Welp, Bellecour فقط بسته-بسته است.

این قطعا بیشتر دائمی نتیجه رنگ یک تصویر گسترده تر از Bellecour – یکی گفت از آشپز-صاحب گاوین Kaysen دیدگاه.

“آینده از مهمان نوازی حرفه لرزاند بوده است و ادامه خواهد لرزاند توسط pandemic” نوشت Kaysen در طولانی خداحافظی نامه مناقصه adieu به شهرهای دوقلو ناهار خوری جامعه است.

“به عنوان روز و هفته رفته اند” او ادامه داد: “ما متوجه شده اند که در یک محل است که بسیار وابسته به فصلی موفقیت ما در حال از دست دادن بیشتر از ما می تواند حفظ. زمانی که این بیماری همه گیر آمد, آن را فقط به عنوان ما منتطر فصل و توانایی ما برای جستن به عقب شده است بسیار محدود است.”

“به عنوان یک نتیجه ما به این تصمیم دردناک به Bellecour موثر بلافاصله. از دست دادن این رستوران پر من با غم و اندوه و نا امیدی اما من باقی می ماند فروتن با حمایت قاطع از تیم مدیریت و مهمانان. ما همچنان به کار سخت به نوبه خود این لحظه به مثبت و تمرکز تمام تلاش های ما در قاشق و پایدار باد و Bellecour نانوایی پاپ آپ واقع در آشپز زعفران تپه در شمال حلقه.”

هیچ اشاره ای ساخته شده از اصل علت بسته شدن Bellecour (دفعات بازدید: آنچه به آنها). و در Instagram, رستوران اولیه پست اطلاع رسانی جامعه مثبت COVID آزمون غایب است, بیش از حد است که ساده ریش برنده جایزه نام تجاری روایت قوس بسته به جایی که عمومی است که به دنبال اطلاعات.

پیدا کردن Kaysen کامل فراق نامه به استقرار است که در خدمت واقعا delectible کرایه زیر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>