Weinstein مورد می تواند تاثیر جنس دیگر جرم تعقیب

نیویورک — New York, دادستان ها نقطه Harvey Weinstein اعتقاد به عنوان محوری لحظه ای است که می تواند تغییر راه نظام حقوقی انداز یک نوع تجاوز جنسی مورد در طول تاریخ در نظر گرفته به اثبات دشوار است.

بسیاری از زنانی که شهادت در برابر Weinstein ماند در تماس با او — و گاهی اوقات تا به حال رضایت طرفین برخوردهای جنسی با او را — پس از اتهام حملات. هیچ به سرعت گزارش خود را از جنایات. کمی وجود دارد شواهد فیزیکی برای تقویت داستان های خود را.

هیئت منصفه به اعدام محکوم شده به هر حال پیدا کردن تولید کننده به جرم تجاوز به یک زن در سال 2013 و آزار جنسی دیگری در سال 2006.

“این یک روز جدید” دادستان منطقه منهتن سایرس ونس جونیور گفت: پس از صدور حکم اعلام شد. “تجاوز به عنف تجاوز به عنف است که آیا بازمانده گزارش در عرض یک ساعت در عرض یک سال یا شاید هرگز. این تجاوز با وجود پیچیده و پویایی قدرت و رضایت پس از یک حمله. آن را تجاوز به عنف حتی اگر هیچ شواهد فیزیکی.”

اما برخی از زنان طرفداران هشدار داد که آن را بیش از حد به زودی به می دانم که چقدر این چشم انداز حقوقی منتقل شده است.

“این است که یک سیگنال است که ما سیستم ها و نهاد ها به طرزی جادویی تبدیل شده گفت:” سونیا Ossorio رئیس سازمان ملی زنان, New York فصل که شنبه از طریق بسیاری از محاکمه. “این یک مورد یک مرد است. ما رو به نگه داشتن آن را در چشم انداز.”

اگر هر صورت به نظر می رسید به محفظهای قرار دادن #MeToo حساب با سوء رفتار جنسی و جنسیت پویایی و قدرت به عنوان یک شکل از اجبار آن را دادند ،

ده ها تن از زنان که عبور مسیرهای با Weinstein از طریق صنعت سرگرمی باید گفت که او مورد آزار واقع شدند تحت فشار, تحت فشار واقع شده و یا چیره آنها را در حالی که خواستار نعمت جنسی. ادعا برخوردهای صورت گرفت بیش از چندین دهه در میان فیلم نمایش فیلم در لس آنجلس, جشنواره های فیلم در جشنواره کن و جلسات کسب و کار در نیویورک یا لندن.

نیویورک مورد درگیر تنها شش شاکیان: سه به طور مستقیم مرتبط به اتهامات و سه که شهادت بود و به معنای تقویت دادستان پرونده است.

Weinstein دفاع تیم استدلال کرد که برخورد شد و با رضایت طرفین شاید اگر “زا”: او می خواست جنسیت آنها می خواستند دسترسی به قدرت خود را بیش از فیلم های روز دنیا.

در حالی که قانون به رسمیت می شناسد که مردم را می توان حمله صمیمی همکاران در حال انجام روابط این موارد به ندرت تحت پیگرد قانونی قرار گرفته در گذشته از آنجا که آنها دشوار است برای اثبات چندین محاکمه وکلا گفت. جزر و مد شروع به تغییر به عنوان دادستان را بیشتر خطرات و داوران تبدیل به آگاهی بیشتری از پیچیدگی های رفتار انسان.

“این مورد چالش مفاهیم ما از چه زور در رابطه جنسی, آنچه که عدم رضایت در رابطه جنسی” گفت: پل DerOhannesian, یک, Albany, New York, وکیل مدافع سابق جنایات جنسی دادستان و نویسنده یک راهنمای به تجاوز جنسی محاکمه. او پس از محاکمه پوشش و آن را گفتن که یکی از اولین سوال از داوران درگیر تعریف قانونی از “رضایت” و “اجباری اجبار است.”

ونس در ابتدا کاهش یافته است به تحت تعقیب قانونی قرار دادند که یک مدل ادعا کرد که او می خواهم groped او در سال 2015. در مواجهه با انتقاد از 2015 تصمیم پس از امواج اضافی زنان جلو آمد و دو سال بعد ونس در نهایت در زمان برخی از اتهامات به دادگاه.

یکی از شاهدان در دادگاه بود یک کارشناس قربانی رفتار که شهادت دادند که آن را غیر معمول نیست برای قربانیان تجاوز جنسی به ادامه برقراری ارتباط با خود را حمله. یک دهه پیش که نوع شهادت متخصص بود و به ندرت مجاز است.

هیئت داوران در نهایت تبرئه Weinstein دو از جدی ترین تعداد: یکی از اولین درجه تجاوز به عنف و بار دوم که او یک درنده جنسی مربوط به شهادت بازیگر Annabella Sciorra که گفت: Weinstein barged به آپارتمان او و تجاوز به او در اوایل 1990s.

اما Weinstein, 67, چهره هنوز هم امکان تا 29 سال در زندان است. او همچنین رو جداگانه اتهامات در لس آنجلس مربوط به دو اتهام تجاوز جنسی به قربانیان.

آسوشیتد پرس می کند به طور معمول شناسایی افرادی که می گویند آنها قربانیان جنایات جنسی مگر اینکه اعطای مجوز به عنوان Sciorra انجام داد.

دفاع جنایی وکیل ریچارد کاپلان گفت: نیویورک مورد می تواند هر دو توانمند سازی زنان به جلو آمده و جسور دادستان به سختی موارد است.

“در حال حاضر وجود دارد یک نقشه راه در چگونه شما می توانید این نوع از مورد او گفت:” پیش بینی بیشتر مردم به جلو می آیند.

“همیشه ترس از آینده رو به جلو, شما می دانید که رفتن را از طریق یک محاکمه گرفتن ضرب و شتم و تحقیر و پس گرفتن نیست که حکم. در حال حاضر که آنها آن را می تواند انجام شود من فکر می کنم بیشتر مردم به جلو خواهد آمد و قطعا تقویت این جنبش است.”

وکیل کری گلدبرگ نشان دادند متهم لوسیا ایوانز که شکایت علیه او در ابتدا بخشی از کیفرخواست اما ونس را در نهایت کاهش یافته و اتهامات او را از این مورد است. در حالی که گلدبرگ گسل ونس نه چسبیده با مشتری او گفت: این اعتقاد است که “آبخيز لحظه” — و مدت زمان طولانی در حال آمدن است.

“من امیدوارم که دادستان در سراسر این کشور و در سراسر جهان نگاه کنید در این مورد و متوجه است که تجاوز به عنف محاکمه می تواند برنده” گلدبرگ گفت: “و این است که این نیست فقط” او گفت:, او گفت:,’ داستان اما آنها در واقع جنایاتی که شایسته پیروزی و نیاز به آورده شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im