Waxahatchee و آمریکا دختران باید 2 هفته 6 بهترین آهنگ های جدید

شده است سه هفته پس از آخرین ستون و در زمان پس از مقدار زیادی از آهنگ ها شایسته توجه شما را محقق تنها به سمت چپ نانوشته در مورد و unshared توسط من.

اما این هفته من کفاره: در اینجا این هفته (یا سه هفته گذشته’ واقعا) بهترین آهنگ های جدید.

Waxahatchee — “یاس”

چه افتخاری برای تماشای کتی Crutchfield رشد ، متعادل تولید از تیک تاک ضربت زنی و قفل شده است-در guitar arpeggio کاملا سازمان ملل متحد Hootie و مناسب کر می نشیند و به جای soars. همه Crutchfield را عاقلانه استعاری تغزلی curlicues اینجا فقط چگونه او می یابد راه خود را به یک حقیقت ساده: “من نمی خواهد تا پایان هر نقطه خوب بدون شما.”

آماندا Shires “رمزگشایی رویاها”

بسیار وجود دارد که “Americana” در مورد یکی از نشویل را بیشترین fiddlers اینجا به جز او لگدمال اگر چنین چیزهایی برای شما مهم. که آنها نباید—اگر شما مانند طبل بزرگ جلو راندن یک گیتار سنج رو به جلو با نزدیک-روانگردان شتاب و رو به پایین wafting قلاب است که به یاد من کمی از “Ring My Bell.” که شما باید.

Jason Isbell و 400 واحد — “ترس”

Shires’ شوهر می نویسد خیلی آهنگ خوب بیش از حد. در مواجهه با واقعیت های سیاسی از سال 2020 Isbell برای تلفن های موبایل زیادی readier به مبارزه در اینجا از او به همان اندازه عادل و متفکر هموطنان در درایو توسط کامیونداران و اگر “ترس بود خیلی می ترسم/آن را انجام دهد به هر حال” می خواند مانند سپر دشنه چیزهای که چگونه او آن را می خواند. همچنین در صرفا موسیقی توجه داشته باشید که Byrdsy مقدمه باید شرم نسل كلاسيك obsessives که تلاش برای دریافت نیمی از بسیار نزدیک است.

نورد خاموشی ساحلی تب “ماشین در فضا”

هر کس یک گروه آنها عشق در صدا به تنهایی, که در آن شما نمی توانید نقطه به هر موسیقی نوآوری یا تغزلی بینش یا تعریف شخصیت است که مجموعه موسیقی از هم جدا اما شما فقط سیرچشم. و با آمیختن انواع سبک های گیتار, indie در, این استرالیایی آمار نقطه شیرین من. آنها jangle آنها chug آنها رسیدن به پرتاب با یک براق, از خود راضی outro—چه بیشتر می تواند من بپرسید ؟ من می دانم که مقدار زیادی. اما با این جذاب است که فقط می خواهد احساس بی ادب.

Otoboke بیش از حد “گوزیدن, گوزیدن در حال انتظار برای واکنش من”

این کوارتت نوبت خود خشم spigot کامل و اجازه می دهد تا برخی از ترول بی خبر آن را دارند و اگر من درک نمی کنم که یک کلمه از آن را من می دانم آن همه درست است. این آهنگ دقیقا یک دقیقه طولانی (که 60 ثانیه طولانی تر از عنوانی نشت گاز سزاوار) اما با حداقل سه بخش مجزا آن را احساس حماسی.

ایالات متحده دختران – “4 دلار آمریکا”

Meghan رمی مطمئن برای تلفن های موبایل زیادی مانند سنت اتین سارا Cracknell اینجا و حتی اگر این بدان معنی نیست که هر چیزی را به شما (چه آنها به شما آموزش بچه ها در مدرسه در این روز؟), شعر مانند “شما باید چکمه, اگر شما می خواهم به بلند کردن آن, خندیدن” باید فوت و فن انجام دهد.

هر هفته موسیقی ویرایشگر کیت هریس اسهال گسترده musicscape برای شش شایسته آهنگ برای اضافه کردن به شهر Pages’ همیشه در حال گسترش 2020 لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im