ما سیم پیچ را در جنگ با علف های هرز — اما نه به اندازه کافی سریع

کریستال Munoz به هنگام تولد به عنوان یک فدرال زندانی است. او تا به حال فقط یک شب برای نگه داشتن نوزاد خود را قبل از او گرفته شد به برگزاری تسهیلات. کریستال فریاد زد و گریه کرد. یک افسر خواستار او آرام. پس از آن او نگه داشته گریه اما بی سر و صدا.

در ماه فوریه او اعطا بخشش پس از حامیان عدالت کیفری و اصلاح طلبان درخواست کاخ سفید برای آزادی. او در بازگشت به خانه با دو دخترش در فوریه 21.

“به آنها مراجعه کنید و به رایگان و با آنها احساس زیبا ترین در جهان” Munoz گفت Truthdig. “این بزرگترین موهبت من شده است با برکت در تمام عمر است.”

Munoz’ جرم: چند سال قبل برخی از دوستان خواسته خود را به رسم یک نقشه. دوستان به پایان رسید تا بودن متهم در قاچاق مواد مخدر توطئه عمدتا برای ماری جوانا. آنها را به ادعا می کنند که آنها با استفاده از نقشه خود را برای دور زدن مواد مخدر بررسی نقطه. او ارائه درخواست شد که منجر به حداقل 10 سال حبس. که به نظر می رسید ژرف با بچه های جوان. کریستال فکر او انجام نداده هر چیزی که بد و به دادگاه رفت. او گناهکار شناخته و محکوم به 18 سال زندان فدرال.

او اذعان می کند که او باید با آن مواجه شده اند به نوعی از عواقب اعمال او است. اما هرگز هر گونه معنا که دولت فدرال بود و نگه داشتن او در زندان برای تقریبا دو دهه به دور از دخترش و شوهر. او اشاره می کند که او تا به حال مسئولیت در خارج از جمله بالا بردن بچه ها خود را. در داخل او احساس بی فایده قادر به انجام وظیفه خود را به عنوان یک پدر و به عنوان یک شهروند است. “بچه ها من از اینجا. وجود دارد صورتحساب پرداخت می شود, آن را مانند من در پرداخت صورتحساب من از زندان. وجود دارد به عنوان یک جایگزین.”

بسیاری از مردم ممکن است متوجه نشوند که چه توطئه اتهام کار می کنند. امی Povah بنیانگذار CAN-DO بخشش یک گروه است که طرفداران برای غیر خشونت آمیز مواد مخدر مجرم توضیح می دهد. “کریستال یک مثال نخست از توطئه اساسنامه اجرا amok. او به خود جلب کرد نقشه برای دور زدن نقاط چک در رزرو” Povah گفت Truthdig. “است که یک عمل غیر قانونی. اما توطئه قانون می تواند یک اقدام قانونی است و اگر فدرال خیال آن را آشکار عمل می کنند که حرکت می کند یک توطئه یک گام در پیشبرد توطئه شما برگزار می شود مسئول تمام اعمال غیر قانونی کمک به شرکت در توطئه گران بسیاری از آنها شما ممکن است حتی ملاقات و یا با توطئه.”

برای سال Povah مشغول به کار خستگی ناپذیر برای Munoz’ انتشار. در سال گذشته کمپین خود را برداشت بخار. “جیسون هرناندز از من خواست که آمریکای لاتینی مورد نیاز کمک کند و من به او گفتم کریستال تا به حال ثبت یک درخواست….تگزاس AM دانش آموزان در زمینه مکمل های غذایی و درخواست کردم که ارسال شده به کاخ سفید” Povah توضیح می دهد. آلیس Marie Johnson فدرال زندانی که بخشش پس از او مورد بود معروف گرفته شده در توسط واقعیت star, Kim Kardashian, همچنین لابی سخت برای کریستال. “البته آلیس رفت و سخت برای او چون آنها دوستان” Povah می گوید.

واقعیت هنوز غرق در ریکی کریستال است. “من بسیار خوشحال هستم. من هنوز هم احساس مثل من در یک رویا. شما می خواهم فکر می کنم آن را می خواهم پایان بیشتر و بیشتر هر روز. منظورم این است که ما رفت و به کاخ سفید ملاقات کرد تا با کیم کارداشیان… واقعا مرد که دیوانه است. من هنوز هم احساس می کنم مثل من در یک رویا.”

وجود دارد چند مسائل که رسوا سنتی صف بندی های سیاسی در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر تا آنجا که بخشش برای غیر خشونت آمیز مجرمان مواد مخدر. نسبت به پایان دوره اوباما اعطا تعداد رکورد بخشش دادخواست به خشونت پرهیزی مجرمان مواد مخدر. در عین حال روند مات بود. زندانیان که به تبدیل شد, مانند Munoz تا به حال هیچ نظری ندارم که چرا. پس از همه آنها در زندان بودند برای بیشتر یا کمتر همان دارو هایی که ران و سپس رئیس جمهور تا به حال bragged در مورد تلاش. منتقدان اشاره کرد که آن را به دلخواه — و متضاد با منطق — برای بخشش دادخواست به بررسی در وزارت دادگستری است که در یک ساختمان پر از دادستان.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار فعالان امیدوار است که رئیس جمهور تمایل به دور زدن روش ممکن است در واقع به کار زندانیان به نفع (به طور سنتی رئیس جمهور نمی گرانت clemencies خود دوره اول). حس آنها حق داشتند: پس از واقعیت star, Kim Kardashian شخصا به دادگاه تجدید نظر به رئیس جمهور در آلیس Marie Johnson مورد جانسون بود و با خانواده اش در عرض چند هفته. در عین حال نوری از رئیس جمهور ساخت زندگی و مرگ تصمیم گیری بر اساس شخصی می پرسد از Kardashian لرزاند منتقدان خود را.

در بدترین حالت آن تمایل آشکار در لیبرال ها و رسانه های جریان اصلی pillorying کارداشیان. “مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار کفل!” نیویورک پست gloated. در این نمایش میزبان مضطرب که رئیس جمهور بار دیگر خطرناکی باد تا روش استاندارد. دیگران تمسخر کارداشیان برای فاقد تخصص است. آن را تقریبا به نظر می رسید به عنوان اگر ترقی خواهان مبارزه شد انتشار یک سیاه مادر بزرگ بود که در خدمت یک زندگی بدون حکم آزادی مشروط برای بازی سطح پایین نقش در مبارزه با مواد مخدر توطئه است. او در حال حاضر می خواهم صرف 22 سال پشت میله های زندان.

در زمان جانسون وکیل بریتنی بارنت به من گفت که Kardashian ترویجی ضروری بود به مورد و سزاوار احترام است. “اول از همه او در کاخ سفید به حمایت از طرف خانم آلیس. شما لازم نیست به یک متخصص است که می دانیم که خانم آلیس سزاوار نیست به مرگ در زندان است.”

“است که یک انسانی موضوع است. او با استفاده از پلت فرم خود را به معنای واقعی کلمه صرفه جویی در زندگی کسی. شما لازم نیست به یک متخصص برای می دانم این گه اشتباه است.”

Munoz ” مورد نبود به مشخصات بالا به عنوان جانسون. اما با این وجود تولید داستان مثل این نیویورک تایمز از ویژگی های است که به نظر می رسید به تلفیق Munoz “و جانسون’ commutations با کسانی که بیشتر از چهره های بحث برانگیز مانند برنارد B. Kerik. “11 جنایتکاران اعطا بخشش با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک چیز مشترک بودند: اتصالات” تیتر خواندن نشان می دهد وجود دارد چیزی نامطلوب در مورد Munoz’ انتشار.

علامت Osler دادستان سابق که در حال حاضر طرفداران برای کمتر خشن صدور حکم و بخشش سیاست اشاره می کند که چرا “اتصالات” شد و لازم است در وهله اول. این دلیل است که سیستم سنتی کار نمی کند.

“من فکر می کنم این واقعیت است که آنها تا به حال به انجام یک راهحل از روند عادی به کسی که به عنوان ارزش به عنوان کریستال به ما می گوید چگونه شکسته فرآیند” Osler می گوید Truthdig.

“شما رو هزاران و هزاران نفر از مردم انتظار که ارائه دادخواست خود را به عفو وکیل و ما نمی دانیم که در آن ایستاده است. و وجود این روند رانده شده توسط Fox news و افراد نزدیک به رئیس جمهور که به نظر نمی رسد قادر به پرداختن به آن دسته از اعداد بزرگ است.”

Osler که نویسندگان به تپه اشاره می کند که راه حل ساده است.

“نگاهی به عفو وکالت از وزارت دادگستری. ایجاد یک آینده کمیسیون عفو و باید آنها را ارزیابی و پیشنهادات به طور مستقیم به رئیس جمهور.”

او همچنین هشدار داد قربانی زندانیان سابق مانند Munoz و جانسون فقط به خاطر اینکه آنها آزاد شدند با مغلوب ساختن پیشی جستن به جای اوباما ،

“با وجود چه کسی ممکن است می گویند و یا انتقاد وجود دارد هیچ چیز بد در مورد کریستال Munoz داشتن آزادی است. و من فکر می کنم که مهم است که به می گویند.”

به عنوان گلدان قانونی می شود در سراسر کشور و افراد ثروتمند در حال ساخت پول در به طور فزاینده ای پرسود در صنعت به نظر می رسد غیر قابل تحمل است که هر کسی باید در خدمت یک روز در زندان برای انجام و یا فروش مواد مخدر: در عین حال هنوز هم وجود دارد مردم خدمت جملات طولانی برای مواد مخدر از جمله ماری جوانا با تشکر اجباری حداقل و دیگر سخت-در-جرم اقدامات آغوش جمهوری خواهان و دموکرات ها در 1980s و 1990s.

امی Povah که خودش گرفتار شد تا در قاچاق مواد مخدر توطئه می گوید: در بسیاری از موارد شبیه به او.

“مثل کریستال من ملاقات بسیاری از زنان بودند که در خدمت طولانی ترین حکم در مواد مخدر مورد توطئه حتی اگر آنها حداقل مشارکتی” او می گوید. “اساسا این برخی از مردان و زنان در حال خدمت 20 تا زندگی را برای ورزش خود را 6 قانون حق برخورداری از یک محاکمه رنج می برند و محاکمه مجازات فاز به دلیل یک قاضی هیچ اختیار و باید اعمال سخت صدور حکم اجباری تنظیم دستورالعمل صدور حکم نمودار که ایجاد شد در طول صفر را تحمل سختی در جرم مواد مخدر در دوران اواخر 80s.”

“تقریبا همه CANDO است دفاع به دادگاه رفت و به پایان رسید تا با 15 به زندگی به عنوان یک نتیجه از اعمال حقوق قانونی خود. که یک عمل شنیع از عدالت!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>