ناظر toughens مالی جهانی موشکافی ایران

پاریس — یک آژانس بین المللی نظارت بر تروریسم بودجه اعلام دشوار مالی جدید موشکافی ایران در روز جمعه و افزود: هفت کشور به یک لیست سازمان دیده بان.

پاکستان, در ضمن برنده مهلت از Financial Action Task Force در جلسات آن در پاریس این هفته است. نظارت بدن به دولت پاکستان یکی دیگر از چهار ماه به سرکوب تامین مالی تروریسم و قرار نیست کشور را در آسیب رساندن به “لیست سیاه”.

ایران و کره شمالی تنها دو کشور در حال حاضر در این سازمان را از لیست سیاه. که به معنی بین المللی معاملات مالی با این کشورها از نزدیک دقیق ساخت آن هزینه و دست و پا گیر برای انجام کسب و کار با آنها. طلبکاران بین المللی همچنین می توانید محدودیت در اعطای وام به سیاه و سفید-فهرست کشورها است.

FATF تصمیم گرفت در روز جمعه برای بیشتر سفت کردن پیچ در ایران — که اقتصاد در حال حاضر در وضعیتی وخیم — اعمال اقدامات اضافی است که می تواند نیاز به ممیزی در بیشتر معاملات و آن را حتی سخت تر برای سرمایه گذاران خارجی به انجام کسب و کار وجود دارد.

این گروه تصمیم به خاطر ایران موفق به انجام وعده های خود به FATF با وجود هشدارهای مکرر. در بیانیه این سازمان گفت که ایران انجام نشده به اندازه کافی به جرم تامین مالی تروریستی نیاز به شفافیت در نقل و انتقال سیم و یا مسدود کردن دارایی های تروریستی هدفمند توسط U. N. تحریم.

رئیس بانک مرکزی ایران, Abdolnasser همتی گفت: این تصمیم را “ایجاد خواهد شد هیچ مشکلی برای ایران در تجارت خارجی و ارز است.”

وزارت خارجه ایران سخنگوی عباس موسوی به نام تصمیم “سیاسی” و در نتیجه فشار از سوی ایالات متحده و عربستان سعودی و اسرائیل است.

موسوی گفت: ایران تا به حال اجرا “تمام مقررات و قوانین مربوط به پولشویی و تامین مالی تروریسم در بیش از دو سال گذشته است.”

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از ایران را تا سال 2015 به توافق با قدرتهای جهانی برای محدود کردن برنامه هسته ای ایران ایالات متحده تحریم هایی که ایران تشدید بحران اقتصادی pummeling ارز محلی پاک کردن دور بسیاری از مردم زندگی پس انداز و ساخت آن را سخت تر برای ایران به صادرات نفت است. موسسه مالی بین المللی تخمین می زند که اقتصاد ایران خواهد قرارداد این سال مالی بیش از 7 درصد.

دولت ایالات متحده استقبال روز جمعه اعلام.

“ما ستایش FATF برای دعوت از شرکای ما در سراسر جهان را به گام های مشخص برای تحمیل محدودیت های مالی برای حفاظت از سیستم مالی جهانی از ایران تهدید” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای گفت.

پاکستان در همین حال شده است در تلاش برای گرفتن FATF لیست خاکستری رنگ کد برای کشورهایی است که تنها بخشی از تحقق قوانین بین المللی برای مبارزه با تأمین مالی تروریسم و پول شویی.

نخست وزیر پاکستان عمران خان کار کرده است به ساحل این کشور را متزلزل اقتصاد و جذب سرمایه گذاری خارجی و وام ساخت FATF ارزیابی به خصوص مهم است.

FATF گفت که پاکستان تا به حال برآورده 14 از 27 گام به لیست سازمان دیده بان اما هنوز باید بیشتر به مسیر نقل و انتقال پول و تحقیق و تعقیب تروریسم سرمایه داران.

دولت پاکستان در بیانیه ای گفت که آن را “مخفف متعهد به در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم مورد نیاز” برای انجام مراحل باقی مانده. “یک استراتژی در این زمینه فرموله شده است و در حال اجرا است.”

اقدام مالی برای نیروی کار نیز در هفت کشور جدید در آن لیست خاکستری به دلیل شکاف و یا شکست در جلوگیری از تامین مالی گروه های تروریستی و یا پول شویی. کشورهای – آلبانی, باربادوس, جامائیکا, موریس, میانمار نیکاراگوئه و اوگاندا – دستور داده شد به یک سری از حقوقی و سایر مراحل را برای حذف از لیست و جلوگیری از بیشتر مالی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im