پنج نفر از کسانی که توسط این نویسنده. این فیلم شایستگی تکرار viewings.

Collis یکی از پنج نامزدهای جمهوری خواه در حال اجرا در 7th کنگره منطقه اصلی که در آن دولت سابق ایالت (و می شود عضو جمهوری خواه “تیم ملی”), میشل Fischbach است که ایران با تایید نامزد به چالش DFL در کنگره ایالات متحده کالین پترسون.

اگر شما شنیده ام از Collis, آن ممکن است دلیل این که شما زندگی می کنند در غربی مینه سوتا منطقه شده اند و با گرفتن تماس های تلفنی خود را. این هفته حزب جمهوری خواه از مینه سوتا شکایت به مینه سوتا دادستانی کل گفت: “تعداد زیادی از رای دهندگان جمهوری خواه” شده بود در پایان دریافت robo-تماس از Collis انتخاباتی.

در پاسخ از آن مشاور حقوقی این Collis کمپین می گوید آن را صرفا “با بهره گیری از یک سرور به سرور اتصال برای انتقال یک پیام از پیش ضبط شده به طور مستقیم به یک گیرنده صوتی جعبه و بدون تماس برای جلوگیری از تلفن از زنگ.”

(Hmm.)

Fischbach سخت ترین رقیب است که به وضوح دیو هیوز, نیروی هوایی کهنه سرباز زد و از دست داد در برابر پترسون در سال 2016 و 2018. برای شواهد نگاه هیچ بیشتر از آنچه اتفاق افتاده است به Fischbach سابق مطبوعاتی وزیر سام زمستان که استعفا پس از گفته متراکم هیوز در خانه خط تلفن با 300-به علاوه تماس در ماه آوریل است.

اما او wackiest رقیب است که به وضوح Noel Collis یک “مادام العمر Minnesotan” و تمرین متخصص گوارش. در (زیبا) وب سایت کمپین, عکس, فاش Collis فقط به عنوان راحت برگزاری یک تفنگ به عنوان او است که با تکیه بر تجهیزات و نگاه کردن به فاصله.

در موارد وجود دارد Collis ابراز خود “تفکرات” در همه چیز از عقاب طاس–(“شکوه نماد که soars بالاتر از همه و رایگان است”) به Kanye West (“پیام او این است که فرهنگ عامه نیاز به شنیدن”) به داشتن یک سگ (“فوق العاده وفادار و همراه و همدم وفادار.”)

واقعی نقطه روشن از Collis, کمپین این است که تبلیغات آن است. یک صفحه برای “رادیو و تلویزیون” تبلیغات ویژگی های شش تصویری نقاط حمایت از Collis از آن با شرح و توضیح (“،) که آنها با استفاده از شوخ طبعی است.

ما در حال حاضر شما را دعوت به تماشای “hillarious نه چندان ظریف” آگهی اشاره شده در بالا.

ما مثبت نوئل را واجد شرایط در کنگره ما می توانیم حمایت خود را درک طنز و با توجه به توضیحات خود را که یک کولونوسکوپی از کنگره خواهد “پاک کردن آنها را” ما کمی نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد در کلینیک است.

رک و پوست کنده او باید ساخته ام تمام مبارزات انتخاباتی در مورد چگونگی بزرگ سگ هستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de