سازمان دیده بان برنی ساندرز’ قدرتمند در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه (ویدئو)

صحبت کردن با تصویری از Manchester, New Hampshire, دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز در سه شنبه شب تحویل در پاسخ به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوم دولت از آدرس اتحادیه—که ساندرز و برخی از دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا حضور نداشت.

سازمان دیده بان (سخنرانی شروع می شود در 34:30):

اگر چه ساندرز (I-Vt.) انتظار می رود به بازگشت به واشنگتن چهارشنبه به مجلس سنا رای نهایی در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه او در نیوهمپشایر برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری, حوادث که در حال برنامه ریزی برای ادامه طریق Feb. 11 زمانی که دولت را کشور دوم نامزدی مسابقه. جدید رای گیری از دوشنبه شب نشان می دهد ساندرز “یک فرمانده سرب” در دولت با 32% پشتیبانی می کند.

نامزدها هنوز در انتظار نتایج کامل از آیووا قفقاز بودند که دوشنبه برگزار شد. حدود 62 درصد از نتایج منتشر شد سهشنبه شب. به عنوان از مطبوعات زمان ساندرز رهبری رای مردم در هر دو دور اما به دلیل چگونه آیووا قفقاز, کار, سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg تا به حال بیشتر در هيئت دولت معادل. تا کنون مربوط به مطبوعات اختصاص داده است 24 آیووا 41 متعهد نمایندگان: 10 به هر ساندرز و Buttigieg و چهار به سن. الیزابت وارن (D-جرم.).

در پی قفقاز به آیووا حزب دموکرات درهم به آدرس “تناقضات” در این گزارش از نتایج و بررسی به نتیجه نهایی است. با توجه به غیر معمول تاخیر در نتایج رسمی Sanders,’ مبارزات انتخاباتی در صبح روز سه شنبه قرار دادن بخشی از آن داخلی حزبی داده که نشان می دهد که سناتور ممکن است برنده دولت است. بعد در روز مبارزات انتخاباتی مشترک اطلاعات بیشتر یک ایمیل به هواداران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im