ما باید تبلیغ شورای تشکر برای سوسیالیسم بودن ” سازمان ملل متحد-آمریکا

برنی ساندرز پدید آمده است به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده در مسابقه برای نامزدی ریاست جمهوری.

با این حال حتی برخی از سمت چپ متمایل صاحب نظران و نشریات نگران در مورد آنچه آنها را به عنوان ساندرز’ بالقوه عدم electability.

ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی است. و برچسب “سوسیالیستی” سیاسی است که مسئولیت در فرهنگ آمریکایی است. با توجه به نظرسنجی گالوپ منتشر شده در تاریخ Feb. 11, 2020, تنها 45 درصد از آمریکایی ها را برای رای دادن به یک سوسیالیست.

من یک محقق از فرهنگ آمریکایی با علاقه به رابطه بین ایدئولوژی های سیاسی و فرهنگ عامه است. در تحقیقات من, من پیدا کرده اند که این نفرت و بیزاری نسبت به سوسیالیسم ممکن است یک حادثه: آمریکا هویت امروز به شدت گره خورده است به یک تصویر سرمایهداری گردد و آگهی توسط آگهی شورا و آمریکا منافع شرکت های بزرگ بیش از چند دهه اغلب با حمایت دولت ایالات متحده.

کسب و کار و دولت همبستگی

در سال 1942 یک گروه از تبلیغات و مدیران صنعت ایجاد جنگ تبلیغاتی شورای ترویج تلاش های جنگی. دولت جبران می شود شرکت هایی که ایجاد شده و یا اهدا ads اجازه می دهد آنها را به کسر برخی از هزینه های خود را از درآمد مشمول مالیات خود.

تغییر نام آگهی شورا در سال 1943 این سازمان اعمال می شود همان زمان جنگ قانع کننده از تکنیک های تبلیغاتی و روانی دستکاری در طول جنگ سرد در سال های پس از جنگ دوره زمانی که جغرافیای سیاسی رقابت بین آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی مربوطه متحدان خروشان. یکی از اهداف خود: ترویج فضائل سرمایه داری و بازار آزاد در آمریکا در حالی که به طور همزمان اهریمنی جایگزین – سوسیالیسم – که اغلب تلفیق شدهاست با کمونیسم.

دولت تبلیغات در صفحه اصلی به تصویر کشیده کمونیست اتحاد جماهیر شوروی به عنوان بی خدا استبدادی و تضاد به آزادی های فردی. به عنوان یک مقابل امریکا شد, همه چیز در اتحاد جماهیر شوروی بود.

این ارتباط بین سرمایه داری و آمریکایی هویت ملی تبلیغ شده از طریق پیچیده, شرکت تلاش به عنوان کارآمد و در همه جا به عنوان دولت-محور تبلیغات پشت پرده آهنین.

مبارزات با استفاده از اختلافات ایدئولوژیک جنگ سرد تاکید بر ارتباط پیام خود را. در سال 1948 گزارش آگهی شورای توضیح داد که هدف آن به مردم: “جهان امروز درگیر عظیم مبارزه برای تعیین اینکه آیا آزادی یا chp را جهتدهی میکند را تسلط.”

ارج سرمایه داری فضائل

مبارزات آغاز شده به عنوان یک مشارکت عمومی-خصوصی. در پایان جنگ جهانی دوم دولت نگران گسترش کمونیسم در خانه. منافع کسب و کار نگران مقررات دولت و در مورد افزایش محبوبیت اتحادیه های کارگری. جنگ سرد ارائه شده هر دو طرف با یک دشمن مشترک.

در سال 1947 رئیس جمهور ترومن خواسته آگهی به شورای سازمان قطار آزادی, کمپین با تمرکز بر تاریخ سیاسی آمریکا آزادی. برترین, تصاویر, آمریکا, فولاد, DuPont جنرال الکتریک و استاندارد نفت ارائه حمایت مالی. برای دو سال آموزش crisscrossed ملت و حمل اسناد و مدارک اصلی که شامل منشور حقوق و قانون اساسی است.

سال بعد تبلیغ شورای راه اندازی یک کسب و کار-رهبری کمپین به نام “معجزه امریکا” در نظر گرفته شده برای تقویت پشتیبانی از مدل آمریکایی سرمایهداری به عنوان متمایز از آن اروپای غربی نسخه که بیشتر دوستانه به مداخله دولت. آن خواست افزایش بهره وری کارگران ایالات متحده مرتبط اقتصادی و آزادی های سیاسی و تناقض ادعا داری مشترک طبیعت است.

“مطمئن امریکا رفتن اگر ما همه با هم به جلو” خواندن یک بروشور. یکی دیگر از بروشور “می آید از انقلاب!,” بازیگران حمایت خود را از سرمایه داری آمریکا به زبان جهانی مبارزه: “اگر ما همچنان به این کار سیستم…پس از آن کشورهای دیگر را به دنبال خواهد داشت ما. اگر ما را نمی, سپس آنها احتمالا رفتن کمونیستی یا فاشیستی.”

در آن دو سال اول معجزه از امریکا پیام رسیده مخاطبان آمریکایی از طریق 250 ایستگاه های رادیویی و تلویزیونی و 7000, هوای آزاد, تابلوهای تبلیغاتی. روزنامه های چاپ 13 میلیون خطوط تبلیغات رایگان. آگهی شورای افتخار است که کمپین های ساخته شده بیش از 1 میلیارد دلار “رادیو شنونده برداشت.”

آمریکا کارگران کارخانه دریافت کرده در مورد نیمی از 1.84 میلیون نسخه از جزوه “معجزه امریکا است.” یک چهارم شد, توزیع رایگان به مدارس و 76 دانشگاه به دستور جزوه.

این نرم افزار کسب و کار تبلیغات بیان شده در زبان جنگ سرد میهن پرستی رسیده بود حدود 70 درصد از جمعیت آمریکا تا پایان مبارزات انتخاباتی.

کارتون سرمایه داری

تلاش تولید بیش از فقط چاپ و بیلبورد پیام.

در سال 1946 این Alfred P. Sloan بنیاد تاسیس شده توسط رئیس سابق جنرال موتورز پرداخت انجیلی هاردینگ کالج برای تولید “سرگرم کننده و حقایق در مورد کسب و کار آمریکا” یک سری از آموزشی کارتون فیلم در مورد سرمایه داری تولید شده توسط سابق دیزنی کارمند.

بین سال 1949 و 1952, مترو گلدوین مایر توزیع آنها در تئاتر مدارس و کلیساها و محل های کار است.

این فیلم ترویج پیام به آگهی شورای مبارزات اگر چه آنها بخشی از این پروژه است. آنها همچنان یک دهه تلاش توسط اسلوان پایه برای شروع در سخنان خود مدیر اجرایی “یک بمباران آمریکا با ذهن ابتدایی اصول اقتصادی از طریق همکاری با موسسات آموزشی است.”

به هر دو اسلون و جنبش حامیان منافع کسب و کار شد و مترادف با منافع ملی است. رایگان-شرکت سیستم مختصر برای آزادی و دموکراسی و وطن پرستی. بر خلاف در اروپا ویدئوها پیشنهاد مبارزه طبقاتی – از نوعی که مورد نیاز اتحادیه ها – وجود نداشت در آمریکا

در کارتون “دیدار با پادشاه” جو ازلی آمریکا متوجه او است بهره برداری پرولتری. در عوض او یک پادشاه “از آنجا که او می تواند بیشتر با دستمزد خود را از هر کارگر در جهان است.”

برعکس مقررات دولت و یا مداخله در اقتصاد توصیف شده در این انیمیشن به عنوان سوسیالیستی گرایش محدود منجر به کمونیسم و استبداد.

“معدن آزادی” و “این همه کسب و کار” ارائه شده دولت به عنوان یک تهدید دائمی. پول, مکیدن مالیات هیولا دولت را کاهش می دهد همه سود له شرکت های خصوصی و طول می کشد دور آزادی های فردی: “هیچ بیشتر مالکیت خصوصی بیشتر شما.”

با توجه به برآورد از مجله فورچون از سال 1952 آمریکا کسب و کار صرف US$100 میلیون دلار در هر سال مستقل از هر گونه تبلیغ شورای مبارزات تبلیغ رایگان شرکت.

‘بادام’ هل آزادی

در اوایل دهه 1970 کسب و کار در پاسخ به افزایش منفی در مورد شرکت های بزرگ قدرت را با یک کمپین جدید هماهنگ با آگهی شورا.

“آمریکا سیستم اقتصادی و … خود را در آن” راه اندازی شد در کنار جشن دویست ساله جشن ملی. این بزرگترین متمرکز pro-کسب و کار روابط عمومی پروژه تا کنون تنها یکی از بسیاری از به طور مستقل اجرا شده توسط شرکت های بزرگ.

صنعت رسانه اهدا 40 میلیون دلار در فضای آزاد و هوایی در سال اول از مبارزات انتخاباتی. وزارت بازرگانی و وزارت کار کمک در مورد نیم میلیون دلار نسبت به هزینه های تولید برای یک 20 صفحه جزوه.

که جزوه با استفاده از داده های ارائه شده توسط ادارات بازرگانی و کار و چارلز شولتز را ‘بادام’ comic strips به توضیح است که منافع آمریکا را در سیستم اقتصادی. سیستم ارائه شده بود دوباره به عنوان یک بنیادی آزادی حفاظت شده توسط قانون اساسی که هدف این بود که برای “حفظ آب و هوا که در آن مردم می توانند کار سرمایه گذاری و رونق.”

توسط 1979, 13 میلیون نسخه تا به حال توزیع شده به مدارس کتابخانه ها و سازمان های مدنی و محل های کار است.

پژواک در حال حاضر ؟

برای چهار دهه جنگ سرد ارائه ساده و خوب-مقابل-بد محور است که تثبیت ارتباط بین آزادی آمریکایی بودن و رایگان-شرکت سرمایه داری.

جامعه کسب و کار به طور مستقل و از طریق آگهی های شورای, بودجه عظیم از بالا به پایین اقتصادی برنامه های آموزش و پرورش است که به شکل آمریکایی برداشت از کسب و کار و دولت و سرمایهداری و سوسیالیسم.

جنگ سرد به پایان رسید و 30 سال پیش اما آن ساختارهای فرهنگی و بخش تحمل – شاید حتی در پاسخ برخی از آمریکایی ها به برنی ساندرز ” سوسیالیسم.

یادداشت سردبیر: گفتگو با دریافت کمک هزینه مالی از این Alfred P. Sloan پایه و اساس است.The Conversation

Oana Godeanu-Kenworthy کاردانی تدریس استاد آمریکایی مطالعات دانشگاه میامی

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>