چه coronavirus? Unmasked جمعیت flocked به Dinkytown نوار

در حال حاضر درب creaking با احتیاط باز دوباره… البته با برخی از اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

که شامل جریمه موسسات Dinkytown در مینیاپولیس. روز سه شنبه از هفته گذشته Kollege Klub Facebook صفحه ساخته شده یک اطلاعیه بزرگ. نوار بود بازگشایی در روز پنج شنبه در 7 p. m. برای یک “دیر” پاسیو فصل.

“لطفا به یاد داشته باشید برای تمرین بهداشت خوب و فاصله زمانی که ممکن است” در این پست بخوانید. “دیدن همه شما پنج شنبه!”

زمانی که KKids شنیدن ما در حال بازگشایی این هفته‼️ ما به این پنج شنبه در 7 بعد از ظهر و باز در ظهر روز جمعه و شنبه برای…

ارسال شده توسط Kollege Klub Dinkytown در شنبه 9 ژوئن 2020

یکی از نگران Facebook دیدگاه دیدم تصویری از مبارک دانشجویان thronging این آه Klub گنجانده شده در این پست. پوستر با برچسب اخبار مهم رسانه های نشانگر آن خواستار “اجتماعی فاصله در بهترین است.”

“که تصویری بود از ماه نوامبر اریک” به Kollege Klub صفحه مدیر پاسخ داد.

ما نمی دانیم که چگونه پنج شنبه رفت اما عکس ها از شنبه شب بوده است گردش در توییتر. از نظر فضای شخصی آنها نیست نگاه همه که متفاوت از تصویری که با یک خط طولانی از unmasked کاربران جمع آوری شده در خارج از Kollege Klub برخی از شانه به شانه.

“غیر واقعی” یک کاربر توییتر نوشت. در این میان یک “جهانی همه گیر” که به کشته شدن بیش از یک صد هزار نفر در ایالات متحده در حال حاضر پیاده رو خارج از Kollege Klub ظاهرا بسته بندی شده.

Kollege Klub نمی پاسخ به درخواست مصاحبه. مدیسون-بر اساس نوار های ورزشی در زمان بیش از سایت — که قبلا شناخته شده به عنوان کتابخانه و سپس Pourhouse — در سال گذشته است.

ما نمی توانیم بگوییم چه بار اعمال شده در داخل به صورت ماسک استفاده و یا اجتماعی فاصله پروتکل های. بر اساس مینه سوتا وزارت بهداشت را ایمن ماندن طرح ما می دانیم که قرار بود آن را به… برخی از.

همانطور که از ژوئن 10, رستوران ها و میله های زندان بودند مجاز به بازگشایی داخل سرویس به عنوان طولانی به عنوان آنها اجرا “COVID-19 آمادگی طرح” و می تواند اطمینان حاصل شود حداقل شش پا از فاصله بین جداول. فضاهای باز نمی شد قرار است به بیش از 250 نفر است. مشتریان خواهد بود “به شدت تشویق” به پوشیدن ماسک در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن.

مینه سوتا به تنهایی دیده می شود بیش از 1300 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. بستری شدن در بیمارستان کاهش یافته است به بیش از 350 نفر به عنوان MPR اشاره است که حدود 40 درصد پایین تر از شماره های ما دیدن در پایان ممکن است. اما مقامات بهداشتی مانند وزارت بهداشت, بیماری های عفونی, مدیر, کریس Ehresmann هشدار می دهند که “ما نه از جنگل است.”

آنها را تشویق به نگه داشتن با پوشیدن ماسک زمانی که آنها بیرون رفتن و اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>