سازمان دیده بان فیلم از یک گشت ایالتی مینه سوتا هواپیما جاسوسی در مینیاپولیس [تصویری]

مقامات ارشد با گمرک و حفاظت مرزی نیویورک تایمز گفت که استفاده از فن آوری خود را تا به حال نقض معترضان’ حریم خصوصی یا امنیت. درنده هواپیماهای بدون سرنشین پرواز بیش از مینیاپولیس نبود مسلح و یا تقلب با تشخیص چهره – تکنولوژی و علاوه بر آنها توجه داشته باشید این پرواز بیش از حد بالا برای شناسایی افراد و یا پلاک و مانند.

اما دیگر وجود دارد چشم در آسمان در این تظاهرات بیش از حد – از جمله یک هواپیمای جاسوسی مستقر شده اند توسط گشت ایالتی مینه سوتا با توجه به پرواز سوابق.

معاون درخواست چند روز ارزش تصویری از هواپیماهای بدون سرنشین برای دیدن دقیقا همان چیزی است این تکنولوژی قادر بود. متاسفانه این نشریه می گوید: نبود مدیریت به هر فیلم از تظاهرات. چیزهای که در حال نکردن در انتظار فعال و تحقیقات است.

پلیس, آیا, اما, انتشار, این فیلم های گرفته شده در شب 4 ژوئن از 5,700 فوت بالاتر از مینیاپولیس.

20 دقیقه از فیلم – که به نمایندگی “همه تصویری از [معاون] و درخواست داده که در دسترس بود” — است که بسیاری از آهسته دست خوش پیشامد میشه بیش از خاکستری خانه و اتومبیل و خیابان. این است که Gatsby-esque فلش سبز شکوفه از یکی از متری.

این یک اشاره گر لیزری که با هدف به طور مستقیم در هواپیما از زمین است. معاون حدس که آن را ممکن است مردم در تلاش برای نابینایان یا خلبان یا هواپیما آلات.

لحظه بعد پلیس رول در و فراگیر گفت: مردم. گشت ایالتی مینه سوتا گفت: معاون جزئیات لیزر حادثه – و هر گونه بالقوه اتهامات مرتبط با آن – نیز تحت بررسی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>