ما خود را در سال 2020 راک باغ صف حق در اینجا

کهنه, indie در, پاپ, خواهر, قانون تنظیم شده است به تیتر 2020 نسخه از راک باغ در ژوئن 20, شکوه یک ویژه زنان متمرکز صف که به شما آورده مردمی در مرکز هنر واکر و 89.3 فعلی.

همچنین در مرحله اصلی خواهد بود بریتنی هوارد خواننده از Alabama Shakes که در حال حاضر تاب, انفرادی; هنر محلی-poppers Poliça که به تازگی بازگشت با یک آلبوم جدید زمانی که ما زنده بماند; ترکیه psych-راک Altin Gün و اورگان سه نفر جوزف.

بیش از در باغ مرحله دو از شهرهای دوقلو بهترین جوانتر اعمال خندقها و پسران دعا صالح پیوست indie-کرنش جی Som.

در زمانی که بسیاری از جشنواره های بزرگ روبرو هستند قابل توجیه و عقب افتاده, انتقاد بارگذاری مراحل خود را با مردان همجنس پسران و fellas, RTG فهرستی از زن و غیر دودویی نوازندگان خوش آمدید اصلاحی.

بلیط های در فروش در حال حاضر اگر شما یک واکر و یا در حال حاضر عضو برای $69 (آره آره ha ha ha). فروش باز می شود تا عموم مردم در مارس 13 در ساعت 10 صبح برای $74. و البته همیشه وجود دارد VIP Skybox tix برای شما بزرگ-spenders که اجرا خواهد شد شما 300 دلار است.

چگونه این سال را به تخته سنگ مقایسه با گذشته RTGs? بیش از حد به زودی برای ما می گویند شاید. اما بررسی ما قطعی 2018 رتبه بندی از سنگ باغ ترکیب اولیه و برای خودتان تصمیم می گیرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>