Weinstein محکوم به 23 سال برای تجاوزات جنسی

نیویورک — Harvey Weinstein محکوم شد روز شنبه به 23 سال زندان برای تجاوز و حمله جنسی به یک دید خوار هالیوود مغول بسیاری از شاکیان به فکر آنها هرگز ببینید.

Weinstein شده است که متهم به نقض نمرات زنان به اعدام محکوم شده ماه گذشته از تجاوز به یک بازیگر مشتاق در شهر نیویورک اتاق هتل در سال 2013 و به زور در دهان سابق تلویزیون و فیلم دستیار تولید میمی Haleyi در آپارتمان خود در سال 2006. او در مواجهه حداکثر 29 سال در زندان است.

هر دو زنان و مقابله با Weinstein دوباره در دادگاه روز شنبه پس از شهادت آنها کمک کرد مهر اعتقاد خود را در نقطه عطفی #MeToo محاکمه.

“در آن طول می کشد یک نوع بسیار خاص از بد به بهره برداری اتصالات به اهرم تجاوز به عنف گفت:” سال 2013 تجاوز به عنف متهم.

“تجاوز به عنف است و نه فقط یک لحظه از نفوذ. آن است که برای همیشه لطفا برای اضافه شده” که به یاد می آورد یک لحظه در طول محاکمه هنگامی که او در سمت چپ شاهد ایستادگی در اشک و پس از آن می تواند صدای جیغ از اتاق مجاور است.

“روز من فریاد شنیده می شد از این شاهد اتاق شد و بعد صدای من برگشتم به قدرت کامل خود را,” او گفت:.

پرسید: بعد از آن در مورد واکنش او پس از حکم او محو چشم او مطرح بازوی او و راننده سرشونو تکون دادن سر خود را.

آسوشیتد پرس یک سیاست نامگذاری نیست افرادی که تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است که خودداری از تجاوز به عنف متهم نام به دلیل آن است که روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی شود.

دادند که حفظ کرده است که هر گونه فعالیت جنسی رضایت طرفین بود نشان داد هیچ قابل مشاهده واکنش به این حکم است. از قبل او را شکست خود را در دادگاه سکوت با یک درهم و برهم درخواست رحمت است که در آن او گفت: “همدلی رشد کرده است” پس از سقوط.

او به دادگاه گفت او احساس “ندامت برای این وضعیت” اما گفت که او درمانده مورد و #MeToo آب و هوا که در آن آشکار شد. “هزاران نفر از مردان در حال از دست دادن به علت روند. من نگران این کشور گفت:” با این استدلال که مردان هستند که متهم به “چیزهایی که هیچ یک از ما قابل درک باشد.”

“من کاملا اشتباه است. من فکر می کنم مردان به اشتباه در مورد این مسائل او گفت:” آرام اما creaking صدای اضافه کرد که او خاطرات خود را از شاکیان.

به دنبال بازگشت در طول محاکمه در ایمیل های آنها رد و بدل او گفت: او فکر کرد که آنها تا به حال یک دوستی خوب: “من تا به حال فوق العاده بار با این افراد است.”

اجرایی از جمله برنده جایزه اسکار فیلم به عنوان “شکسپیر عاشق” و “داستان عامهپسند” شد نمایشگاه برای #MeToo جنبش پس از سالها زمزمه مورد اتهام رفتار پشت سر هم به نمایش عمومی در نیویورک تایمز و نیویورکر در سال 2017.

بیش از 90 نفر از جمله بازیگران Gwyneth Paltrow, سلما هایک و اوما تورمن در نهایت جلو آمد به متهم Weinstein از تجاوز جنسی و آزار و اذیت جنسی. حذف انرژی به #MeToo کمپین صحبت کردن در مورد تجاوز جنسی و برگزاری عاملان پاسخگو باشد.

یکی از Weinstein وکلا دونا Rotunno گفت دادگاه او مواجه دشوار مبارزه از شروع دادگاه با پوشش رسانه ای از اتهامات و #MeToo جنبش ساختن آن غیر ممکن است برای او برای به دست آوردن واقعا عادلانه لرزش.

“چگونه می تواند ما را در انکار این واقعیت است که آنچه اتفاق افتاده است قبل از ما راه می رفت در اینجا تاثیر?” Rotunno پرسید.

Weinstein وکلا التماس برای نرمی و ملایمت او را به دلیل سن و ضعیف بهداشت و دادستان که مرد گفت: پس از جشن به عنوان یک titan هالیوود سزاوار خشن جمله که حساب به اتهام تخلف قدمت چند دهه.

Weinstein محکوم شد یک هفته خجالتی از 68 تولد و وکلای او استدلال کرد که زندان های طولانی مدت خواهد در اثر یک جمله زندگی است. آنها تا به حال به دنبال یک حکم پنج سال زندان.

Weinstein استفاده از واکر در طول محاکمه و وارد در دادگاه روز شنبه در صندلی چرخدار به دلیل مشکلات از یک تصادف ماشین در تابستان گذشته. او یک بیماری است که نیاز به عکس های خود را در چشم و در هفته گذشته یک استنت قرار داده شده برای رفع انسداد عروق.

این سازمان اجرا می شود که در نیویورک زندانها گفت: هر زندانی ارزیابی شده است که برای تعیین تسهیلات دیدار خود و یا امنیت, پزشکی, بهداشت روان و نیازهای دیگر.

نیویورک مورد اول کیفری ماده به وجود می آیند از اتهامات بیش از 90 نفر از جمله بازیگران Gwyneth Paltrow, سلما هایک و اوما تورمن.

آسوشیتد پرس یک سیاست نامگذاری نیست افرادی که تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است که خودداری از تجاوز به عنف متهم نام به دلیل آن است که روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی شود.

Weinstein محکوم شد در دو فقره: جنایی, عمل جنسی برای سال 2006 حمله به دستیار تولید و تجاوز به عنف در درجه سوم برای سال 2013 حمله به زن دیگری.

او تبرئه از اتهامات جدی علیه او از درجه اول تجاوز به عنف و دو فقره درنده تجاوز جنسی.

در حال حاضر که Weinstein زندان محکوم شده وکیل او می تواند حرکت رو به جلو با یک وعده داده شده تجدید نظر شود.

تیم حقوقی خود را ناراحت شد با برک را از دست داده و مورد از شمول یک داور که نوشته بودم یک رمان مربوط درنده مردان مسن به احکام شواهد شاهدان و اعتراض.

فقط به عنوان هیئت داوران انتخاب شد و در مورد به در راه, در ماه ژانویه, Weinstein متهم شد در کالیفرنیا با تجاوز به یک زن در لس آنجلس هتل در فوریه. 18, 2013 پس از هل دادن راه خود را در داخل اتاق و آزار جنسی یک زن در بورلی هیلز هتل سوئیت شب بعد.

Weinstein می تواند تا 28 سال در زندان به اتهام زنای به عنف زنای دهان جماع جنسی با استفاده از زور و باتری جنسی در کالیفرنیا مورد. مقامات گفته اند که او در رفتن وجود دارد برای کسانی که اتهامات عنوان شده علیه.

سه مطلب تجاوز جنسی موارد تحت بررسی توسط اداره پلیس لس آنجلس و بورلی هیلز’ پلیس می تواند به این معنی است که او به صورت هزینه های اضافی. هیچ جزئیات ارائه شده در این موارد.

MICHAEL R. سیساک تام هیز و جنیفر PELTZ / آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>