Welp کسی در Stacy سقوط خودرو در داخل یک خودرو

تماس به عنوان یک “ضربه و اجرا” در این گزارش اما زمانی که آنها وارد آنها بلافاصله دیدم وضعیت کمی پیچیده تر است.

سایت سقوط بود و در واقع در داخل Kwik سفر در خودرو. یک مشتری تا به حال فقط در مورد به پایان رسید درخشان خود را وانت و بیرون کشیدن زمانی که ماشین دیگری (جالب اینجاست که یک دوج) swooped در و آن ضربه از پشت.

این اتومبیل هنوز در داخل زمانی که نمایندگان وارد و دیدم ظرف غذا را پشت سر گذاشت. یک Kwik سفر مدیر که نمی خواهید نام برد و گفت: کارکنان مجبور به خاموش کردن شیلنگ بنابراین اجرای قانون می تواند به درستی بررسی کند.

با توجه به گزارش پلیس راننده طفره رفتن داشت “تقریبا ناخودآگاه” در صندلی مسافر با “باز الکل ظرف در ماشین.” تماس گیرنده گفته بود نمایندگان راننده به نظر می رسید “روی چیزی است.”

زن منتقل شد به فرویو که در آن حکم صادر شد به رسم خون برای تست برای مسمومیت. او دستگیر شد و برای درجه دوم DWI. Chisago County Sheriff براندون Thyen می گوید این حادثه هنوز در دست بررسی اتهامات هنوز در انتظار, و به عنوان مثل, نام شده اند به طور رسمی منتشر نشده است.

اما کلانتر آیا آتش خاموش سریع توییت و عکس هشدار به سایر رانندگان برابر گرفتن در این ویژه نوع ترشی است. دوج را سپر جلو هنوز scummy با خشک صابون-و مچاله.

Kwik سفر مدیر گفت: آنها پشت در ایستاده بود و اجازه اجرای قانون چیز خود را دارد. وجود ندارد بسیار دیگری که باید انجام شود زمانی که دو اتومبیل تصادف در ماشین خود را بشویید.

متاسفانه این است که حتی ما برای اولین بار در خودرو سقوط این سال است. ماه گذشته دو نفر از کارکنان مجروح شدند که یک ماشین شخم از طریق یک WaterWerks خودرو در دره طلایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de