خوش آمدید به اولین قرنطینه بازی: آنچه من در غذا خوردن ؟

امروزه پاسخ به این است که همیشه: خانه من بله دینگ-dongs. به عنوان یک بازی که هیچ سرگرم کننده است. خوش آمدید به جدید بارگیری در این هفته سری به نام “چه هستم من خوردن?”

این پیچیده است و مردمی. ما در پست یک عکس از شام در اصلی آن takeout, ظروف و شما زیر نظر یک حدس می زنم که در آن است که مواد غذایی را از آمد/چه ویژه ظروف ممکن است. برنده می شود حقوق bragging تقویت شده توسط یک حس عمیق از تحقق درونی و یک رول از یاوه سرایی کردن, جاذب فضل از طریق پست مستقیم به آستان خود.*

من قول می دهم هرگز به تمام tricksy با قرار دادن یک وعده غذایی خانه پخته شده در takeout ظروف.

هنگامی که پاسخ درست را حدس زده است, این پست به روز خواهد شد با رستوران اطلاعات برای سفارش شما لذت.

به روز رسانی 4/3/2020, 12:23 p. m.: لورن Haun پدید آمده پیروز در دور اول “چه هستم من خوردن?” با حدس درست (ارسال از طریق توییتر) از Gorkha کاخ از شمال شرق مینیاپولیس! بالا ظاهر می شود یک شش قطعه MoMo ترکیب صفحه گرامافون Palak Paneer و تند نواری چاولا مرغ (خدمت با aloo achaar سویا و گردو, سالاد و raita). تماس با ما-کمتر منظقه وانت در دسترس است.

*این است که آشکارا نادرست; کاغذ کالا از سهام هستند. با عرض پوزش به دروغ به شما حتی به طور خلاصه در طول این زمان دشوار است. این بازی صرفا یک انحراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>