات خصوصی.

در مصاحبه ای پس از وارن خروج اعلام شد, Toni Van Pelt رئیس سازمان ملی زنان خواست او را به عقب Sanders.

“او تا به بسیاری از اهرم سمت راست در حال حاضر. ما اعتماد او را به حق تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه. اما ما می خواهم او را به عجله به این” Van Pelt گفت. “ما فکر می کنیم که ما به موکلین ما اعضای لزوما فکر می کنم از ساندرز به عنوان بهترین انتخاب است. ما نمی خواهد که به خشونت علیه زنان عمل می کنند اگر آن را برای بایدن رهبری است. بنابراین ما می دانیم که او انجام شده است. ساندرز ندارد یک رکورد است. او واقعا تا آنجا که ما می دانیم انجام می شود در کنار هیچ چیز برای زنان و مسائل ما و برای چیزهایی که اولویت های ما است.”

وارن مبارزات انتخاباتی آغاز شد و با قول می دهم که او می تواند انجام این حرکت به ریاست جمهوری. در تابستان گذشته او را به خود جلب کرد دهها هزار نفر از هواداران به منهتن در پارک میدان واشنگتن در یک صحنه که تکرار شد و در مکان هایی مانند ایالت مینه سوتا است.

او تا به حال یک فوتی و فوری پیام و خواستار “تغییرات ساختاری” به آمریکا نظام سیاسی را به ترتیب اقتصاد کشور را به نام عدالت. او تا به حال یک امضا پوپولیستی پیشنهاد برای 2% مالیات بر ثروت او می خواست برای تحمیل بر خانواده ها به ارزش بیش از 50 میلیون دلار است که باعث شعارهای “دو سنت! دو سنت!” در تظاهرات در سراسر کشور است.

وارن ضربه او را گشاد گشاد راه رفتن او به عنوان چکش این ایده که بیشتر از متوسط دموکراتیک نامزدها از جمله بایدن نیست بلند پروازانه به اندازه کافی به عقب تهمت و سیاست های بیش از حد متکی به مشاوران سیاسی و بی ثبات رای گیری. و او به خود جلب کرد قدرت در #MeToo دوران به خصوص بعد از موج کاندیداهای زن کمک دموکرات ها کنترل از خانه در ایالات متحده در سال 2018 است.

اما نیز وجود دارد جنجال و هیاهو.

نامزدی او را به نظر می رسد به طور جدی آسیب دیده و تقریبا قبل از آن آغاز شده و پس از او منتشر شد یک تست DNA در پاسخ به goading توسط ترامپ برای اثبات او تا به حال بومی آمریکایی اصل و نسب. به جای آرام منتقدان که به سوال او ادعا می کند, این آزمون به جرم بسیاری از رهبران قبیله ای که رد شده تحت تست های ژنتیکی که به عنوان فرهنگی حساس و آن را متوقف نمی تهمت و دیگر جمهوری خواهان از gleefully deriding او به عنوان “پوکاهونتاس.”

وارن نمی تواند تحکیم حمایت از حزب دموکرات ترین لیبرال جناح مقابل مسابقه دیگر بالا مترقی Sanders.

هر دو پشتیبانی جهانی با حمایت دولت مراقبت های بهداشتی تحت یک “مدیکر برای همه” برنامه کمک درسی-عمومی رایگان و تهاجمی تغییر آب و هوا مبارزه با اقدامات به عنوان بخشی از “سبز معامله جدید” در حالی که صرف نظر کردن از بزرگ جمع آوری اعانه به نفع کمک کوچک سوخت توسط اینترنت.

وارن نظرسنجی اعداد شروع به لغزش پس از یک سری از بحث ها زمانی که او بارها و بارها حاضر به پاسخ مستقیم به سوال در مورد, اگر او می خواهم که به افزایش مالیات بر طبقه متوسط برای پرداخت هزینه های مدیکر برای همه است. او برترین مشاوران بودند آهسته به عقب که ارائه جزئیات بیشتر نگاه به رای دهندگان مانند عمده نظارت برای یک نامزد که با افتخار تا به حال بسیاری از دیگر سیاست های برنامه.

هنگامی که وارن نقل مکان کرد و در نهایت به رفع مشکل او حمایت فرسایش بیشتر است. او نقل مکان کرد و دور از کامل تایید شده از مدیکر برای همه اعلام کرد که او می خواهم به کار با کنگره برای انتقال این کشور به برنامه بیش از سه سال است. در عین حال او گفت: بسیاری از آمریکایی ها می تواند به “انتخاب” به باقی می ماند فعلی خود را خصوصی برنامه های بیمه درمانی که اکثر مردم از طریق کارفرمایان خود را. بایدن و دیگر رقبا pounced تماس وارن یک تلنگر-flopper و ایستاده او با ترقی خواهان ریزش پیدا کرد.

ساندرز در ضمن هدر رفته زمان کمی سرمایه گذاری در تضاد با مباهات است که او را کشتی کامل مدیکر برای همه, برنامه کنگره برای تصویب در طول هفته اول خود را در کاخ سفید است. پس از مدت طولانی اجتناب از درگیری مستقیم وارن و ساندرز درگیر شدند و در ماه ژانویه و پس از او گفت: ساندرز پیشنهاد کرده بود در یک جلسه خصوصی در سال 2018 که یک زن نمی تواند برنده کاخ سفید است. ساندرز تکذیب کرد و وارن حاضر به تکان دادن دست خود را دراز پس از بحث در آیووا.

اما حتی به عنوان او حرکت لغزش دور وارن هنوز هم افتخار چشمگیر, کمپین زیرساخت های آن کشور است و فراتر از. او ارتشی از داوطلبان و کارکنان نگاه بسیار نیرومند است که حتی دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بودند حسود.

فقط قبل از آیووا, مبارزات انتخاباتی خود را منتشر یادداشت جزئیات آن 1,000-به همراه کارکنان در سراسر کشور و حمایت از یک مسافت طولانی استراتژی که منجر به پیروزی در اولیه و کلی انتخابات است. نیروبخش برای یک فقیر پایان در نیوهمشایر مبارزات انتخاباتی خود را صادر کرد یکی دیگر از یادداشت دوباره اصرار هواداران به ماندن با تمرکز بر بازی — بلکه به صراحت هجی کردن نقاط ضعف ساندرز بایدن و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, در راه های این سناتور خودش به ندرت انجام داد.

وارن یک فویل برای همه مخالفت قدرتمند میلیاردرهای وقتی سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ وارد مسابقه. در طول بحث در لاس وگاس فقط قبل از نوادا حزبی وارن چکش بلومبرگ و شهردار سابق را بدون زرق و برق پاسخ لمس کردن وقایع به پایان رسید که با او ترک نژاد در چهار شنبه.

برای Warren, که منجر به یک افزایش شدید در جذب سرمایه اما نمی ترجمه برای انتخابات موفقیت است. او سعی کرد به استرس توانایی او برای متحد کردن شکسته حزب دموکرات اما این پیام سقوط تخت.

توسط کارولینای جنوبی در خارج از گروه های سیاسی شروع به ریختن بیش از 11 میلیون دلار به تبلیغات تلویزیونی در وارن از طرف وادار کردن او به می گویند که اگر چه او را رد کرد و سوپر پکس او می خواهم قبول کمک های خود را به عنوان طولانی به عنوان نامزدهای دیگر انجام داد. مبارزات انتخاباتی او منتقل استراتژی دوباره گفته شد شرط بندی بر روی یک رقابت کنوانسیون.

هنوز هم دیگر وارن ماند در مسابقه سوالات بیشتر به او رو در مورد اینکه چرا او در انجام این کار با کمی امید برنده شدن — و او شروع به صدا مانند یک نامزد بود که به آرامی در حال آمدن به شرایط با آن است.

“من کسی است که نگاه کردن به خودم در آینه پس از من 12 سال پیر گفت: “شما باید برای رئيس جمهور اجرا'” وارن گفت: روی مبارزات انتخاباتی او در آستانه مقدماتی نیوهمپشایر. “من شروع به در حال اجرا برای دفتر بعد از هر کسی که در این, پس از آن هرگز در مورد کار — آن را در مورد آنچه که ما می تواند انجام دهد به تعمیر اقتصاد ما آنچه که ما می توانید انجام دهید برای بهبود دموکراسی ای که کشیده از هم جدا. این چیزی است که من می خواهم برای دیدن اتفاق می افتد و من فقط می خواهم برای دیدن این اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>