متون گفتن مردم چگونه به جمهوری دموکراتیک اولیه… مطمئن به نظر نمی رسد با هدف دموکرات.

“رای دادن در اینجا و یا ILHAN OMAR برنده” می خواند پررنگ-نامه پیام در بالا با یک پیکان با اشاره به یک نمونه اولیه رای گیری — یکی tellingly برچسب “دموکرات اولیه” — که در آن بیضی شکل در کنار Melton-Meaux نام پر شده است ،

این مجموعه تقریبا یکسان به یک دیده می شود که در سال های اخیر پست قطعه فرستاده شده در منطقه که خواست مردم به “جمهوری دموکراتیک اولیه تنها” و Melton-Meaux بیشتر توضیح است که انتخابات اولیه حزب جمهوری خواه است که “رای به حمایت از Ilhan عمر.”

کسانی که پست قطعه فرستاده شدند یک کمی تند و زننده عمل سیاسی کمیته به نام (منتظر) “اتحاد برای مبارزه با افراط گرایی” است که صرف در مورد $15,000 در برابر عمر را گشتند.

روز یکشنبه Melton-Meaux توییتی denouncement روشن از قطعات.

با توجه به کپی, پیام, اجازه بدهید با یک حدس و فرض اتحاد برای مبارزه با افراط گرایی نیز در پشت این متون که درخواست تجدید نظر به رای دهندگان که تنها چند مسائل: آنها نفرت Ilhan عمر آنها عشق و امریکا و عشق آنها واقعا چیزهای نوشته شده در همه کلاه.

در مورد متون اواسط صبح روز سه شنبه Melton-Meaux, سخنگوی, گفت, campain, نبود آگاهی از هر گونه متون است.

پس از آن پاسخ گرفت نوبه خود عجیب و غریب.

“این پیام های متنی–اگر آنها واقعا وجود داشته باشد و نه بخشی از Rep. Ilhan Omar آخرین تلاش خندق به لام Antone Melton-Meaux نام به منظور احیای شکست مبارزات انتخاباتی در روز انتخابات–نیست و هرگز بخشی از ما ارتباطات بازاریابی استراتژی.”

(برای ثبت این عمر مبارزات قاطعانه رد این پیشنهاد آن بود که در متون و نام این ادعا را “مضحک است.”)

Melton-Meaux سخنگوی لی هایس در ادامه به اشاره است که نامزد بود یک کهنه سرباز جنگ ویتنام و این که کمپین “هرگز خم شدن به چنین تفرقه و بیگانه تاکتیک است.”

به زودی پس از ظاهرا بهتر مطلع متون Melton-Meaux توییتی — برای دومین بار در سه روز — به دور از کمپین ضد Ilhan پیام با هدف محافظه کاران است.

نظر سنجی در 8:00 p. m. امشب. برو اینجا برای بررسی وضعیت خود را از طریق پست-در رای گیری و یا در اینجا برای پیدا کردن جایی که برای رای دادن در فرد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de