Weinstein داوران نشان می دهد آن است که تقسیم بر جدی ترین شمارش

نیویورک — هیئت منصفه تعمق در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه جمعه نشان داد که آنها به بن بست رسیده در جدی ترین اتهامات اما قاضی گفت: آنها را به تلاش برای نگه داشتن.

در یادداشت ارسالی به قاضی در طول ناهار خود را منصفه پرسید: اگر آن را برای آنها مجاز به آویزان در دو فقره درنده تجاوز جنسی در حالی که رسیدن به اتفاق آرا حکم بر اتهامات دیگر.

پس از مشورت با دادستان و Weinstein وکلا قاضی جیمز برک گفت: هیات داوران از هفت مرد و پنج زن را به نگه داشتن کار نسبت به اتفاق آرا حکم بر همه اتهامات و ارسال آنها را به ادامه تعمق.

Weinstein وکلا گفتند که قبول بخشی از حکم ولی دادستان گفت: هیچ و برک حاضر به آن اجازه می دهد.

هیئت داوران در چهارمین روز از مذاکرات شده است به خصوص با تمرکز بر جنبه های کلیدی از دو فقره درنده تجاوز جنسی: “Sopranos” بازیگر Annabella Sciorra این اتهامات که Weinstein تجاوز و به زور انجام می شود دهان او را در اواسط 1990s. کسانی که به اتهام حمل حداکثر مجازات از زندگی در زندان است.

در همه دادند 67 متهم به پنج فقره ناشی از اتهامات Sciorra و دو زن دیگر — یک بازیگر مشتاق که می گوید او تجاوز او در مارس 2013 و سابق سینما و تلویزیون دستیار تولید Mimi Haleyi که می گوید او به زور انجام می شود دهان او را در مارس 2006.

به محکوم کردن Weinstein درنده تجاوز جنسی مسئول هیئت منصفه باید به توافق برسند در دو چیز است: که Weinstein تجاوز یا تجاوز جنسی Sciorra و که او مرتکب یکی از دیگر اتهام جرائم. درنده تجاوز جنسی به شارژ نیاز به دادستان نشان می دهد که متهم مرتکب قبل از تجاوز جنسی و یا سایر جرم جنسی اما ندارد مجسمه محدودیت محدودیت که نوار Sciorra این اتهامات از در نظر گرفتن خود به خود.

Weinstein حفظ کرده است هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام 2013 تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی publicly.

هیئت منصفه آغاز شده روز جمعه با گوش دادن به خواندن Sciorra متقابل آزمون و پیگیری بازجویی توسط دادستان. در حدود 90 دقیقه به خواندن منصفه اطلاع قاضی آنها تا به حال “شنیده ام به اندازه کافی” و از سر خود مشورت.

Sciorra شهادت نزدیک به یک ماه پیش. او متهم به انجام این کار در نزدیک تماشا #MeToo محاکمه.

داوران در حال حاضر متمرکز بر ایمیل های که Weinstein فرستاده در مورد Sciorra از جمله آنهایی که برای اسرائیل جاسوسی آژانس او گفته داوطلب خدمت سربازی به حفاری تا خاک را شاکیان به عنوان خبرنگاران مشغول به کار بودند در داستان در مورد اتهامات علیه او در سال 2017.

Sciorra در حال حاضر 59 گفت: هیئت منصفه چگونه یک بار قدرتمند فیلم مغول نشان داد تا به طور غیر منتظره در درب آپارتمان خود در منهتن قبل از barging و تجاوز و به زور در دهان او در اواخر سال 1993 و یا اوایل سال 1994.

در مقطع معاینه Sciorra بود کبابی در مورد اینکه چرا او باز درب در وهله اول و نمی پیدا کردن یک راه برای فرار اگر او مورد حمله قرار گرفت.

Weinstein وکیل دانا Rotunno پرسید: “چرا شما نمی سعی کنید برای اجرا از آپارتمان ؟ آیا شما ابتدا او ؟ سعی کنید به فشار با نوک انگشت او را در چشم؟”

دادستان ها می گویند Sciorra وزن فقط حدود 110 پوند (50 کیلوگرم) در آن روز با هیچ بازی برای 300 پوند (135-کیلوگرم) دادند.

“او بیش از حد بزرگ بود” برای مبارزه با او به هیئت منصفه گفت. “او ترسناک است.”

Sciorra رفت و در یک داستان در نیویورکر در اکتبر سال 2017 پس از یکی از چند نفر او می گوید: او گفت: در مورد حادثه بازیگر Rosie Perez رو کلمه به خبرنگار رونان فارو است که او باید با او تماس بگیرید.

Sciorra نمی درگیر در پرونده تا بعد. او اتهامات نیست قسمت اصلی کیفرخواست هنگامی که Weinstein دستگیر شد و در ماه مه سال 2018 اما پس از برخی از حقوقی برروی آن بکشید آنها شامل در به روز رسانی یک ماه اوت گذشته.

Weinstein وکلا مبارزه برای به دست آوردن او nixed از این مورد در اجرا به دادگاه با این استدلال فایده ای نداشت که دادستان نباید مجاز به استفاده از او ادعا می کند چرا که آنها predated تصویب درنده اتهام تجاوز جنسی در سال 2006.

Weinstein وکلا نیز استدلال کرد که آن را به سادگی غیر منصفانه به تولید دفاع از خود در برابر چیزی گفته که باید اتفاق افتاده است بیش از یک ربع قرن پیش. آنها ادعا دادستان shoehorned Sciorra به مورد به خیمه نام در شهادت ایستاده است.

“Annabella آورده بود به این مورد برای یک دلیل و یک دلیل فقط” Rotunno گفت: در بحث بسته شدن هفته گذشته است. “او در آورده بود به طوری که وجود دارد خواهد بود یک شاهد بود که برخی از قدرت ستاره یک شاهد, شما ممکن است تشخیص و یک شاهد که نام ممکن است به معنی چیزی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im