مراسم عروسی زنجیره ای نوح برگزاری رویداد بسته به طور ناگهانی تابنده تا 7500 عروس و دامادی

کلمبوس — عروسی رویداد زنجیره ای نوح برگزاری رویداد بسته شده است به طور ناگهانی پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی حفاظت در مه, ارسال, ارتباط جنسی, تقلا برای پیدا کردن جایگزین سالن.

یوتا-بر اساس شرکت قانونی شناخته شده به عنوان نوح Corp., تا به حال 42 سالن های رویداد در 25 ایالت و بیش از 500 کارمند هنگامی که آن را برای ورشکستگی زمینه با توجه به یک دادگاه تشکیل پرونده.

Kenneth توپ, وکیل Durham, Jones & Pinegar در سالت لیک سیتی است که به نمایندگی از این شرکت گفت: یک آرکانزاس ایستگاه تلویزیون وجود دارد که می تواند به عنوان بسیاری به عنوان 7,500 افراد مبتلا نوح تعطیلی و بازپرداخت بعید بود.

“نوح قانونی مدیون (بازپرداخت) به هر کس وجود دارد اختلاف در مورد این که” توپ گفت: ایالات متحده آمریکا امروز شبکه Des Moines, ثبت نام در یک مصاحبه. “مشکل این است که هیچ چیز وجود دارد که من می دانم وجود ندارد بسیار قادر به بازپرداخت مردم.”

این شرکت در حال تلاش برای مذاکره کردن غیرقابل تحمل اجاره و مواجه طرح دعوی در دادگاه واصل شده در مارس 2019 ادعا تقلب پس از سرمایه گذاران قرار داده و میلیون ها دلار در یک برنامه ریزی نوح برگزاری رویداد در ایندیانا بود که هرگز ساخته شده است.

نوح تاسیس شد و توسط ویلیام Bowser خود بود که هنوز هم در خدمت به عنوان رئیس جمهور زمانی که شرکت برای ورشکستگی زمینه. او مقصر این شرکت شکست فقیر گیری کسب و کار.

“ما به سادگی رشد بیش از حد سریع و از دست ما توانایی به سرعت واکنش نشان می دهند به همیشه در حال تغییر بازار با تمرکز بیش از حد به شدت در مکان های جدید در مقابل مطمئن شوید نوپای مکان تا به حال تمام پشتیبانی مناسب او گفت:” در دادگاه تشکیل پرونده مه 31.

او همچنین متهم به “کامل شکست” از خرید ملک سرمایه گذاری به نام اواز یا موسیقی دو نفری برای جذب عروسی “که تعمیق در حال حاضر دم پریشانی مالی از کسب و کار اصلی.”

Bowser خود نیز مقصر کوچکتر مهمان عروسی, لیست بیش از حد هزینه های افزایش اجاره هزینه ها و افزایش مالیات بر املاک.

اما سرمایه گذاران که شکایت متهم Bowser خود منجر به یک طرح پونزی, گفته او با استفاده از پول در نظر گرفته شده برای پروژه های خاص به پرداخت سایر پروژه ها و عملیات است.

یک قاضی فدرال در ماه ژوئن با صدور حکم از دلبستگی نیاز به بنیانگذار Bowser خود به تسلیم $845,000 از فروش دلار خود را به 2.4 میلیون خانه در پارک سیتی یوتا به سرمایه گذاران است. توپ وکیل نوح بود فورا در دسترس است به نظر چهارشنبه در کسانی که اتهامات به نمایندگی از Bowser خود.

عروس و دامادی تکاپوی پیدا کردن جایگزین سالن

مورگان Redman و نامزد مایک ایوانز در میان زوج های سراسر کشور که در حال تقلا پس از مکان های بسته به طور ناگهانی.

Redman برنامه ریزی شده بود صمیمی مقصد مراسم این هفته در هاوایی و 200 نفر پذیرش بازگشت به خانه در کلمبوس, اوهایو, منطقه در ماه مارس است. آنها پرداخت نوح در مورد $17,000 خود را برای برگزاری نوار تب روشنایی ارتقاء و منسوجات.

اما شب قبل از و شوهر بودند به ترک برای هاوایی, Redman متوجه شدم که سایت خود را دریافت نوح برگزاری رویداد در نیوآلبنی اوهایو بسته شد درهای خود را برای خوب است.

“ما blindsided شد” گفت: Redman, 25, از دوبلین.

Redman گفت که زمانی که او و ایوانز ملاقات با خود هماهنگ اواخر هفته گذشته به بیش از رفتن جزئیات در آخرین لحظه و پرداخت نهایی خود را, همه چیز خوب به نظر می رسید. اما هنگامی که یک دوست به او گفت شنبه که او شنیده نوح بود بسته Redman به سرعت ایمیل خود را هماهنگ.

“او گفت:” این درست است. من به او گفتم من نیاز به صحبت با شرکت های بزرگ اما شرکت خطوط در حال خاموش” Redman گفت. “من فکر نمی کنم ما می تواند به هر کسی صحبت در مورد گرفتن پول است.”

پس از او فرود آمد در هاوایی در صبح روز دوشنبه Redman نام بیش از 60 فروشندگان به دنبال یک محل جدید.

ناگهانی بسته شدن نیز فرستاده آلن Gudiño و آلیشیا شامپاین تاکنون ،

این انکنی, آیووا, زن و شوهر هر دو 25 در حال حاضر فرستاده شده ذخیره تاریخ کارت برای اعضای خانواده و دوستان خود را برای Aug. 15 عروسی زمانی که آنها آموخته جمعه که, West Des Moines, محل برگزاری آنها تا به حال پرداخت هزاران دلار به ذخیره برای روز بزرگ بود و تعطیل.

در حال حاضر آنها قصد رفتن به دادگاه های محلی می گویند عهد خود را.

“ما صرف نزدیک به 7000 دلار (در نوح) و ما واقعا نمی هر گونه پول بیشتری برای به دست آوردن یک محل” Gudiño گفت.

Gudiño گفت که او و شامپاین شنیده در مورد بسته شدن در اخبار و گزارش جمعه. نوح نیست با آنها تماس بگیرید تا بعد از ظهر دوشنبه هنگامی که آن را فرستاده بیانیه ای به مشتریان اطلاع آنها آن را ورشکسته و نخواهد بود میزبانی رویدادهای برنامه ریزی شده.

این بیانیه می گوید مشتریان “خواهد بود واجد شرایط برای درخواست یک ادعا اداری” برای بازیابی پول آنها صرف کرده ایم اما نمی دهد اطلاعات در مورد چگونه است که روند کار می کند. شماره تلفن و سایر اطلاعات تماس محل حذف شده از وب سایت خود را.

Gudiño گفت که او و شامپاین رسیده بود به West Des Moines نوح محل پس از او شنیده مکان های دیگر بسته شده بود درهای خود را.

“او آنها را به نام, یک ماه پیش, و آنها به او اطمینان که آنها هنوز هم باز است که آنها نمی خواهید به نزدیک” Gudiño گفت.

سالن در اوهایو آمریکا و جاهای دیگر به سرعت ارائه تخفیف برای کمک به رشته زوج.

در سراسر کشور Facebook گروه ایجاد شده پنج شنبه به نام “کسانی که تحت تاثیر Noahs محل برگزاری مراسم اختتامیه و مکان حاضر به کمک به” ballooned به حدود 1500 نفر از اعضای سه شنبه.

جو Gatto صاحب Baratta و هنر فضای رویداد در Des Moines, رایگان ارائه اجاره Forte برای زوج ها صرف بیش از $5,000 در غذا از طریق Baratta است. Gatto گفت که او امیدوار است تا با استفاده از ارتباط خود را با دیگر فضاهای رویداد در Des Moines برای کمک به زوج هایی که از دست داده خود را در فضای نوح.

“ما نمی خواهیم آنها را به یک تجربه بد. من می خواهم به قادر به کمک به آنها را از طریق آن و من فکر می کنم ما می توانیم” گفت: Gatto, یک, Des Moines, عضو شورای شهر. “ما باید به معنی قادر به انجام این کار در Des Moines منطقه است.”

زمانی که جاش Staley شنیده در مورد نوح اختتامیه او گفت همسرش میشل است که آنها نیاز به کمک. این Staleys که میزبان کلمبوس عروسی, پادکست, خرید محل رویداد در ماه نوامبر در شیلیکوت به نام مهر باطله تمبر پست.

مهر باطله تمبر پست را افتتاح بزرگ راه اندازی شد برای مارس 29 اما Staleys تصمیم به باز کردن اولیه برای کمک به هر گونه سابق نوح مشتریان که نیاز به یک محل است. آنها همچنین waiving هزینه اجاره برای آن دسته از مشتریان.

“عروسی ما نیست دقیقا و ما تا به حال برخی از تجربه است که ما نمی خواهیم هر کسی دیگری برای مقابله با” جاش Staley گفت. “قلب ما بازی یک نقش بزرگتر از ما حس کسب و کار و یا پول است.”

چند مرکزی اوهایو سالن های عروسی در حال ارائه تخفیف به زوج های تحت تاثیر نوح بسته از جمله ضمیمه در 801 املاک در نیوآلبنی ماگنولیا تپه مزرعه از طریق Vecchia کارخانه شراب سازی و کلمب و Franklin County مترو پارک.

کورتنی Heibel یک رویداد برنامه ریز با کلمبوس-شرکت بر اساس ریشه هم گفت: او ارائه برای کمک به طرح سه سابق نوح, ارتباط جنسی,’ مراسم عروسی بدون هیچ اتهام و نیم برای هر اضافی زوج.

Heibel پیشنهاد کرد که ارتباط با بانک خود و یا شرکت کارت اعتباری برای دیدن اگر آنها می توانید برخی از پول خود را به عقب. او همچنین گفت: برای هشدار به تمام فروشندگان و بپرسید برای پیشنهادات در مورد چگونگی ادامه.

“آن است که مجنون و زیبا برای دیدن چگونه کلمبوس عروسی فروشندگان برای کمک به,” او گفت:.

همانطور که برای Redman, او گفت که او هنوز در تلاش برای پیدا کردن یک کلمبوس محل که در دسترس است برای مارس 14 دریافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su