چه JCPenney ترک برادنتون معنی دسوتو میدان بازار …

از دست دادن JCPenney در برادنتون نیست قابل توجهی از بازار و مالکیت نظر — اما این هنوز به معنای پایان یک دوران است.

اگر بازار در حال حاضر در زندگی حمایت بتواند در هر چه کوچک تکه از وجود آن می توانید چسبیده به آن واقعا مهم نیست اگر یکی دیگر از مستاجر لنگر شروع انحلال فروش ؟

این سوالی است که به ذهن آمد در اواسط ماه ژوئن هنگامی که اعلام شد که دسوتو مرکز میدان JCPenney بود در فهرست 154 فروشگاه های برنامه ریزی شده به بیش از چند ماه آینده پس از فروشگاه های زنجیره ای و پرونده برای ورشکستگی.

بله بازار شد در شکل حتی قبل از COVID-19 همه گیر خرد اقتصاد و آن را غم انگیز است که ایالات متحده آمریکا در حال از دست دادن آن تنها JCPenney فروشگاه که در جمعه سیاه به حال یک خط بسته بندی در اطراف ساختمان پیش از آن 2 بعد از ظهر باز است.

اما رک و پوست کنده صاحبان دسوتو مرکز میدان باید مشکلات بزرگتر به نگرانی در مورد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

وکلا به نمایندگی از صاحب مال و وام دهنده خود Romspen ما استاد وام مسکن LP هنوز هم در میان سلب حق اقامه دعوی است که می رود به ماه اوت سال 2018 است.

به نظر می رسید مانند صاحب مال دسوتو صاحبان LLC و قرض دهنده تا به حال در نهایت به یک توافق در ماه ژانویه اما همه از این تغییر به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

آن دسوتو موافقت به پرداخت Romspen $1.5 میلیون مارس 29 و سپس یکی دیگر از $3 میلیون در ماه ژوئن 1. ساخت آن دو پرداخت در زمان را فشار برنامه ریزی شده در ماه ژوئن سلب حق اقامه دعوی فروش تاریخ به سپتامبر. 30.

اما در آوریل 28, دسوتو صاحبان زمینه یک حرکت برای گسترش با اشاره به تاثیر مالی از شیوع ویروس. زمانی که COVID-19 ضربه, یک پیشنهاد 12 میلیون دلار فروش بخشی از اموال و دیگر فرصت های بودجه به سادگی از طریق کاهش یافت, بازار وکیل رونالد Gache گفت: در مارس 21 شنوایی.

Romspen در زمینه حرکت به مجموعه ای از سلب حق اقامه دعوی در تاریخ جمعه این ادعا که دسوتو است اغراق آمیز اثرات این بیماری همه گیر در توانایی خود را به پرداخت.

“با وجود تلاش های متعدد از مارس 21 جلسه طرفین نیست و به احتمال زیاد نمی خواهد در رسیدن به هر گونه توافق آن را تبدیل به آشکار است که دسوتو متهمان در حال انجام پایان بازی است به سادگی به تاخیر اجتناب ناپذیر سلب حق اقامه دعوی فروش دسوتو Square Mall” حرکت مشترک با هرالد تریبون در دوشنبه خواند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

وجود دارد در حال حاضر یک ایالت توقف سلب حق اقامه دعوی فروش است که منقضی ژوئیه 1. وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا آن تمدید خواهد شد از طریق ماه آینده.

دو طرف باید تا تاریخ فروش — هنوز به تعیین خواهد شد — به آمده تا با یک توافق Gache گفت. او گفت: در مارس 21 شنوایی که اموال احتمالا ارزش بین 6 میلیون دلار و 7 میلیون دلار — فقط ارزش زمین در این نقطه است. بازار مدیون حدود 29 میلیون آن وام مسکن.

حفظ کنترل اموال معنی دسوتو صاحبان LLC می تواند حرکت رو به جلو با آن بلند پروازانه توسعه مجدد برنامه.

برنامه ثبت و با گاو دریایی شهرستان توسط ساراسوتا شرکت مهندسی Kimley-شاخ و همکاران ، در اواخر سال 2019 تماس برای توسعه مجدد از 57.86 هکتار بازار بسته است که شامل بسیاری از ساختار موجود و Firestone tire فروشگاه. گنجانده شده در این برنامه ها گرسنه Howie پیتزا ساختمان و یا سابق سیرز ساختار که در حال تبدیل به خود سازی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

توسعه شامل 360 شیوه زندگی, مرکز واحد 360 باغ به سبک خانه های 150 ارشد واحد مسکن دو از 5000 فوت مربع مسکونی ملایمت ساختمان یک 128,514 فوت مربع خرده فروشی, شیوه زندگی, مرکز 16,250 فوت مربع در خرده فروشی outparcel فضا از 40 ، 000 فوت مربع فروشگاه مواد غذایی و 90000 متر مربع از فضای اداری با توجه به برنامه زمینه با گاو دریایی شهرستان در اواخر سال گذشته.

بنابراین با توجه به این طرح یک جراحی کشیدن صورت کامل — اگر دسوتو صاحبان می توانید کنترل خود را حفظ البته — JCPenney ترک نمی کند واقعا که بسیاری از تفاوت.

اما در حالی که ما منتظر Romspen و دسوتو برای مرتب کردن همه چیز را در دادگاه و به صورت دسوتو به طور بالقوه حرکت پیش رو با توسعه اصلی — که می تواند سال ها طول بکشد به خصوص در زمان هایی از این — ما هنوز به دنبال در پایان دوره دیگری در نظر خرید خرده فروشی.

بدون JCPenney, تنها لنگر فضا باقی می ماند که در دسوتو مربع است که در فلوریدا مستقر هادسون مبلمان. رفته فروشگاه مثل macy’s, بلک سیرز و دیگران — مارک های که نام خانواده سه دهه پیش است اما به احتمال زیاد بی ربط هنگامی که نسل Z از سن می آید. و بله, من می دانم, macy’s هنوز دو فروشگاه در ساراسوتا.

اما اجازه دهید آن صورت, COVID-19 اتحادش را تغییر ما عادات خرید و نگهداری بسیاری از ما در خانه است. فروشگاه های بزرگ نیست دقیقا شناخته شده برای خود را قوی خرید آنلاین سیستم عامل است.

هنوز هم برای مشتریان وفادار و کارکنان خرده فروشی خواهد شد که از دست دادن شغل خود را از طریق هیچ گسل از خود این زمان غمگین. بیایید امیدوار باشیم که خریداران و خرده فروشی کارگران می تواند پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستید یک بار جدید توسعه می آید آنلاین — اما ترجیحا آنها می توانید پیدا کردن چیزی زودتر از آن.

لورا Finaldi هرالد تریبون خرده فروشی و گردشگری خبرنگار را می توان در 941-361-4951 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید و Instagram @lauraefinaldi. پیوستن به او ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی اخبار صفحه را در Facebook در facebook.com/groups/sarasotamanateeretail/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>