‘پوشیدن لعنت ماسک’: 9/11 کارگران که زندگی را نجات داد التماس عمومی برای کمک به نجات ایشان

آنها کشیده بازماندگان از زیر آوار و بازسازی منهتن پس از تروریست ها وارد برج های دوقلو. در حال حاضر کارگران خط مقدم هستند و درخواست برای در نظر گرفتن در بازگشت.

ریچارد Yodice نشده خود را در سمت چپ ساحل بوینتون خانه در ماه. گذشته از بازدید دکتر در اینجا وجود دارد و یا گاه به گاه تنهایی رانندگی در اتومبیل خود او نبوده است در اطراف یک دوست و عضو خانواده یا یک انسان دیگر پس از هفته اول ماه مارس.

“خوردن غذا و تماشای تلویزیون, و, که در مورد آن من متاسفم که می گویند” او گفت: چگونه او صرف بی پایان روز پناه به تنهایی و در خانه خود به دلیل ترس از ابتلا به کوروناویروس. “من هنوز هم نمی بلعیده کل این چیز. من به امید روزی من را از خواب بیدار و رویایی خواهد بود.”

او نمی استفاده از کلمه “کابوس” برای توصیف این بیماری همه گیر است که آلوده به 12 میلیون نفر و کشته شدن بیش از نیم میلیون نفر است. او در حال حاضر یکی از کسانی که جان سالم به در.

در ویروسی فلوریدا Costco تصویری دفاع خود را پس از انفجار در طول ماسک صورت استدلال

در 11 سپتامبر 2001 Yodice شد تثبیت ادیسون برق کارگر در نیویورک است. به عنوان حمله تروریستی گشوده Yodice احضار شد به کار.

“من در اتاق خواب و تلویزیون را روشن کردم و این زمانی است که من تو را دیدم هواپیما آمار برج,” او گفت: از یادگیری در مورد 9-11 حملات تروریستی ساعت پس از بازگشت به خانه به بروکلین پس از کار شیفت شب در Con Edison. “من فکر منهتن بود مورد حمله قرار گرفت.”

Yodice که بازنشسته از شرکت آب و برق در سال 2012 پس از 38 سال فرستاده شد به پایین منهتن به پستهای تحت تخریب مرکز تجارت جهانی. راه اندازی مجدد پستهای در نهایت می تواند به بحرانی برای بازگرداندن قدرت به این منطقه به عنوان منطقه مالی آغاز کرد و این روند بهبود از آسیب حمله.

“این کاملا یک دید حتی قبل از اینکه ما رو به زمین صفر” او گفت: قهرمان استقبال او و همکارانش دریافت زمانی که آنها وارد صحنه ویرانی. “وجود دارد مردم در خیابان ها مثل ما فقط بازگشت از رژه. آنها خوشحال بودند به ما مراجعه کنید چرا که بسیاری از منهتن بود از برق است.”

رابرت والش بازنشسته کارآگاه NYPD وجود دارد بیش از حد. با وجود داشتن بازنشسته چند ماه قبل از آن والش داوطلب برای کمک به جستجو در آوار برای بازماندگان.

“ما دریافتیم مناطق که در آن مردم می توانست جان سالم به در برد — چالهها — و بسیاری از مردم پیدا شد,” او گفت:. “اما من از دست یک زن و شوهر از دوستان پلیس و آتش نشانی. آنها هرگز نمی یافت هر یک از آنها باقی مانده است. آنها سوزانده شد.”

Yodice و والش تاريخيش در کنار دیگر اولین پاسخ دهندگان به بازگرداندن شهر به شکوه سابق خود را. اما بسیاری از پرداخت یک عزیز قیمت. برخی کشته شدند و برخی دیگر هنوز ناتوان کننده رنج می برند مشکلات بهداشت و درمان به عنوان یک نتیجه مستقیم از قرار گرفتن در معرض سموم از سقوط ساختمان ها و پاک کردن مواد.

“سطح Ph سمی بتن گرد و غبار بود و همان Drano” گفت: Michael Barasch شریک مدیریت از Barasch & McGarry, یک شرکت حقوقی که نشان دهنده بیش از 20,000 اولین پاسخ دهندگان که بیمار شد و پس از در معرض بودن به 9-11 سموم.

امروز کسانی که در خط مقدم کارگران چیز دیگری برای ترس.

“اگر شما یک بیماری تنفسی مانند آسم و برونشیت مزمن و یا یکی از این 68 سرطان ناشی از قرار گرفتن در معرض 9-11, سموم, سیستم ایمنی بدن شما است به خطر بیافتد و شما خیلی بیشتر در معرض COVID-19,” Barasch گفت.

در حال حاضر زندگی خود را یک بار دیگر در خط بسیاری از کسانی که یک بار مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمانان هستند و درخواست های عمومی برای کمک به محافظت از آنها.

“شاید خود سیستم ایمنی بدن هستند نه آنچه که آنها استفاده می شود و آنها می توانند با گرفتن این ویروس به راحتی” Yodice گفت: از 911 کارگران در حال حاضر در معرض خطر عفونت است. “اگر به شما گفته شده برای دور ماندن از میله ها و سواحل آن را انجام دهد. همه ما برای زندگی در این جهان با هم.”

Barasch گفت: حداقل 25 از مشتریان خود را از درگذشت COVID-19 اما او حتی برخی از تعداد واقعی چون گواهی مرگ هستند بنابراین حمایت کردن.

“فلوریدا جایی است که ما شاهد بسیاری از مشتریان بیمار شدن و مرگ به خاطر آن یک منطقه,” او گفت:. “و آن چنان دلخراش است.”

والش 73 بود زمستان در مرگت که coronavirus گریبانگیر این کشور است. او پس از بازگشت به خانه اش در جزیره استاتن اما انسدادی و آپنه خواب و ملانوم ترک او خسته از ابتلا به ویروس. او سرمایه گذاری تنها با یک ماسک و دستکش و “بسیاری از ضد عفونی کننده دست” او گفت:.

“هر کسی که ساکن سابق شهر نیویورک و یا مشغول به کار در آن منطقه در طول 911 شکست مفتضحانه شما قرار گرفتند و همان مسائل” او هشدار دیگران. “شما ممکن است در حال حاضر تنفس مسائل و یا سرطان یا مسائل شما حتی نمی متوجه آمد از آن. شما باید بررسی شود.”

Barasch گفت: مردم باید با احتیاط از هر کسی که می گوید عمومی امن است از coronavirus. او شنیده ادعاهای مشابه قبل است.

“سازمان حفاظت محیط زیست مطمئن باشید ما همه ساکت و امن بود,” او گفت: 9-11. “آنها می خواستند مردم را به بازگشت به کار و برای همه به احساس امن و مطمئن است. آنها بازگشت و به عنوان نتیجه آنها مریض شدم و در حال حاضر آنها حتی بیشتر در معرض خطر است.”

رهبران سیاسی تا حدودی به سرزنش برای برخی از مردم امتناع را به کروناویروس به طور جدی به او گفت. و این چیزی است که نیاز به تغییر است.

“متاسفانه رهبران ما واقعا اجازه دهید ما را,” او گفت:. “این یک مسئله سیاسی است. من یک دموکرات یا جمهوری خواه. من یک آمریکایی است. وجود دارد هیچ بهانه ای برای جهل اما بسیاری از آن می آید از خود ما رهبر. نشان دادن حسن نیت و نگاه کردن به هر یک از دیگر.”

Barasch گفت: او را تشویق کرد که جمهوری خواه فلوریدا به گزارش ایسنا ، مارکو روبیو در نهایت گفت: علنا در ژوئن 24 است که مردم باید ماسک می پوشند. او گفت که او بخواهد دیگر فلوریدا رهبران و رئیس جمهور خواهد توجه دانشمندان و دنبال کت و شلوار.

“گوش دادن به سی دی و پوشیدن لعنت ماسک,” او گفت:. “ما نه از جنگل توسط یک شات طولانی. ما در حال شکست.”

والش گفت: او در حال حاضر از دست داده و هفت یا هشت دوستان به ویروس. و او نمی خواست به بعد.

“شما رسیدن به یک نقطه خاص در زندگی خود را, شما می خواهید به زندگی می کنند یک کمی طولانی تر است,” او گفت:. “ما قرار بود برای رفتن به اروپا دوباره در این تابستان. و من می خواهم به زندگی می کنند برای سال آینده قادر به انجام آن است. شما می خواهم که به دیوانه به پوشیدن یک ماسک و پیروی از قوانین اجتماعی فاصله.”

Yodice فقط می خواهد از خانه اش. او گفت که او به نظر می رسد به جلو به روز او می تواند سفر خود را در سه بچه و چهار grandkids یا نوسان و شام با او در این نزدیکی هست ،

“من احساس نمی مثل من کسی است که من او گفت:” از سال به تنهایی زندگی می کنند در ترس است. “من همان شخص در ذهن من است. اما من هنوز هم اینجا. تا زمانی که خدا به من اجازه می دهد تا در صبح آن روز خوب.

@WendyRhodesFL

[email protected]

این داستان در اصل منتشر شده به palmbeachpost.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>